Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
NOWY TEMAT
Magda
Pozwoliłam sobie założyć nowy temat, aby "nagle" nie zniknęło. Skopiowane:

DarkDolar70 napisał(a):

Witam.

Wyniki ostatniej kolejki, podane wyjątkowo sprawnie - DZIĘKUJE Wink

Przypominam, iż ostatnia, 36 kolejka musi być rozegrana do terminu, w którym jest ustalona, tj. 12 czerwca 2014 roku.
Z sportowego punktu widzenia, dobrze by było, aby wszelkie wcześniejsze mecze również były rozegrane do tego terminu oraz by pojawiły się na naszej stronce ich wyniki, plus sprawozdania.
Ostatecznym terminem podania sprawozdań, jest 22:00 dnia 15 czerwca 2014 roku, po tym terminie będą zapisane walkowery, nie zależnie od rzeczywistego wyniku spotkań, (liczy się podane sprawozdanie, a nie info na Shoutbox-ie).
Życzę wszystkim udanych pojedynków i oczekuję na Wasze sprawozdania.

I jak zawsze proszę o uzupełnienie zaległości:

5 kolejka - 7NNWW 13-19 9 Lotka (sprawozdanie - staroć może ktoś ma i zamieści)

31 kolejka - 9 Lotka 22-9 Drink Team Piwiarnia - sprawozdanie proszę

32 kolejka - Wiatrakowa 15-12 Piracka Tawerna - sprawozdanie proszę

Pozdrawiam

Wypowiedzi napisane przez innych umieszczam poniżej:

BL@DY Dodany dnia 26.05.2014 20:55:1

9 z drink postaram się wyciągnąć od Ola w czwartek - DD70- dziękuje i oczekuje Wink
>

samowar Dodany dnia 26.05.2014 21:19:22

DarkDolar70 napisał(a):

... (liczy się podane sprawozdanie, a nie info na Shoutbox-ie).

Skąd takie info, kto napisał i gdzie że sprawozdania są obowiązkowe? - DD70 - to moja prośba Cool, choć mozna zawsze użyć pkt. 9

Ania Dodany dnia 26.05.2014 21:31:19

Po rozegranym meczu trzeba podac wynik na stronie pod grozba/kara walkowera. Staty nalezy .... i tu jest cala roznica...wynik jest obowiazkowy, a staty dla statystykow :-) nie wszyscy je lubia :-)

punkty 4.6 i 4.6.1. w regulaminie - ktory nie istnieje wg niektorych - sa tak nieprecyzyjnie i niegramatycznie napisane, ze obowiazkowe sa tylko wyniki. Zalozenie wpisywania statystyk po meczu mialo charakter informacyjny. DD70 - zawsze mogę poprosić o wgląd w protokoły papierowe Pfft

Ania Dodany dnia 26.05.2014 21:43:35

no Operator moze i to w sumie tylko wtedy. gdy sa watpliwosci. Jesli kapitanowie nie wnosza zastrzezen to nie ma podstaw :-) DD70 - operator też może mieć wątpliwości Frown

SwB
 
samowar
Słusznie uczyniłaś Magda. Ja za chwilę zacznę mieć wątpliwości czy dyskusja z kimś kto ma zawsze gotową odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość ma sens Smile

Wątpliwa wątpliwość operatora jest bardzo, ale to bardzo wątpliwa Smile
Edytowane przez samowar dnia 27.05.2014 09:59:27
Shit happens
 
Magda
i że nie mogę mimo wszystko powstrzymać się od komentarza:

DD jak napisałam wcześniej - padłam. Padłam po Twojej wypowiedzi:

