Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Wycofanie się drużyny PRL-u
Jacek
Jako kapitan jestem za dobrem zawodników, czyli za anulowaniem punktów oraz umożliwieniem zawodnikom z PRL'u grania w innych drużynach.
 
Mingu
Jacek dobrze gada - polać mu wódki

Tak na poważnie też jestem za tym żeby pkt PRL-u anulować jak i poprawić statystyki B klasy i pozwolić zawodnikom PRL-u grać w innych drużynach,
Marcin Dudek już przeniósł się do Azyla co sprawia, że Azyl stał się bardzo mocną drużyną co sprawi, że rozgrywki będą jeszcze bardziej emocjonujące,
Znając życie i tak zawsze będzie ktoś pokrzywdzony więc niech Mario zdecyduje, bo tutaj na forum raczej nie dojdziemy do porozumienia.
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
BL@DY
Ostatni post jest definitywną decyzją w tej kwestii przekazaną mi po 2 godzinach konstruktywnej dyskusji z Mariuszem.

Przekazuję co następuje:

1. Drużyna PRL-u zostaje wycofana z rozgrywek a jej punkty są utrzymane zgodnie ze zdobyczą z połowy sezonu, po rozegraniu 14 spotkań.
2. Zakończenie drugiej rundy jest także zakończeniem sezonu dla PRL-u i z tą chwilą zawodnicy tej drużyny zyskują status wolnych i mogą być kontraktowani do innych drużyn. Drużyna zaś z racji wycofania się z ligi automatycznie zdegradowana do ostatniego miejsca w lidze B i co za tym idzie może rozpocząć przyszłe rozgrywki od ligi C.
3. Statystyki indywidualne zawodników PRL-u klasy B będą ujęte w dodatkowej tabeli poza ogólnymi.
Ujęte w statystykach ogólnych klasy B będą jedynie statystyki zdobywane w nowych klubach.
4. Zakładane zmiany regulaminowe dotyczące transferów zostaną wprowadzone jak szereg inny do przyszłorocznego regulaminu.
5. Od przyszłego sezonu wszelkie wpisy regulaminowe będą bezsprzecznie przestrzegane i proszę się na to przygotować i zapoznać się z treścią dokumentu, który będzie zamieszczony na stronie przed rozpoczęciem nowego sezonu.
6. Decyzje zawarte w tym poście są ostateczne w tej sprawie a jakiekolwiek dyskusje będą uznawane jedynie za propozycje na przyszły sezon.
7. Modyfikacje regulaminowe zostaną usunięte z tegorocznego regulaminu i zostanie przywrócona forma pierwotna.
Edytowane przez BL@DY dnia 22.11.2008 22:00:56
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,865,127 unikalne wizyty