Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Zebranie Kapitanów klas B i C.
Zielas
Aaa kumciu to akurat tez sie niestety u nas zdaza bo bylem swiadkiem tego pare razy Wink
Si vis pacem para bellum
 
Kapsel
J mam postulat w kwestii technicznej a propos dyskusji w DV, żeby to było naprawde spotkanie kapitanow, a nie kapitanow i 2 pełnomocników bo jak bedzie nas 40 osob rozmawiających to nic nie ustalimy tym bardziej, ze z niektorymi trudno rozmawiac. Jak przyjda wszyscy kapitanowie to i tak bedzie nas 20 osob wiec jeszcze raz apeluje tylko kapitanowie bez osob postronnychSmile
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
Q-mac
Tak wiec wiesz jak to jest tylko ze to jest jeden z turnieji a liga trwa caly rok Smile
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
samowar
Odnośnie proponowanych zmian regulaminowych to weszłyby one chyba dopiero od przyszłego sezonu ?
Edytowane przez samowar dnia 15.12.2008 12:11:56
Shit happens
 
Q-mac
Chyba tak przeciez teraz nie bedziemy robic burdelu kiedy juz jest Wink
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Pelson
Nie mów Kumak uda się wprowadzić jak sezon czy dwa sezony temu Smile
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
samowar
Pelson, to się może skończyć jeszcze większym bajzlem niż jest teraz, tak jak DR Q pisze.
Aczkolwiek jeśli będą zmiany, którym jestem przeciwny w trakcie sezonu, choć pewnie nie mam nic do gadania, to poskarżę na taki obrót sprawy do mojej Captain Smile i obiecuję do bajzlu się przyczynić (na forum), sorry, nie odgrażam się tylko zapowiadam

Jeszcze mnie naszło żeby dopisać: bajzel jest bo zmieniono zasady w trakcie rozgrywek, kolejna zmiana zasad, kolejny bajzel, pozdrawiam Pelsona i Kapitanów
Edytowane przez samowar dnia 15.12.2008 22:12:02
Shit happens
 
Q-mac
Najlepiej zagrac ten sezon do konca tak jak jest bo pozniej ktos bedzie sie zalil ze "odebralismy" lub anulowalismy punkty zalezy jak kto to rozumie i jesli osiagniemy jakis tam miejsce to powiedza ze oszukalismy. Z reszta moja wypowiedz jest tylko prozpozycja do regulaminu na PRZYSZLE SEZONY.

DR Q Wink
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Pelson
Samciu oczywiście żartowałem moja wypowiedź była czysto ironiczna. Oczywiście zgadzam się z Tobą i Kumakiem toteż podkreśliłem że uda się to wprowadzić jak sezon czy dwa sezony temu (co oczywiście się nie udało i cały czas ten bajzel i zmiany podczas sezonu mają miejsce) dlatego przestaje się udzielać w takich tematach ponieważ mój zapał w tej kwestii uległ rozpadowi niech to robią inni "doświadczeni i mądrujący się znawcy"...)
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
BL@DY
Wszelkie zmiany jezeli beda zachodzic to przed sezonem a nie w trakcie. Tyle w temacie.
 
samowar
Fajnie, dzięki Koledzy za profesjonalne podejście i wyjaśnienie sprawy, nie mam wiecej pytań.
Shit happens
 
PJ
i znowu jest dyskusja o rzeczach, które są dyskutowane co roku. limit zawodników w drużynie, transfery i wycofywanie drużyn. sprawa jest prosta jak pakistańskie dziecko: maks 8 zawodników w druzynie w sezonie, maks jeden transfer (z rozpadniętego zespołu) na rundę lub sezon i mozliwość dopisywania niezrzeszonych, pod warunkiem zachowania limitu maks 8 zawodników w druzynie. ewentualnie możliwość dopisania dziewiątego zawodnika po skreśleniu jednego ze starych i wszelkie transfery do wyznaczonej daty, np połowy rozgrywek.
Kto był tak słaby, żeby przegrać w tym sezonie z Londonem?
 
samowar
Czy na spotkaniu kapitanów padły jakieś konkretne ustalenia, może ktoś się podzielić wiedzą?
Shit happens
 
Pelson
Sami nie żartuj proszę Cię Smile
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
BL@DY
Pelson szczerze to nie wiem co twoja postawa ma na celu, bo jak narazie kpisz i drwisz, jeżeli to jest klucz do wypowiadania się to dzięki bardzo. Tylko kpiarstwo musi być poparte działaniem, trzeba było być i się udzielać, prawda jest taka ze nieobecni nie maja głosu.

A wracając to meritum, postaram się coś napisać o ustaleniach ale niestety chwilowo nie dysponuję taka ilościa wolnego czasu by to streścić.
 
Pelson
Sorki DJ ale jak będą efekty to chylę czoła póki co od lat ten sam problem no ale mam nadzieję, że będzie już w końcu wszystko ok i jak się należy (choć z drugiej strony nadzieja matką głupich...) PS: czy Q-mac też udzielał się w zebraniu bo Minga z DVA nie był?
Edytowane przez Pelson dnia 23.12.2008 10:54:44
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Ania
udzielali się kapitanowie, a w przypadku ich nieobecności przedtsawiciel drużyny. Rozwiązane zostały najwazniejsze kwestie na dzień dzisiajszy czyli licencje...można sprawdzać i nie ma że boli bo ktoś zostawił w domu/pracy/u kochanki/Na MOntEvereście.....
To taka malutka dawka tego co zapewne Piotr opisze szerzej ajk znajdzie czas.
Ania
 
Pelson
No to Piotruś czekamy na szerszy opis tego zebrania i konkretnych ustaleń. Tnx Aniu.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
czarny
Rozwiązane zostały najwazniejsze kwestie na dzień dzisiajszy czyli licencje...można sprawdzać i nie ma że boli bo ktoś zostawił w domu/pracy/u kochanki/Na MOntEvereście.....

i niektorych bedzie bolało i to bardo(brak licencji)
Edytowane przez czarny dnia 23.12.2008 16:27:22
andr2ej 08rem5k1
 
BL@DY
zostało tylko dwóch zawodników do wyjaśnienia jak chodzi o licencje, drużyna Afery ma zapłacony komplet!!
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,865,156 unikalne wizyty