1. Co ma sportowy punkt widzenia do końca sezonu? Koniec to koniec. Regulamin jasno określa zasady podawania wyników i konsekwencje jeżeli ich nie ma. A że konsekwencje nie były wyciągnięte, z przyczyn tak naprawdę nadal nie znanych to jest inna/kolejna sprawa. Mecze muszą się odbyć przed końcem sezonu, a nie że dobrze by było. Ze sportowego pkt widzenia byłoby dobrze, gdyby były nietuzinkowe wyniki, a nie termin rozegrania. Terminy są jasne, klarowne i wszelkie wcześniejsze/zaległe mecze muszą być rozegrane do końca sezonu, a nie że dobrze by było itd.
2. Naucz się w końcu, bardzo Cię proszę, że WYNIK - podanie wyniku, jest najważniejsze, a nie sprawozdania. Twoje prośby przechodzą ze stanu śmieszne na "lekko" irytujące. Ale groźby, że brak sprawozdania skutkuje walkowerem to jest po raz kolejny przesada.
3.Sprawozdania: Jeżeli masz taką potrzebę i jeżeli MY jako gracze C klasy jesteśmy w stanie spełnić Twoje marzenia, pragnienia to zabawimy się w spełniamy marzenia, ale ponieważ nie można mieć wszystkiego dostajesz tylko część. I tak jest to duża część, więc możesz czuć się spełniony. Pozwalamy........(wszystkie Magdy z C klasy pozwalają) Sprawozdania nie są koniecznością. Są ewentualnym dodatkiem. I nie groź nam walkowerami.
4. Tak jak Ania napisała jeżeli kapitanowie nie wnoszą zastrzeżeń...
5. Nie jesteś Operatorem.
6. Nie jesteś zawodnikiem C klasy. Jeżeli my - gracze C klasy nie chcemy statystyk, czyli nie wrzucamy protokołów to to uszanuj. W końcu............

Ponieważ nie wiem do kogo poniższe pytanie powinno być skierowane dlatego umieszczam je tu:
Cofam pytanie................... Wink
Edytowane przez Magda dnia 27.05.2014 12:39:49
SwB
 
Osa
Magda - DD zajmuje się całą ligą. Nie mamy podziału na ligi w administracji.

Co do wpsiywania przebiegu spotkania to w przyszłym tygodniu może to się zmienić.
 
Magda
JuanPablo napisał(a):



Co do wpsiywania przebiegu spotkania to w przyszłym tygodniu może to się zmienić.


To znaczy?

Zaintrygowałeś mnie.
SwB
 
Osa
Miało być "w przyszłym sezonie" oczywiście.
 
Banan
Ja napiszę tak. Ktoś ogarnia wam rozgrywki a wy macie problem ze ktoś wam przypomina. My nie robimy tego zarobkowo my robimy to w wolnym czasie więc prosimy a potem przypominamy. Nam wygodniej raz usiąść do kompa a nie tak jak "wam się podoba" nie zrozumie puki sami nie poprowadzicie czegoś na tej stronie wiem co piszę mam przyjemność wpisywania SL i wyniki czasem wpisuje 3 dni po 4-5 pojedynków i zamiast stracić 1h tracę za każdym razem 30 minut jest różnica. A tak oprócz tego nie piszę tego do jednej osoby tylko piszę na OGÓŁ bo to nie pierwszy raz DD się odezwał bo ma dużo do ogarnięcia w tym roku!!!
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
BL@DY
Wywiązuje się chłopak sumiennie, popełnia jeszcze błędy rzeczowe w opisach ale cóż nie myli się kto nic nie robi.
 
Norbi BCP
Hm fajnie jest odpalić stronę i zobaczyć wyniki ale to może się zmienić od następnego sezonu,DD się wkur.. i przestanie wam swój czas przeznaczać a pewnie łącznie z całego sezonu się nazbiera paręnaście godzin które może przeznaczyć na trening a nie prosić się was.A jak Magda napisała że regulamin jasno określa to znaczy że jest oblatana w tym regulaminie to może w następnym sezonie poprowadzi klasę C aby nie było dziwnych pytań od DD.
 
