Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
NOWY TEMAT
Osa
Mihu - zasady play-off były podawane na początku sezonu. Wystarczy poszukać
 
Magda
Osa - zasady czy zarys zasad?

"......pytania Miha: "Na jakich zasadach będą rozgrywane playoffy 2014 ? Mam na myśli szczegóły rozgrywek takie jak:
- system rozgrywek taki sam jak w lidze czy inna rozpiska ?
- będą to rozgrywki jedno dniowe ?
- czy będą to rozgrywki typu single KO czy (mecz i rewanż) ?
- kiedy odbędą się mecze ?"

Plus:

Kiedy odbędą się tzw. pre eliminacje do playoffów C klasy? Jaki system będzie w pre eliminacjach? Kiedy będą playoffy? Jaki system będzie w playoffach? "

to się pojawiło w innym temacie, jeżeli dobrze widzę, oficjalnych odpowiedzi i zasad - brak, chyba, że pominęłam to przepraszam i proszę wskazanie miejsca gdzie są odp. Piter z Anią napisali to co wiedzieli, co było ustalone, ale ustalone na tyle dawno, że nie do końca jest adekwatne na teraz - nie ma np. konkretnych dat i czy reszta ustaleń pozostaje bez zmian?

Norbert - to podrap, więcej pożytku będzie Wink
SwB
 
Robo
Korzystając z okazji chciałem podziękować całej administracji strony dart.org.pl za czas poświęcony w jej prowadzenie w tym sezonie, na czele z DD który mimo wszystko m. zd. odwala kawał dobrej roboty.

Oczywiście wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia i poprawienia, ale jak to mówią: nigdy nie jest na tyle źle żeby nie mogło być gorzej :-)

Do Dana:
cyt. "Na miejscu Piotra bym to pier..... I przekazal paleczke c klasowcowi ale moim skromnym zdaniem w c klasie niema zbyt kompetętnej osoby ktora by to ogarnela"

Po pierwsze: "kompetentnej" i "nie ma"
Po drugie: gratuluję znajomości zawodników C klasy
TRIPLE ONE TEAM
 
jaro bum-boom
Witam
Na początek kilka słów wyjaśnienia (no może kilkadziesiąt) wynikających z faktu, że jestem osobą nieudzielającą się na forum i raczej pozostającą biernym czytaczem publikowanych wpisów [udało mi się wkleić kilka protokołów ostatnio i to nawet w dobrym miejscu - sukces (kilka osób wie, o co chodziGrin)]:
1. Bardzo lubię Mariusza i doceniam jego wkład w propagowanie DART'a w naszym regionie oraz Dawida, który podjął wyzwanie wspierania ojca w tej szczytnej idei.
2. Szanuję pracę wszystkich osób zaangażowanych w prowadzenie buchalterii związanej z całą ligą i turniejami indywidualnymi (zwłaszcza, że czynią to pro bono).
3. Rozumiem, że nie wszystkie osoby wypowiadające się na forum stosują (znają, rozumieją) zasady poprawnej polszczyzny.
Ale..:
1. Szkoda, że!... na konkretne pytania nie ma konkretnych odpowiedzi.
2. Przykro, że!... osoby do których kierowane są pytania nie potrafią (nie chcą) zająć stanowiska i wypowiedzieć się w temacie.
3. Po co!... odzywają się osoby nie pytane tworząc zbędne, nielogiczne, a i często idiotyczne wypowiedzi wcielając się w adwokatów osób, do których kierowane są pytania.
To tyle. Jak na mnie i tak dużo.
Nie oczekuję dalszej dyskusji ostatni punkt mojej wypowiedzi był pytaniem retorycznym.
Pozdrawiam wszystkich. Peace.
Edytowane przez jaro bum-boom dnia 31.05.2014 18:59:37
 
Norbi BCP
Magda- ciocia Google,Encyklopedia Wiedzy Względnej i Absolutnej.Jeśli mnie dopadnie Pruritus Ani to wiem do kogo się zgłoszę z tym problemem.Dobrze jest mieć wokół siebie tak światłych ludzi.A pytaniami co do Darta to jakby Ciemnogród nas dopadł.
 
Dan
Robo dziękuje Ci za wytknięcie błędów więc jako osoba mało inteligentna poprosiłem znajomego który zajmuje się portretami psychologicznymi dla policji by przeczytał Twoją wypowiedź. Po przeczytaniu powiedział że pisała to osoba sfrustrowana szukająca pocieszenia i uznania wytykają błędy innym by ukryć za kurtyną własne problemy. Tą wypowiedzią kończę swoje wypowiedzi powodzenia Smile Nie miej mi za złe Robo.
 
Robo
Dzięki Dan, myślę że wszyscy czują się dużo bardziej bezpieczni, wiedząc że posty na tym forum czytają Twoi znajomi z policji...
TRIPLE ONE TEAM
 
Dan
Robo niema za co. Gdyby coś kolega udziela porad w dni robocze
 
mihu
JuanPablo zgodzę się że podanych było wiele informacji:
- zasady według regulaminu http://dart.org.p...le_id=35#3
- zasady z września 2013 http://dart.org.p...admore=308
- zasady z kwietnia 2014 jak by co w nagłówku jeszcze widnieje Wisła.. http://dart.org.p...admore=324
Na pytania zadane w komentarzach w temacie z kwietnia 2014 o raz w tym temacie playoff 2014 http://dart.org.p...post_15325 do dzisiaj nie udzielone wyczerpującej odpowiedzi z zaznaczeniem, że tak będzie i z bliżej nie wyjaśnionych przyczyn to się nie zmieni.

Jeżeli wszystko jest jasne to proszę odpowiedz na pytania zadane w temacie playoff 2014.

Zasady się zmieniają przez cały sezon i to w kluczowych kwestiach - pytanie dlaczego ? Cytowanie regulaminu, który nie jest adekwatny do aktualnych rozgrywek moim zdaniem nie ma sensu.. Albo jest regulamin albo go nie ma w chwili obecnej uważam, że go nie ma... Sad

jaro bum-boom masz rację - można odnieść wrażenie, że osoby prowadzące/ organizatorzy przyjmują konstruktywną krytykę na klatę, ale się zapowietrzają i pod jej ciężarem nie są wstanie nic z siebie wykrztusić.. Sad
Sposób wypowiedzi świadczy o autorach - również nie rozumiem po co to robią.

BL@DY masz 100% racji odnośnie podawania wyników spotkań, tak jak piszesz jest wiele możliwości podania wyniku.. a i tak nie którzy mają to w poważaniu Sad. Myślę, że również sam dostrzegasz, że nie tylko to utrudnia kontakty z "mediami" jak również przede wszystkim tematy poruszane na forum.. (terminy, zasady itd.)
 
Masakra Blues
Oj Dan(a) Dan(a) !!! zamiast merytoryki jakieś osobiste wycieczki ?
Nie idź tą drogą Smile

Jaro i Mihu opisali sprawę obszernie, dodam tylko, że kłopotliwe może być pytanie mediów (prasy itp) o zasady na jakich jest rozgrywana KPLD. Podstawą wszystkiego powinien być AKTUALNY regulamin.
Edytowane przez Masakra Blues dnia 01.06.2014 12:03:52
Zbyszek
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.26 5,865,046 unikalne wizyty