Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Liga - Sezon 2014/15
Magda
Lukasz napisał(a):

możesz grać w turnieju klasa amatorska,
i na nim porozmawiać z Mariuszem Bożkiem w sprawie
licencji.

w sobote jest towarzyski turniej w steela gdzie
możesz uzyskać odpowiedzi na twoje pytania u organizatorów ligi darta.


to żeby grać w open trzeba mieć licencję??!

Strona/forum również jest po to, aby uzyskać odpowiedzi od Organizatorów, prawda?
SwB
 
PePe
No i wszystko jasne, dzięki za jasną i klarowna odpowiedz, Pozdraiwam i do zobaczenia przy tarczy.
 
PePe
Dla przykłądu najbliższe soft'y ...

12.09 (piątek) - Turniej Klubowy - Piwiarnia, start godz. 19.00, Klasa Open - 301 D.O.
12.09 (piątek) - Turniej Klubowy - Piwiarnia, start godz. 19.00, Klasa Amatorska - 301 O.O.
opłata startowa - 10 zł



Czy mogę w oby Dwóch wystartować tak z "ulicy" bez licencji ?? oczywiscie płacąc opłatę startową.
 
tommycat85
Nie ma problemu, wpłacasz wpisowe i grasz, ale musisz się zdecydować na 1 z 2 bo w obu jednocześnie zagrać nie możesz.
as cool as a prized marrow
 
PePe
Ok to mamy jasnoźć no taki tylko przykładzik godziny nie pozwalaja ale generalnie można strtować Smile Dzięki za onfo i biore sie do roboty Smile Do Zobaczenia !!
 
Lukasz
Magda, czemu tak się czepiasz
oczywiście, że może zagrać w Open i oczywiście organizatorzy ligi mogą odpowiedzieć na forum,

ja tylko zaproponowałem jedną z opcjii, co może zrobić nowych zawodnik
Łukasz Brodowski
 
Magda
Łukaszu wg Ciebie czepiam się i potraktuję Twoje zapytanie dlaczego to robię jak najbardziej poważnie, jednakże mimo bardzo szczerych chęci nie odpowiem Tobie w kwestii dlaczego się czepiam, ponieważ po prostu szczerze nie mogę jak na razie zgodzić się z Twoja opinią, iż moja wypowiedź była czepianiem się.
Postaram się Tobie wytłumaczyć dlaczego postanowiłam w ogóle odpowiedzieć na Twojego posta.
Zobaczywszy ruch na stronie oraz zapytanie P.Ł. i przeczytawszy to co odpisałeś postanowiłam nie powstrzymywać swojej chęci poszerzenia wiedzy. Dlatego też zadawszy 2 pytania z niecierpliwością czekałam na odpowiedź aby zniwelować moje niedouczenie.
Wracając do Twojego posta odpowiadającego na pytania Piotra, przepraszam iż nie pojęłam jasnego i jawnego przekazu przedstawienia przez Ciebie jednej z opcji. Opacznie zrozumiawszy wymusiłam od Ciebie niepotrzebne tłumaczenie Twojej jasnej i klarownej wypowiedzi. Za co również Ciebie serdecznie przepraszam.

W ramach przeprosin, dla Ciebie, tutaj przy wszystkich, prezent ode mnie:
http://czerwonama...edbox2.jpg

Pozdrawiam serdecznie Ciebie Łukaszu Grin Grin Grin Grin Grin Grin
SwB
 
PePe
HeHe Zabawne a wystarczyło wyjaśnić i wzajemnie sobie nie dogryzać. Wybaczcie że wywołałem zamieszanie, ale chciałem rozwiać wątliwośći co do Dartowych formalności.
 
David
@Piotr
Do gry w rozgrywkach indywidualnych nie potrzebna Ci licencja (Licencja jest tylko do rozgrywek ligowych). Aby zapisać się do turnieju należy uiścić opłatę startową i złożyć formularz rejestracyjny (mała karteczka - imie nazwisko i podpis).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o regułach to polecam lekurę regulaminu na 'http://www.dart.org.pl/dartnew/downloads/KPLD.pdf
 
PePe
Ok to rozumiem 99,9 proc. z regulaminem zapoznałem się. A istanieje coś takiego jak liga singli ?
 
Sebastian Smarz
Piotrze Liga singli istnieje na sympatia.pl GrinGrinPfftPfftPfft
 
PePe
Saper napisał(a):

Piotrze Liga singli istnieje na sympatia.pl GrinGrinPfftPfftPfft


haha dobre
 
David
W zeszłym sezonie była SuperLiga, czyli indywidualna liga w steela. Ogólnie dobra zajawka, ale nad tą koncepcją trzeba jeszcze troche popracować.
 
PePe
Liczę,że i w tym sezonie jakoś pod koniec Października 2014 wystartuje SUperLiga.

Z Amatorko-Dartowskimi Pazdrowieniami

Piotr.
 
woyti180
Wpadnij do Torunia tu nauczysz się grać Grin
 
Lukasz
Madzia nie masz mnie za co przepraszać,
może masz racje nie dokońca jasno sformuowałem to co miałem na myśli.

do zobaczenia
Łukasz Brodowski
 
PePe
Woyti dzięki chetnie skorzystam Smile A gdzie gracie w Toruniu ?? Pozdr
 
Pelson
Piotr napisał(a):

Woyti dzięki chetnie skorzystam Smile A gdzie gracie w Toruniu ?? Pozdr



lokal: Przepompownia, Mostowa 9; Toruń
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
michalw
W piątek pierwszy turniej. Do tego czasu chciałbym wiedzieć czy moja prośba o wykreślenie z KDZ zostanie pomyślnie rozpatrzona.
Michał Worzała
 
samowar
Turnieje dla singli, turnieje parowe, okręgowe, krajowe, liga, playoffy, steel, fun dart, miksty...

Jeszcze można wymyślić puchar województwa, czwórmecze, old boys, juniorzy, master-in, etc.

Na brak opcji nie można narzekać, ale jak żyć panie były premierze? Smile
Shit happens
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,865,078 unikalne wizyty