Zobacz temat
 Drukuj temat
EDF Słowenia - Kadra KPLD 2014
David
Oto Kadra Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta na Mistrzostwa Europy federacji EDF w Słowenii.

A klasa

Przepompownia 100% refundacji
1. Pasinski Wojciech
2. Wieczorek Bartosz
3. Więckowski Jakub
4. Chytrowski Olgierd

Z racji, że Bartosz Wieczorek wywalczył 100% refundacji z rankingu Open, drużynie przysługuje wybór jeszcze jednego zawodnika (z drużyny), który otrzyma 100% refundacji

Merlin 100% refundacji
1. Jaworski Paweł
2. Muszyński Andrzej
3. Michałowski Marcin
4. Heigelman Andrzej
5. Brzeziński Sławomir (50% refundacji)

Z racji, że Andrzej Muszyński wywalczył 50% refundacji z rankingu Open, drużynie przysługuje wybór jeszcze jednego zawodnika (z drużyny), który otrzyma 50% refundacji. Drużyna Merlina wskazała Sławomira Brzezińskiego.



B klasa

Bad Company Piwiarnia 100% refundacji (50% - liga 50% - Playoff)
1. Dreżewski Piotr
2. Czarny Łukasz
3. Jagieniak Norbert
4. Wyrwicki Rafał

Z racji, że Piotr Dreżewski wywalczył 100% refundacji z rankingu Open, drużynie przysługuje wybór jeszcze jednego zawodnika (z drużyny), który otrzyma 100% refundacji


C klasa

Triple One 50% refundacji
1. Gierszewski Robert
2. Dopierała Jacek
3. Ruciński Zbigniew
4. Dopierała Wojciech



Wiatrakowa Team 50% -refundacji
1. Kuligowski Andrzej
2. Raźny Przemysław
3. Chylarecki Maciej
4. Szałkowski Dariusz

Z racji, że Andrzej Kuligowski wywalczył 100% refundacji z rankingu C/Amator, drużynie przysługuje wybór jeszcze jednej osoby z drużyny, która otrzyma 50% refundacji


Ranking

Open
1. Wieczorek Bartosz - 100%
2. Dreżewski Piotr – 100%
3. Michalski Tomasz – 100%
4. Adamczyk Arkadiusz – 50%
5. Muszyński Andrzej – 50 %

C/Amator
1. Kuligowski Andrzej – 100%
2. Jagieniak Sebastian – 100%
3. Kudliński Rafał - 50%

Kobiety
1. Mazur Karolina – 100%
2. Bożek Katarzyna – 100%

Serdecznie gratulujemy!

Wyprzedzając pytania: darterzy, którzy zakwalifikowali się do kadry z LIGI zostali wytypowani na podstawie statystyk ligowych (liczba rozegranych meczy i uzyskane punkty).

W przypadku zwycięstwa w Indywidualnych Mistrzostwach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta zawodnika, który zakwalifikował się już do kadry, nagroda ta przechodzi na następnego zawodnika w turnieju. (więcej info na ten temat w newsie o mistrzostwach).

UWAGA!
Informacja o kosztach wyjazdu, terminie do którego trzeba zdeklarować się czy wykorzystujemy refundację 50%, terminach zaliczek itd pojawi się "na dniach".


Pozdrawiam
 
czesioczesanka
We wszystkich drużynowych dziedzinach sportu o składzie drużyny decydują odpowiednie osoby tych zespołów ( trener, menadżer, czy kapitan).
Nigdy zaś nie ingerują osoby z zewnątrz ( organizator, promotor, czy sponsor etc. )
Jest to novum w światowym sporcie godne Księgi Guinnessa.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
David
Nie decydujemy o składzie tylko o osobach, które otrzymują refundację, czyli osobach, które wywalczyły ten sponsoring.

Każda drużyna może wystawić do gry w Słowenii dowolne osoby ze swojego składu.

Jeżeli któraś z podanych tu osób nie chce/nie może wybrać się na mistrzostwa do Słowenii to drużyna może oczywiscie wyznaczyć inną osobę ze swojego składu na to miejsce.

Ta lista ma znaczenie w kontekscie Indywidualnych Mistrzostw Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta. Przyjęliśmy tam (wyjątkowo) inny system przyznawania refundacji. W przypadku zwycięstwa zawodnika, który otrzymał już refundację, nagrodę otrzymuje następny zawodnik w turnieju.


Dziwi mnie trochę, że negatywnie wypowiadasz się o tej liście, skoro figurujesz na niej, a Twoje pierwsze miejsce w rankingu upoważnia Cię do przekazania miejsca w kadrze koledze z drużyny.
 
czesioczesanka
Negatywnie wypowiadam się o sposobie (wyjątkowym) przyznawania refundacji.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
tomaszewsky
To, że jest na liście nie znaczy, że nie może wyrazić swoich wątpliwości .
 
