Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA B
 Drukuj temat
Lista zawodników uprawnionych do gry w play-off
Osa
BAD COMPANY PIWIARNIA - 28 spotkań w sezonie.
1. Banach Łukasz - 28 spotkań
2. Kwiatkowski Krzysztof - 20 spotkań
3. Wyrwicki Rafał - 22 spotkania
4. Jagieniak Norbert - 28 spotkań
5. Czarny Łukasz - 28 spotkań
6. Dreżewski Piotr - 28 spotkań
7. Śliwiński Dariusz - 2 spotkania - zawodnik nieuprawniony

PRZEPOMPOWNIA II - 28 spotkań w sezonie.
1. Oskwarek Marta - 11 spotkań - zawodnik nieuprawniony
2. Szymański Michał - 22 spotkania
3. Oskwarek Jacek - 23 spotkania
4. Kosiński Artur - 28 spotkań
5. Gawarkiewicz Sebastian - 23 spotkania
6. Drążkowski Stanisław - 24 spotkania
7. Danielewski Jakub - 19 spotkań

9 LOTKA - 28 spotkań w sezonie.
1. Bożek Katarzyna - 25 spotkań
2. Mazur Karolina - 26 spotkań
3. Marciniak Maciej - 22 spotkań
4. Pętlinowski Maciej - 24 spotkań
5. Ryglewski Kamil - 27 spotkań
6. Żarna Jakub - 27 spotkań

180 TRIP - 28 spotkań w sezonie.
1. Budziński Łukasz - 14 spotkań
2. Błaszczyk Marcin - 27 spotkań
3. Klonowski Igor - 19 spotkań
4. Lebiecki Paweł - 17 spotkań
5. Wasilewski Rafał - 11 spotkań - zawodnik nieuprawniony
6. Nogalski Nikodem - 23 spotkania
7. Ryglewski Damian - 12 spotkań - zawodnik zmienił barwy po połowie sezonu i zagrał we wsztyskich możliwych spotkaniach swojego zespołu. Decyzją operatora zostaje dopuszczony do play-off.
8. Woźniak Remigiusz - 5 spotkań - zawodnik nieuprawniony

RIKO - 28 spotkań w sezonie.
1. Mikulska Joanna - 28 spotkań
2. Woda Przemysław - 28 spotkań
3. Wyszomirski Andrzej - 28 spotkań
4. Filasiński Marcni - 28 spotkań
5. Rudzinski Dariusz - 28 spotkań

SOGO STARS - 28 spotkań w sezonie
1. Skibiński Łukasz - 25 spotkań
2. Łaz Kamil - 26 spotkań
3. Dubieński Patryk - 27 spotkań
4. Terechow Andrzej - 28 spotkań
5. Weyna Piotr - 27 spotkań

Mecze podliczone na podstawie statystyk z całego sezonu. Brane były również pod uwagę spotkania, które były wykreślane z tabeli przy podziale ligi. W razie niejasności proszę o kontakt. Lista na podstawie regulaminu pkt 5.13.2 oraz 5.13.4
Edytowane przez Osa dnia 15.06.2014 18:38:50
 
FeneK
A co z Adrianem Wiśniewskim z 180 Trip?
... Wink ...
 
Osa
Nie pojawił się na żadnym meczu więc nawet nie jest ujęty w statystykach i zestawieniu.
 
mihu
Szczytem hipokryzji jest powoływanie się na wybrane punkty regulaminu, przy podjęciu decyzji pomijającej zapisy w tych punktach !!

Generalnie wspaniałe podsumowanie całych rozgrywek czyli tzw. cyrku. GRATULUJĘ Sad

Mimo sympatii do pewnych graczy, uważam że zasad trzeba przestrzegać bez wyjątków !!

Reasumując:
-na początku stwierdzono, że będziemy grać podziałem A,B,C po zapisach zostało to zmienione na B, C i po rozegraniu meczy podział Bprix, B,C
-pod koniec rozgrywek zmieniono zasady nagradzania.. (jak ktoś słusznie zauważył układ w tabeli był inny Pfft)
- na koniec sezonu decyzja -> zwieńczająca/ podsumowująca całe rozgrywki.

Nie liczę na konstruktywną odpowiedź "decyzyjnych"... biorąc pod uwagę, że inne podobne wypowiedzi były pomijane..
Ale przynajmniej można wyrazić swoje zdanie dotyczące rozgrywek KPLD.
 
