Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA B
 Drukuj temat
Lista zawodników uprawnionych do gry w play-off
Maras
Marcinie Błaszczyk wybacz ale nie Ty będziesz decydował o tym czy mam lub nie mam prawa wyrazić swojego zdania.
Co do Twojej drużyny to już kiedyś wyraziłem swoje zdanie. Po szopce, którą odstawiliście na koniec 1 rundy powinno was już w lidze nie być.
Ta sprawa dotyczy wszystkich darterów z naszego regionu i nie próbuj wprowadzać jakiejś selekcji.
Chyba Tobie się coś popier...ło.
 
PL
Nikt nikogo nie zmusza do grania w tej lidze. Jesli sie komus nie podoba wystarczy sie nie zglaszac we wrzesniu. Nigdy ne bedzie porozumienia jesli nie ma szacunku miedzy soba.
pozdrawiam
Pawel Lebiecki
 
skiba
źle się dzieje. . . .

Mimo wszelkich niesnasek życzę wszystkim powodzenia na jutrzejszych zawodach.Trzymam kciuki za moich chłopaków, co będę mógł zagrać w finale Smile pozdrawiam
Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych. Georges Bidault.
 
http://www.pomiary.net.pl
Q-mac
PL napisał(a):

Nikt nikogo nie zmusza do grania w tej lidze. Jesli sie komus nie podoba wystarczy sie nie zglaszac we wrzesniu. Nigdy ne bedzie porozumienia jesli nie ma szacunku miedzy soba.
pozdrawiam
Pawel Lebiecki


Masz rację z tym szacunkiem. Z mojego punktu widzenia korzystając z punktu 9 regulaminu chciałbym chociaż wysłuchać wyjaśnienia co, jak i dlaczego. No i zostać inaczej poinformowany niż napisać na stronie, że osoba jest upoważniona do gry i postawić nas przed faktem dokonanym. Tak szczerze mówiąc można było to trochę inaczej załatwić kontaktując się z moim kapitanem. Bo chwili obecnej kolejna osoba się kłuci dlaczego nie może grać w playoffach. Skoro z drużyną Riko można było normalnie się skontaktować odnośnie grania w 9 lotce to czemu nie z nami a propo powyższego tematu szczególnie, że sprawa bezpośredni nas dotyczy. I to jest właśnie brak szacunku.

A co do grania w lidze. Lubię sobie pograć w darta dlatego gram w lidze. Ale chciałbym aby wszystko było jasne, czytelne, uczciwe i obiektywne. Niestety ten sezon i ten system rozgrywek moim zdaniem nie spisał się w klasie B (chociaż na początku sam byłem za tym systemem gry). Umożliwił uczestnikom to czego ja nie lubię czyli cwaniactwa i kombinatorstwa. Gdzie w połowie sezonu zrobiła się jedna wielka szopka a klasa B zrobiła się jedną wielką loterią. W związku z powyższym jeśli chodzi o pierwszą część twojej wypowiedzi Paweł postaram się to przemyśleć bo w kolejnym takim sezonie nie chce grać

Powodzenia życzę wszystkim drużyną biorącym udział preeliminacyjach i playoffach w szczególności drużyną klasy B.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,852,392 unikalne wizyty