Sebastian Smarz
David proste rozwiazanie-skoro Toruń ma swoja lige w steela to niech zrobią sobie w Elektronika i niech sami to oganizuj a,prowadzą,refundują itp bo widzę że na każdym kroku szukają problemu....Nikt nikomu nie narzuca składu jaki ma jechać TYLKO wszystko jest przykładowe-przynajmniej ja to tak rozumiem
 
BL@DY
Czy za każdym razem musimy wypominać sobie skąd jesteśmy? Mieszkamy? Czy fakt zamieszkiwania sąsiedniego miasta jest aż tak uciążliwy dla wielu, dart to nie żużel czy piłka kopana, animozje z innych dyscyplin darterów jako osoby rozrywkowo nastawione do świata nie powinny dotyczyć.
A co do nominacji to nowość dość szorstka w wyrazie, składy od zawsze wskazywali kapitanowie wybierając spośród zawodników drużyny tych którzy zapewniają sukces sportowy i właściwy poziom emocji i przede wszystkim atmosfery do rywalizacji.
Wracając do tematu Przepompowni brak w składzie kapitana drużyny jest chyba małym niedopatrzeniem?? Ale to moja opinia i oczywiście mogę a w opinii niektórych napewno sie mylę, wiec pozostaję w błędzie oddaję się beztroskiej przerwie od rzucania i darterskich emocji.
Startującym w niedzielnych zawodach życzę rywalizacji sportowej i wspaniałych wyników a organizatorom wyrozumiałości i sprawnych zawodów.
Pozdrawiam Piotr Weyna
Edytowane przez BL@DY dnia 03.07.2014 09:06:10
 
Osa
Prostym rozwiązaniem tego problemu jest zweryfikowanie listy zawodników przez kapitanów drużyn do turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Ligi Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta. Wtedy będzie wiadomo kto ma już zapewnioną kwalifikację a kto jeszcze o nią będzie walczył.
 
Mariusz
Człowiek jest najważniejszy. Kocham Wszystkich. Pozdrawiam - operator
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
BL@DY
Kocham Wszystkich. Pozdrawiam - operator


zaczynam się bać Smile
 
woyti180
zawodnicy i zawodniczki z kuj-pom do Słoweni
1 Herr Adamczyk Arkadiusz
2 Herr Baczkowski Pawel
3 Herr Banach Lukasz
4 Frau Baranowska Monika
5 Herr Bozek Dawid
6 Herr Bozek Mariusz
7 Herr Brzezinski Slawek
8 Herr Chylarecki Maciej
9 Herr Chytrowski Olgierd
10 Herr Dopierala Jacek
11 Herr Dopierala Wojciech
12 Herr Drezewski Piotr
13 Herr Frydrych Julian
14 Frau Frydrych Katarzyna
15 Frau Frydrych Wiktoria
16 Herr Frydrych Wojciech
17 Frau Gawrysiak Katarzyna
18 Herr Gierszewski Robert
19 Herr Heigleman Andrzej
20 Herr Jagieniak Norbert
21 Herr Jagieniak Sebastian
22 Herr Jaworski Pawel
23 Herr Kalinski Marek
24 Herr Kudlinski Rafal
25 Herr Kuligowski Andrzej
26 Frau Kulwicka Danuta
27 Frau Kwiatkowska Ewa
28 Herr Kwiatkowski Krzysztof
29 Herr Lisowski Damian
30 Herr Mazajka Mariusz
31 Frau Mazur Karolina
32 Herr Michalowski Marcin
33 Frau Mikulska Joanna
34 Herr Muszynski Andrzej
35 Herr Muszynski Krzysztof
36 Herr Ochman Krzysztof
37 Herr Osowski Pawel
38 Frau Pasinska Agnieszka
39 Herr Pasinski Wojciech
40 Herr Przemylski Damian
41 Herr Przybylowski Mateusz
42 Herr Razny Przemyslaw
43 Herr Rucinski Zbigniew
44 Frau Senkowska Paulina
45 Herr Smarz Sebastian
46 Herr Struski Jacek
47 Herr Szalkowski Dariusz
48 Herr Wieckowski Jakub
49 Herr Wieczorek Bartosz
50 Herr Wyrwicki Rafal
 
samowar
Jawohl Meine Damen und Herren, czy jakoś tak Smile
Shit happens
 
Masakra Blues
ACHTUNG !

Jak tak ładnie szwargoczą, to może jeszcze przetłumaczą i podadzą co tu nagryzmolili po ichniemu Smile

http://www.edf-da...h2=edf2014
Zbyszek
 
samowar
Taki dobry to nie jestem z niemieckiego, 7 lat nauki i 15 lat przerwy, zrozumiałem tylko rejestrację online i pięć euro Cool Ale na pewno Mariusz albo tłumacz Google kumają o co tam chodzi Smile

Auf Wiedersehen.
Shit happens
 
Masakra Blues
Z wujkiem Google juz gadałem, ale tylko bredził jak pijany Smile
Zbyszek
 
BL@DY
Po weekendzie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, skoro mamy do czynienia z nietrzeźwą wyszukiwarką należy interweniować Smile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,852,538 unikalne wizyty