Osa
Mihu - w lidze jest tylko 1 osoba decyzyjna - operator.
Taka jest jego decyzja i wszelkie pytania i uzasadnienia decyzji proszę kierować do operatora ligi.
 
czesioczesanka
Przykre , ale prawdziwe mihu. Masz rację .
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
grecky
JuanPablo napisał(a):

Mecze podliczone na podstawie statystyk z całego sezonu. Brane były również pod uwagę spotkania, które były wykreślane z tabeli przy podziale ligi. W razie niejasności proszę o kontakt. Lista na podstawie regulaminu pkt 5.13.2 oraz 5.13.4


Chyba jednak nie bo pkt. mówi:
5.13.2. Zawodnicy mogą migrować między klubami (być transferowani) pod warunkiem że:
a. Nie osłabiają własnego składu (min zawodników to 4 osoby)
b. Zmieszczą się w terminie przeznaczonym na transfery, po tym terminie następuje absolutny zakaz transferowania
c. Migracja do niższej klasy rozgrywkowej i w tej samej klasie rozgrywkowej ograniczona jest do 1 zawodnika, który może zostać dopisany do każdej drużyny.
d. zawodnik zmieniający barwy klubowe zaczyna sezon od początku, jego statystyki i frekwencja są kasowane, w przypadku zakwalifikowania się drużyny do DPW zawodnik musi posiadać 50% rozegranych spotkań ligowych ze wszystkich spotkań zespołu.

Pkt. 9.1 W szczególnych wypadkach losowych, oraz w sytuacjach nieujętych w powyższym regulaminie, organizatorzy zastrzegają sobie podjecie ostatecznej, niepodważalnej decyzji. (Za decyzję odpowiedzialny będzie operator i zarząd ligi)

Jak widać pkt.5.13.2 dokładnie mówi jak liczyć frekwencję, więc nie ma zastosowania pkt 9.1.

Chyba że napiszemy wprost BO OPERATOR TAK CHCE I .....TYLE

Przykro mi ale albo są zasady albo każdy robi jak chce wg własnych lubię nie lubię.
Dlaczego nie ogłoszono że będzie można zagrać w playoff grając tylko w drugiej części?
Bo pewnie dużo więcej ludzi by zmieniło drużyny, a to już nie byłoby fajne dla operatora.

Po co nowy regulamin jak nawet ten który go zatwierdził nie przestrzega go??
 
Ania
Moim zdaniem (wypowiadam się jako osoba prywatna):
- zmienił barwy klubowe po 2 rundzie, w połowie sezonu, czyli prawidłowo
- poprzez łączenie/dzielenie/rozłączanie klasy A z klasą B oraz systemem rozgrywek - nie gramy z tymi, z którymi graliśmy w 1 i 2 rundzie nie uzbierało się tyle samo meczów.
Gdyby w 3 i 4 rundzie mecze odbywały sie normalnym trybem - gramy mecz i rewanż ze wszystkimi w grupie, to by miał 50%
- w 3 i 4 rundzie rozegrał wszystkie możliwe mecze
- moim zdaniem powinien móc grać ;-)
- system łączenia A i B a potem jakieś podziały po raz kolejny dowiodły, że więcej z tym kłopotu niż urozmaicenia i pożytku
- może uda się ustalić spójny regulamin z systemem rozgrywek na kolejny sezon, przed sezonem, gdzie będzie opisane kto gdzie z kim i dlaczego

pozdrawiam
Ania
 
grecky
Ale o tym wszystkim wiedzieli wszyscy wcześniej.
Okres transferowy też był zrobiony wcześniej więc??
Obudził się w czerwcu?
Dlaczego wtedy osoba grająca 12 meczy w jednej drużynie nie może zagrać?
Bo była lojalna dla swojej drużyny i nie uciekła przed graniem w A, lub ostatnim miejscem w B?
CHORE?
Regulamin jest i jak coś jest nie tak to się w nim zmienia przepisy a nie je łamie.
 
BL@DY
Regulamin pierwotny ni jak się nie ma do sytuacji łączenia klas.
W myśl jego treści gramy w określonej klasie rozgrywkowej, więc mecze teoretycznie powinny liczyć się rozegrane w tej klasie, tu nie podlega wątpliwości że naruszenia nie ma. Niestety była pierwsza część sezonu i z tego wynika zamieszanie.
Liczba spotkań wskazuje łącznie 28 z czego połowa to 14.
Damian rozegrał 12, dlaczego nie więcej? Bo wcześniej nie mógł zmienić składu.
Operator w tym przypadku skorzystał z prawa wspomnianego zapisu 9.1 dla sytuacji patowej.

Niezależnie od mojego zdania, gdyż osobiście uważam ze skład dopuszczony pierwotnie do sesji PlayOff powinien zostać utrzymany bez osoby Damiana, szanuję decyzje operatora, przyjmuję ją do wiadomości jak i fakt zaistnienia sytuacji wyjątkowej i podjęcia decyzji zgodnie z zapisem 9.1 istniejącego regulaminu (niekoniecznie spójnego i mającego odniesienie do zastałej rzeczywistości).

