Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA C
 Drukuj temat
Dyskusja dot. ciekawego(?) żartu.
Magda
" Slawek Z kwiecień 01 2014 21:36:55
Slawek Zalewski od dzis nie jest zawodnikiem Feniks Oczko" jako, że data napisania jest podchwytliwa, ale też brak sprostowania w stylu: hehe żarcik - można wnioskować, iż zagrał zawodnik, który "już" nie gra w Feniksie, prawda?

p.s. Oczywiście nie jest to ani pytanie retoryczne ani czysta dygresja
Edytowane przez Magda dnia 17.04.2014 12:47:43
SwB
 
czarny
tak zgadlas, byl to zarcik. poza tym ze skladu nie zostal wykreslony. prosze sobie sprawdzic.
andr2ej 08rem5k1
 
Magda
Nie zgadywałam, że był to żart. Wydaje mi się, że dość wyraźnie i logicznie napisałam. Czytanie ze zrozumieniem. A co do składów, to nie są uaktualnione, dobrze o tym wiesz, gdyby były to Sławek byłby skreślony - brak podstaw do nie zrobienia tego po wiążącej deklaracji Zawodnika.

pozdrawiam serdecznie i przepraszam za brak poczucia humoru
SwB
 
sebastian
Czarny to mozna bylo jakies sprostiwanie napisac na drugi dzien. Ale nie po co. Prosze administracje o zabranie glosu odnosnie zaistnialej sytuacji
 
Qba12
W pełni popieram zdanie Magdy i Sebastiana .
A odnośnie składów - aktualizacji brak od dłuższego czasu niestety.
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
LisQu23
Żarty - żartami ale bez przesady. Dość już w tym sezonie takich i podobnych hmm "niespodzianek?"
 
Nikos
Z dwojga złego dobrze że przegrali bo jakby wygrali to by był cyrk Grin
 
Magda
DarkDolar70 napisał(a):

Informacje o składach i ich zmianach są wiążące po potwierdzeniu od Ani lub Dawida, wszelkie inne są tylko słowami bez mocy sprawczej.
Aktualizacje składów są zrobione od ponad miesiąca, tylko nie ma komu ich zamieścić, (czytaj: odpowiedniej osoby z uprawnieniami).

Posty nie zawierające sprawozdań zostaną usunięte w Niedziele Wielkanocną Wink


Blady - zamieścić ma kto Dawid ma pełne uprawnienia, nie widzę problemu. Pozą tym zamieściłem to co mi przesłałeś wiec powinny być aktualne.


DD - proszę Ciebie, Twoje stwierdzenie to już minimalna przesada jest, co ma Ania, Dawid do tego, że dany zawodnik rezygnuje z gry w danej drużynie? Wszelkie dopisania zawodników do drużyny, oczywiście, owszem itd., ale to, że przykładowo ja rezygnuję z grania w drużynie i piszę na shoutboxie (nie będę przecież nowego tematu zakładać) nie wystarczy? Dlaczego uważasz, że w tym momencie moje zdanie, moja opinia, moje własne życzenie są tylko słowami bez mocy sprawczej? TO akurat jest najbardziej wiążące w przypadku REZYGNACJI. Muszę pisać do Ani, Dawida, Mariusza i Wszystkich z Prowadzących petycję dwa zdjęcia i może jeszcze rozprawkę? Bez przegięcia! a jak się ktoś z Ekipy nie zgodzi? To co, muszę grać mimo, iż nie chcę?? Próbowałam sobie na wszelkie sposoby wyobrazić skąd Twoje rozumowanie w tym temacie, szczerze - nie ogarnęłam. Idąc dalej, wg Twojego postrzegania rezygnacji z gry zawodnika, to niektóre drużyny mają grubo ponad liczbę dopuszczonych wg regulaminu liczby zawodników. Bo przecież ani Ania ani Dawid nie potwierdzili, że dany zawodnik otrzymał pozwolenie na własną rezygnację. (no bez jaj) To teraz, te drużyny, prawie że na koniec sezonu będą wykluczone z dalszych gier bo grają wbrew regulaminowi czy będą naliczane jakieś ujemne pkt czy co? A co do aktualizacji składów, od ponad miesiąca wchodzę na tę stronę i jakoś nie widzę tej aktualizacji, a to co na stronie to jest wiążące i ma moc sprawczą, prawda? Czy też to są tylko słowa? Aktualizacji brak. Wchodzisz w składy są stare, skoro stare to nie nowe, skoro nie są nowe to nie są zaktualizowane, skoro nie są zaktualizowane to są stare i skoro są stare to aktualizacji brak, prawda? Ale shoutbox jest wystarczający, jeżeli oczywiście posty nie są skasowane, można tu znaleźć zgłaszanych i dopisywanych graczy, potwierdzonych przez odpowiednie osoby i zawodników "opuszczających" daną drużynę.

Co do samego "żartu" (powtarzam się wiem) - wystarczyło stwierdzenie, sorry dowcip. Stwierdzenia, sprostowania nie było. A pisanie dopiero wtedy kiedy ja się odezwałam - o co tu znowu chodzi - i w odp. lakoniczna odpowiedź nieadekwatna do mojego wpisu, że a jednak to był żart ha ha śmieszne, mimo szacunku i sympatii do Sławka, Czarnego - za późno.

