Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Rezerwacja przelotu
David
Poniżej zbieram listę osób zainteresowanych rezerwacją lotu na Mistrzostwa EDF do Hiszpanii.
Proszę o wpisywanie się również, jeżeli ktoś chcę zarezerwować pokój.

Jest to lista wstępna - z każdym będę kontaktował się osobiście.

Termin wyjazdu:
29.08-5.09.2015 r.

Pozdrawiam, cześć !
Edytowane przez ackbar dnia 24.02.2015 11:05:40
 
Osa
A nie przypadkiem do Hiszpanii?
 
Pawel_Baczkowski
To ja poproszę o kontakt.
Dla mnie i osoby towarzyszącej.
Rezerwacje robiłem chyba we wrześniu albo październiku
 
David
Jasne Paweł - Ciebie i os. tow. mam zapisanych!
 
Foto Endi
Potwierdzamy nabycie biletów- Andrzej Muszyński, Kasia Dworska, Tomek Michalski, Iza Walczak, Paweł Jaworski, Teresa i Piotr Dreżewscy, Irek Frankiewicz, Wojtek Frydrych, Jarek, Damian Kamil Ryglewscy i Natalia .Tym samym samolotem leci też Paweł Użakow i Rafał Wasilewski Wylot 27.08.2015 Poznań - powrót 06.09.2015 Girona Barcelona -> Poznań.
Edytowane przez ackbar dnia 03.03.2015 10:27:24
Wystarczy wierzyć w marzenia - spełniają się ! ;-)
 
karolina81
My też byśmy prosili o rezerwację. Mariusz Mazajka i Karolina Mazur.
 
BL@DY
Tu myślę ze powinniście sami przeklikać.
Zwracam uwagę ze cena dotyczy przelotu z bagażem podręcznym, dodatkowy bagaż stanowi dodatkowa opłatę!!

http://www.ryanai...
Edytowane przez BL@DY dnia 03.03.2015 10:07:42
 
czesioczesanka
Wydawało mi się, że temat: rezerwacja przelotu miała na celu zebranie grupy ludzi, by móc negocjować z przewoźnikiem cenę za przelot (im więcej chętnych tym niższa cena). Teraz widzę, że "każdy sobie rzepkę skrobie".
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
To może by wyjaśnić, negocjacje polegają na tym, że przewoźnik informuje że im mniej miejsc dostepnych na pokładzie tym droższe, koniec negocjacji. zmiana ceny co 10 biletów +5%.
Dotarcie do możliwości negocjacji dość słaba,

Oczywiście ja także zrozumiałem dokładnie tak jak ty Bartku ale widocznie nie dokładnie o to chodziło.
 
Sebastian Smarz
Czesiu ma racje bo licząc 32 graczy z nominacji a do tego osoby towarzyszące i jeszcze graczy którzy jada na własną rękę to będzie pewnie 60 osób jak nie więcej.myślę ze szło by się dogadać z przewoźnikiem ale to juz po fakcie teraz.
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
BL@DY
Przy takiej grupie rejsowo się nie dogadasz, szkoda im miejsc które i tak sprzedadzą, możesz wynająć samolot, ale 60 osób to trochę mało (od 120 w górę pewnie by było OK, 2/3 obłożenia pokładu) ...
 
czesioczesanka
Jeżeli chodzi o Raynera to faktycznie nie ma o czym mówić . Na myśli miałem "normalne" linie rejsowe.
Edytowane przez czesioczesanka dnia 03.03.2015 17:52:00
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Foto Endi
Rozmawiałem dziś z Czesławem dość długo na temat przelotu. WizzAir i Ryanair nie wchodzę w grę co do negocjacji cen w dół o jakieś wielkie sumy. Zresztą ludzie którzy latają samolotami zdają sobie sprawę, że koszt biletów do Hiszpanii to około 100 Euro w 2 strony co jest ceną bardzo dobrą.
Wystarczy wierzyć w marzenia - spełniają się ! ;-)
 
czesioczesanka
Przy poszukiwaniach i rezerwacjach radzę sprawdzenie jednego z trików : sprawdzić cenę normalnie wchodząc na stronę przewoźnika, a następnie sprawdzić ten sam przelot szukając go przez np.niemieckie serwery jako domniemany Niemiec. Na moje trzy przeloty dwa razy okazało się, że ludzie z "Zachodniej Europy" mają tańsze połączenia.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
czesioczesanka
Na stronie http://frd.ie/hel...anguage=pl można zamawiać grupowe przeloty przy minimum 20 pasażerów w Ryanair
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
Jak ktoś szuka w ramach terminów zawodów, to lata taki samolot ryanair z Warszawa Modlin. Do lotniska dalej ale termin nie wymaga dodatkowych opłat hotelowych...
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.23 5,852,781 unikalne wizyty