@ndzia
32 kolejka
wiatrakowa team - piracka tawerna : wpisane Smile
andzia jest tylko jedna ! Smile
 
Magda
Regulamin jest jaki jest, są dziury, nie jest uaktualniony, ale podstawowe zasady się nie zmieniły, więc jakby nie patrzeć nadal je określa. Skoro zapisaliśmy się do drużyn, gramy, jesteśmy uczestnikami KPLD to powinniśmy trzymać się chociaż tego minimum. I to wszyscy. Skoro ktoś jest zawodnikiem i do tego zajmuje się jeszcze dla nas dodatkowymi rzeczami niż "tylko" graniem to mam podstawę, aby wymagać czegoś więcej. Coś więcej to na przykład nie wymyślanie sobie nowych zasad m.in. przyznawania walkowerów. Dlatego, że Piotr napisał wprost o C klasie i jako zawodniczka C klasy przyjęłam do wiadomości, że nie wprowadzając sprawozdania (co nie jest obligatoryjne) oddaję mecz walkowerem napisałam co napisałam. Dlatego, że powiedzmy delikatnie, nie toleruję gróźb to moja wypowiedź była w takim tonie i w taki sposób.

Czy to, że na swój sposób wyraziłam moje zdanie na temat wymyślenia zasad przez Piotra, to oznacza, że neguję Jego osobę i wszystko co robi? Czy napisałam, powiedziałam coś w ogóle kiedyś, kiedykolwiek, że chcę zająć się C klasą? Odezwałam się w tym temacie, ponieważ pojawiła się groźba bezpodstawnego walkowera za brak sprawozdania. (Jaśniej to chyba już nie dam rady napisać) A skąd wiem, że bezpodstawnego? Ponieważ przeczytałam to co jest dostępne dla wszystkich - regulamin. Nie będę się tłumaczyć z tego, że odezwałam się uprzednio sprawdziwszy zasady.

Mam przepraszać, że pozwoliłam sobie napisać, że nie ma podstaw do takiego rozwiązania? Mam przepraszać za to, że przeczytałam coś co od dawna jest dostępne, że zapoznałam się z zasadami gry, ligi, w której uczestniczę i staram się ich przestrzegać i wymagam tego samego od innych zawodników, a tym bardziej od osób "wyżej"?

To za co mogę przeprosić to fakt, iż nie przyglądam się biernie temu co się dzieje i odezwę się i nie powstrzymam się od komentarza, oficjalnie na forum. Nie bawię się w podchody i dziecinne obgadywanie i udawanie, że wszystko jest cudnie dobrze. Ale coraz bardziej przekonuję się, że bierne podejście i tzw. rąbanie tyłka za plecami jest bardziej cenione niż może przesadna, ale przynajmniej szczerość.
SwB
 
Dan
Na miejscu Piotra bym to pier..... I przekazal paleczke c klasowcowi ale moim skromnym zdaniem w c klasie niema zbyt kompetętnej osoby ktora by to ogarnela
 
Magda
Dan to się wypowiedziałeś w temacie, tylko którym?
SwB
 
Dan
Madziu ogolnie wszyscy jada na Piotra jak na bura suke a on naprawde poswieca swoj czas a wy sie czepiacie
 
Magda
....odsyłam Cię do mojej ostatniej długiej wypowiedzi.
SwB
 
samowar
Norbi BCP napisał(a):

Hm fajnie jest odpalić stronę i zobaczyć wyniki ale to może się zmienić od następnego sezonu,DD się wkur.. i przestanie wam swój czas przeznaczać a pewnie łącznie z całego sezonu się nazbiera paręnaście godzin które może przeznaczyć na trening a nie prosić się was.A jak Magda napisała że regulamin jasno określa to znaczy że jest oblatana w tym regulaminie to może w następnym sezonie poprowadzi klasę C aby nie było dziwnych pytań od DD.


Ja chciałem kiedyś prowadzić to mnie olali/wypier... dlatego teraz tutaj swoje żale wylewam Smile To pół żartem, pół serio. A sprawozdania i tak obowiązkowe nie są, zwróć uwagę na subtelną różnicę pomiędzy wynikami a sprawozdaniami. Wyniki prowadzić to nie problem, wpisać do tabelek i tyle, raczej większość zgłasza. Za to statystyki to faktycznie już większa uporzczywość, trzeba mieć zapał i serce żeby to prowadzić. Nawet nieraz przy wprowadzaniu idzie się wnerwić jak Cię np. 3 razy pod rząd wypie... z wpisywania do konwertera, oczywiście na końcu, jak masz niby wszystko gotowe Smile
Edytowane przez samowar dnia 29.05.2014 20:35:12
Shit happens
 