Z oczekiwaniem na play off - do boju FAMAS!!!! (sie kiedyś razem grało Smile ), nowy regulamin - oby jak najszybciej premiera publiczna, życzę wszystkim pozostającym w grze powodzenia, niech wygra (naj) lepszy.
 
samowar
Ta cała liga, przepisy, migracje, regulaminy itd. jest już tak skomplikowana, że od przynajmniej trzech lat już nie daję rady tego ogarnąć. Jakieś prixy, trzy C klasy, B1, B2, play offy, play outy i cholera wie co jeszcze.

Masakra jakaś, wygląda to na maksymalną biurokrację i utrudnianie sobie i wszystkim życia, jakby to była liga zawodowa albo administracja publiczna.

Jeżeli powstanie nowy regulamin trzeba go maksymalnie uprościć, w tym zasady rozgrywek i sztuczne podziały również, moim zdaniem oczywiście.
Shit happens
 
stanley
Nie bardzo wiem o jakim to regulaminie piszecie , w moim ale i nie tylko rozumieniu regulamin to takie cuś co to określa ogolne zasady gry jak i obowiązki graczy i operatora i najważniejsze - jest ogolnie dostępny dla wszystkich przed przystąpieniem do wybranej społeczności...hmm chyba nie mamy z niczym takim do czynienia no ale cóż mogę się mylić ....zmiana regulaminu nie może być narzucona przez jedną ze stron ....tak myślę
 
Maras
Słabo to wygląda. Regulamin pkt 5.13.2 /d wyraznie określa, iż w przypadku transferu zawodnika w połowie sezonu następuje wykasowanie jego statystyk i frekwencji. Czy w przypadku Damiana zmiana drużyny to był wypadek losowy ? Na bank nie. Przecież w momencie transferu łatwo można było to wszystko przeliczyć, sugerując się oczywiście regulaminem. Już wtedy było jasne że w play offach zagrać nie może....
Pozdrawiam
 
Mingu
Moim zdaniem ten cały sezon jakoś słabo wygląda. Są równi i równiejsi. Nic od początku nie było jasne, cały czas coś się zmienia.

Widać, że "regulamin" działa na zasadzie : jak jest coś nie tak, jak trzeba obejść jakiś pkt. w regulaminie idźmy do operatora bo on zawsze ma ostateczną decyzję.

W związku z zaistniałą sytuacją, po dyskusjach w drużynie Famas Merlin wycofuję się z play-off.

Jeżeli "regulamin" nie przewiduje takiej sytuacji, chcielibyśmy jako drużyna, żeby nasze miejsce zajęła kolejna drużyna w tabeli czyli SOGO STARS.

Życzę powodzenia drużynom walczącym o wyjazd na mistrzostwa w Słoweni.

Pozdrawiam.
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
Lasuch
To czekamy na decyzje operatora. Co by udało się jeszcze na szybko zorganizować jakieś zgrupowanie w jednym z ośrodków przygotowań olimpijskich Cool
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
Pelson
Również życzę powodzenia wszystkim drużynom walczącym o wyjazd na mistrzostwa w Słowenii. Szkoda, że takim akcentem została uwieńczona nasza dekada gry w lidze darta.

Pelson z FAMASu Merlin
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
kret
normalnie bym nic nie napisał, bo nie zwykłem się wtrącać w takie "żal" tematy, aczkolwiek; Panie Marasie, po co pan się wtrąca znowu w jakiś dym? ( jeśli ma Pan jakiś problem z teamem 180 TRIP to proszę otwarcie napisać, nawet na priv do mnie ). Uważam że sytuacja nie jest regulaminowa w 100% ale jest zdroworozsądkowa, bardzo bym prosił również aby koledzy tak mocno afiszujący swoje oburzenie zaistniałą koleją rzeczy, podpisali się w jakikolwiek sposób abym mógł stwierdzić czy są tą sprawą bezpośrednio zainteresowani czy po prostu biją pianę . Szanuję stronę Famas Merlin, każdy ma prawo zaznaczyć swoje niezadowolenie ( w dotyczącej go sprawie). Słowem zakończenia: coś się z tą naszą darteską bracią popier....ło. Pozdrawiam marcin (kret) błaszczyk
 
czesioczesanka
Marek ma rację ! Regulamin jest po to by go respektować inaczej dojdzie do anarchi.
Rozumiem, że decyzja została podjęta przez operatora po wcześniejszych konsultacjach z zainteresowanymi drużynami (uczestnikami play off B klasy)
Bartosz Wieczorek
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Mingu
Bartek masz rację. A co do pytania to operator się z nami nie kontaktował.
Tak samo nie było zapytania na temat gry w lokalu 9 lotki, która występuje w play-off.
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
Rygiel
Mingu, 9lotka gra mecz w playoff'ach z druzyna Riko.Zostali oni zapytani o zdanie i wyrazili zgode na rozegranie meczu na miejscu.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,852,156 unikalne wizyty