Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Liga - Sezon 2014/15
David
Oto drużyny, które uprawnione są do gry w Ekstraklasie w sezonie jesień-zima 2014
1. Przepompownia - obrońca tytułu Mistrza Ligi
2. Merlin
3. Oczko
4. SamiSwoi
5. Kaper
6. PrzepompowniaTeam
7. BadCompany Piwiarnia
8. Przepompownia II

Oto drużyny, które uprawnione są do gry w I lidze w sezonie jesień-zima 2014
1. 9DartTeam
2. Taverna Nakło
3. 9 LOTKA
4. Famas Merlin
5. 180 Trip
6. Riko
7. Sogo Stars
8. Jack Dart Mafia
9. Kaper II
10. DartSong Lipniki
11. London Bydgoszcz
12. Triple One
13. Wiatrakowa
14. Tawerna Nakło II
15. Piracka Tawerna
16 Tawerna Oldboye

II liga - zależnie od zgłoszeń

Mamy nadzieję, że wystąpią w niej
1. London BumBoom
2. Zamek Zawiszy
3. TripShot
4. Feniks
5. LondonShot
6. 9Lotka
7. HappyHourTrip
8. OmegaFordon
9. 7Niebo Nowa Wieś Wielka
10. DrinkTeam Piwiarnia
11. Chillout
12. Hiena

Ostateczny kształt ligi zależny jest od liczby zgłoszonych drużyn.
Zapisy ruszają w poniedziałek (zostanie to obwieszczone w oficjalnym komunikacie)

I teraz krótkie wyjaśnienie:
Podane wyżej rozstawienie jest teoretycznym kształtem ligi. Powstało ono przy założeniu, że zgłaszają się do ligi wszystkie drużyny, które grały w zeszłym sezonie i przy założeniu, że liga ma wyglądać tak jak zostało to określone w regulaminie. Z ustaleń przed zeszłym sezonem wynika, że z II ligi (klasy C) do I ligi (klasy B ) awansować miały 4 drużyny spośród 20 zgłoszonych. Tak więc minimalnie 4 drużyny awansują do I ligi. Powtarzam jednak raz jeszcze, że ostateczny kształt ligi zależny będzie od ilości zgłoszonych drużyn
Edytowane przez David dnia 22.08.2014 15:13:47
 
pieniek
Ale w gronie drużyn z II ligi jest sporo osób które powinny grać jako darter zaawansowany, chociażby ze względu na staż gry i wyniki osiągane podczas sezonu.

Co z nimi?
Smile Taverna II to ja Smile
 
David
Zgodnie z nowym regulaminem będziesz mógł złożyć wniosek o wpisanie konkretnego dartera na Klasyfikacje Darterów Zaawansowanych
 
sebastian
Dawidzie z tego co pisałeś wynika, że do I Ligi ( B ) awansują 4 pierwsze zespoły z II ligi (C) w sezonie 2013/2014. Twaerna Oldboy zajęła 5 miejsce na zakończenie sezonu, więc dlaczego uzyskała prawo gry w I lidze?
 
BL@DY
Seba skoro jest założenie 16 skladow B to przez analogie nastąpiła nominacja. Cała sytuacja jest rozpisaną teoretycznie, teraz zależy jakie składy sie zgłoszą i w jakiej konfiguracji osobowej. Sa przecieki o jakiś drużynach marzeń wiec trzeba sie wstrzymać i zweryfikuje wszystko rzeczywistość .
 
Nikos
Z listy drużyn można wykreślić 180 Trip (drużyna się rozpada). Pozdrawiam
 
Sebastian Smarz
Seba ma racje bo skoro miały awansować 4 drużyny to tak powinno być,na tą chwilę jest juz 5 z Oldboyami,Nikoś pisze że 180 Trip sie rozpada to teraz dojdzie jeszcze 6 drużyna z C klasy???to nie lepiej zrobić 14 drużyn w I lidze
 
Matlaw
Niestety tak samo jak pisałem na koniec sezonu HH TRIP również nie zagra w najbliższym sezonie. Może za rok... Smile
Miałeś szkodę na pojeździe w ostatnich 3 latach?
Dostałeś odszkodowanie? Chcesz więcej? i to za DARMO?
www.szkody-rzeczowe.com.pl
ZAPRASZAM Smile
 
http://www.szkody-rzeczowe.com.pl
Norbi BCP
Chyba 9 lotka z 2 ligi ma większą liczbę zawodników zaawansowanych jak się mylę to sorki.
 
Ania
to piszcie kogo typujecie do "awansu" do Darterow zaawansowanych, a nie tam takie, czemu ten jest, a tego nie ma...jak nie bedzie wnioskow to nie bedzie powiekszonej listy :-)
Ania
 
LisQu23
Mi wystarczy, że ja jestem zaawansowany ;] Pfft
 
michalw
wniosek o wykreślenie mnie z listy zaawansowanych
statystyki na minus - mój udział w wywalczeniu awansu był minimalny
na ponad 20 turniejów indywidualnych ani razu nie bylem nawet na podium
 
FeneK
Wnoszę o wykreślenie mnie z listy zawodników zaawansowanych Smile jestem po prostu za słaby Smile
... Wink ...
 
David
Wnioskowanie będzie oficjalne. Zrobimy odpowiedni dział na forum i formularz wniosku. Ogarniemy to po powrocie z EDF.

Smile
 
Jason_Crump
A jeśli gram na co dzień w klasie C Amator i zacząłbym grę w tym sezonie od 1 ligi w drużynówce, to od przyszłego sezonu od razu jestem klasyfikowany do darterów zaawansowanych i mam zamkniętą drogę do turniejów indywidualnych w klasie C Amator?
 
Lukasz
jak będziesz grał w najbliższym sezonie w 1 lidze, to nie możesz grać w turniejach c klasy
Łukasz Brodowski
 
PePe
Witam wszystkich Darterów !

Koniec z amatorką. Jestem niezrzeszonym graczem i jednocześnie mega fanem Darta w oby-dwóch odmianach. Nie należe do żadnej z działających drużyn ani nie posiadam licencji zawodniczej. Proszę o pokierowanie mnie celem zdobycia licencji i ewentualnego wstąpienia do teamu. Umiejętności swoje oceniam jako średnie. W skali 1-10 to dobre 5, czyli diament do wyszlifowania Smile


Z góry dzięki za informacje.

Pozdrawiam

P.Ł.
 
Ania
No ciężko kogoś gdzieś pokierować czy polecić skoro nie wiadomo kim jesteś P.Ł. - może przyjdź na turniej, przedstaw się, pokaż, to może ktoś Cię do drużyny zgarnie. A jeśli nie, to pograsz przez sezon indywidualnie, ludzie Cię poznają i będą się bili o Twój udział w ich druzynie. ;-)
Ania
 
PePe
Raczej tak sie zacznie ( indywidualnie ) . Tylko chciałbym rozwiać wątpliwiści na jakie turnieje mogę przychodzić bez licencji zawodniczej i jak zdobyć takową ?
 
Lukasz
możesz grać w turnieju klasa amatorska,
i na nim porozmawiać z Mariuszem Bożkiem w sprawie
licencji.

w sobote jest towarzyski turniej w steela gdzie
możesz uzyskać odpowiedzi na twoje pytania u organizatorów ligi darta.
Łukasz Brodowski
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,864,974 unikalne wizyty