BL@DY
Po wczorajszym wieczorze ligowym zastanawia mnie jedna sytuacja.
Grają 2 drużyny, zawodnicy z tych drużyn regularnie w ciągu wieczoru logują się na stronę, ostatnie logi po północy, ale ani przedstawiciel jednej drużyny ani drugiej nie wpisują wyniku spotkania. Pytanie z kategorii spiskowej teorii dziejów nasuwa się jedno: mecz nie odbył się bo nie, czy wynik jest tajemnicą? czy to taka zabawa pod tytułem wiem ale nie powiem. DZIECINADA.
WYNIK / SPRAWOZDANIE odwieczny dylemat jak to rozumieć.
Na protokole wpisane sa 3 metody zgłaszania wyniku.
Nr telefonu od początku sezonu nie przyjął ani jednego sms-a z wynikiem (drogie te usługi GSM w Polsce oj drogie)
Na stronie wyniki pojawiają się tak jak się pojawiają, jest lepiej ale cały czas nie do końca.
Co do maila przyznaję ze chwilowo nie jest czynny, zerknąłem na niego jednak wczoraj i nic nie znalazłem w kwestii wyników.

Zarzuca się nam że nie jesteśmy otwarci na Media, ale jak mamy być? Embargo informacyjne ze strony drużyn ogranicza działania medialne.
Tak jak Banan napisał staramy się zaistnieć w lokalnej prasie, ale to wymaga pewnej dyscypliny kapitanów(reprezentantów) drużyn we wpisywaniu, podawaniu wyniku do publicznej wiadomości.
 
mihu
Podawania statystyk to jedno, a przecież nie dawno były zaległe mecze z ponad miesięcznym opóźnieniem i wtedy prowadzący nie protestowali... chociażby na brak podanych wyników... do dzisiaj zasady są nie jasne.. wszystko może się zmienić, że nie wspomnę o zasadach playoff, które nie są znane do dzisiaj gdzie praktycznie liga dobiega już do końca.. ?? Sad

Pamiętam czasy, kiedy "obsługą" strony zajmowała się inna ekipa.. która nota bene zostawiła po sobie to co teraz umożliwia kolejnym swobodne działanie... Kiedyś przygotowanie tabelek zajmowało więcej czasu niż dzisiaj... co i tak nie zmienia faktu że samo charytatywne działanie dla dobra społeczeństwa darterskiego należy nagrodzić przynajmniej uznaniem Smile


Natomiast na problem trzeba spojrzeć z dwóch stron nie powinno być przede wszystkim tak, że się nadużywa możliwości jakimi się dysponuje oraz wymaga się czegoś od innych nie wymagając tego od siebie.. nie mam na myśli tu tylko statystyk ale ogólnie wielu zagadnień (w szczególności opisywanych w innych tematach). Jak się komuś nie chce wpisywać statystyk z meczu to nie będzie tego robił i już.. zawsze można spróbować wziąć protokół ze spotkania i samemu wpisać statystyki... jak ktoś nie chcę być ujmowany w statystykach to też wypadało by uszanować jego wole...

Łatwo jest narzucać komuś swoje zdanie będąc organizatorem/prowadzącym jeszcze łatwiej jest wymagać czegoś od użytkowników.. tylko pytanie dlaczego użytkownicy nie mogą NIC wymagać od organizatorów/ prowadzących ? Sad

Bardzo dobrze, że są osoby piszące to co myślą i nie wstydzące się wypowiadać na forum... a jak piszą jeszcze z sensem to podwójna CHWAŁA IM ZA TO ! Smile
 
Bemben
Wow! Nie mogę uwierzyć! Jakie to poważne problemy! Ja cię kręcę, normalnie szok!
Król nadchodzi!!!
 
Norbi BCP
Bemben normalnie szok widzę że rączka wyzdrowiała jak mnie zaswędzi d... to też założę nowy temat.Z Darterskim pozdrowieniem Norbi
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.29 5,865,011 unikalne wizyty