Co do usuwania postów - i tak z tej strony znika za dużo postów, jakaś siła magiczna i haniebna działa, jeżeli usuniesz te posty bez kopiowania/przenoszenia ich w odpowiedni dla Ciebie, ale dla wszystkich widoczny, dostępny i możliwe do korzystania temat, to będę po prostu co najmniej zła.

Sławek - mówiłam, nigdy nie mów nigdy.... Wink

pozdrawiam
SwB
 
sebastian
DD a czy osobami odpowiednimi nie są admini bądź tez moderatorzy żeby przenosić posty w odpowiednie tematy

p.s. A odpowiedzi wciąż brak
Edytowane przez sebastian dnia 18.04.2014 10:09:56
 
Osa
Sebastian - skoro piszecie w temacie nie na temat to posty są usuwane. Jeśli chcecie założyć jakąś dyskusję od tego są inne tematy na forum.

Co do informacji o składach to dopisanie zawodnika jest wiążące dopiero po potwierdzeniu przez Anię lub Dawida. Co do rezygnacji to oczywiście zawodnik ma wolną rękę - jeśli nie chce grać to po prostu rezygnuje i nie gra. W regulaminie postaramy się to trochę bardziej ujednolicić i uściślić aby nie był "żartów" i niedomówień.

Osa, może byś przeniósł w wolnej chwili te posty do nowego tematu , ja nie mam takich uprawnień, samowar
Edytowane przez samowar dnia 18.04.2014 14:16:27
 
Rygiel
Przeniosłem chyba wszystkie posty. Na przyszłość, temat do sprawozdań jak sama nazwa wskazuje jest do wklejania wyników meczów. Nie róbmy tam syfu, który tylko przeszkadza Smile
 
BL@DY
Ze sprawdzonych na podstawie korespondencji danych (ostatnie przesłane przez Piotra D.) składy C powinny być aktualne, jeżeli są rozbieżności prosze o informacje w tym temacie.
 
Magda
Ossa, Rygiel - spoko loko co do miejsca udostępniania swych spostrzeżeń, zaczęłam pisać tam gdzie to zobaczyłam, Rygiel - dzięki Wink

Tylko czy ta dyskusja dalej ma sens? Moim zdaniem nie, bo do tej pory żadne tzw. wyjście się nie pojawiło więc można wnioskować, że się nie pojawi. Czekam na jakieś chociaż słowo od Sławka, od jego/Twojego słowa Sławku, się zaczęło. Rozumiem, że Kapitan Feniksa się wypowiedział, ale....to nie Kapitan zgłosił wcześniej rezygnację....

z jednej strony sprostowania dalej brak, z drugiej strony nawet jeżeli się pojawi to i tak za późno, mecz po rezygnacji Zawodnika z pełnym udziałem Zawodnika już był i mecze po rezygnacji Zawodnika (prawdopodobnie) z udziałem Zawodnika jeszcze będą......


I tak naprawdę pytanie: co dalej?
I sama nasuwająca się odpowiedź: nic.
SwB
 
Nikos
Szkoda ze składy klasy B nie są zaktualizowane a miały być już dawno Sad
 
BL@DY
Ze składami jest jak ze zdjęciami drużyn, poprosiliśmy kapitanów ze 4-5 lat temu i do dziś nie dotarło ani jedno.... Biorąc to pod uwagę spoznieńie uzupełnienia składów jest niewielkie Smile
 
Slawek Z
Do osób zainteresowanych moj a osoba. chciałbym napisać ze fakt był zart -Przepraszam ze tego nie sprostowalem. a było to w trakcie turnieju w Londonie czyli 1 kwietnia. I niestety nie każdy turniej się pamięta (o ile ktoś wie o co mi chodzi) dlatego nie sportowalem. I tak jak napisał Nikos dobrze ze ten mecz nie był wygramy bo dopiero byłaby afera. PS. ale jeżeli komuś nie odpowiada ze gram dalej. to mogę. zrezygnować to tyle jeżeli chodzi o odpowiedź ma mój temat Pozdrawiam
 
Magda
Osobiście odpowiada mi jak najbardziej, że grasz Smile


Pozdrawiam Wink
SwB
 
Foto Endi
Czytając to co napisał BL@DY - mając zawodowego fotoreportera w składzie ludzi grających w KPLD nie widzę najmniejszego problemu by taką sesję fotograficzną zorganizować. Od a do z - ustalić miejsce, datę zebrać wszystkich - dla mnie to nie problem by wziąć aparat plus dodatkowy osprzęt. Pewne rzeczy wyglądałby na pewno dużo profesjonalniej. Może warto to przemyśleć ?
Wystarczy wierzyć w marzenia - spełniają się ! ;-)
 
qlimax
Onegdaj robiono zdjecia druzynowe w brodway'u chyba na finalach druzynowychSmile moze w tym sezonie na jakis wiekszych zawodach uda sie to zorganizowac taka moja skromna sugestiaGrin
Hardstyle_live!
 
Johny
Jeśli chodzi o rezygnację/przyjęcie zawodnika. Dana osoba powinna zgłosić się do adminów/moderatorów strony. A Ci powinni od razu uaktualnić składy. Tak, żeby zawsze można było sprawdzić w razie niejasności. Musi być jakiś punkt odniesienia, a nie że ktoś kiedyś tam gdzieś sobie powiedział/napisał.
Gdy stracisz serce, umrze rozum
 
http://wu-systems.eu
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.10 5,857,265 unikalne wizyty