Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
SKŁADY 2014/15
Nikos
Broda sądząc po twoim zachowaniu na turniejach myślę że ktoś inny powinien tutaj dorosnąć , mi by było wstyd grać w drużynie z takim przypałem jak ty wiec dorośnij jak to określasz bo zachowujesz się jak pajac (większość ludzi pewnie wie co mam na myśli). Więc jak masz do mnie jakiś problem to się takie sprawy załatwia w cztery oczy a nie cwaniakuje na forum bo się zachowujesz jak kozak w necie , p***a w świecie . Nie życzę sobie takich słów na forum w stosunku do mojej osoby a jak masz jakiś problem to jest od tego PW na stronie. To gdzie gram i z kim powinno cie .... obchodzić.

Ps: Przepraszam za zaśmiecanie tematu ale ten post mnie wyprowadził z równowagi.. niech sobie przeczyta a później możecie go usunąć.

Pozdrawiam
 
Sebastian Smarz
Pelson już Tobie odpowiadam:w drużynie ADAMEX wszyscy są z woj.kuj-pom. a jeśli chodzi Tobie o to że jest 9 graczy w drużynie to jeden pracuje tymczasowo za granicą(2m-ce za granicą i 1m-ąc w Polsce)....regulamin mówi że 9 zawodnikiem może być gracz z poza województwa lub pracujący za ganicą...pozdrawiam
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
Lukasz
nie mam zamariu dyskutować z tobą i zniżać się do twojego poziomu
Łukasz Brodowski
 
Pelson
Dzięki Saper za wyjaśnienie.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Sebastian Smarz
spoko Wink
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
FeneK
Drużyna Zawiszy jakos nie ma w składzie zawodników zaawansowanych i nie awansowała do I ligi, a ma w niej grać. Bzdura.
Co do dream teamu z 9 lotki to wg zasad zaczynają od pierwszej ligi, aczkolwiek skoro punkty z regulaminu są stosowane wybiórczo to może zagrają w ekstraklasie?
Rozumiem że w następnych sezonach wszyscy zawodnicy z ekstraklasy mogą się wymieszać między drużynami i wszyscy będą grać w I lidze. To po co ta ekstraklasa?
Powinno byc tak ze jezeli tworzy sie drużyna i gra w niej conajmniej dwóch zawodników z ekstraklasy to powinna ona w tej ekstraklasie zaczynac, ale co ja tam wiem.

Pozdrawiam
Darek Rudzinski
Edytowane przez FeneK dnia 25.09.2014 21:00:45
... Wink ...
 
Hannah
AA-MATOR TEAM:

Nawiązując do wczorajszej rozmowy z Dawidem:
Sebastian Zalewski zrzekł się bycia kapitanem i zrezygnował w ogóle z drużyny. Powody wczoraj zostały dosadnie omówione. Oksana Ustinova niestety także zrezygnowała.
Tak więc Kapitanem zostaje Jarek "Azu" Defiński. Chcemy zastępcy kapitana w razie "w": Hanna Daszek. Jeśli chodzi o logo i koszulki to dopiero teraz sprawa została ruszona. Oby jak najprędzej to się udało. Wybaczcie za nasze niezorganizowanie, ale jesteśmy nowi i zostaliśmy bez osoby doświadczonej. Taka tam sytuacja ;] pozdrawiam

Hannah AA-mator Team
 
michalw
Opłaty dokonałem wczoraj w 9lotce.
 
BL@DY
do Hannah - Kapitan: proszę numer kontaktowy, z-ca: proszę numer kontaktowy
(informacje bezwzględnie potrzebne)

do michalw - jak zostanie potwierdzone wpis zostanie zweryfikowany
 
Hannah
Kapitan : Jarek 'Azu' Defiński - 724815734
Z-ca kapitana - Hanna Daszek - 601833916

Sebastian zostaje jako normalny gracz, już nie jako kapitan.
Oksana także postanowiła zostać.
 
BL@DY
zweryfikowane
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,046 unikalne wizyty