Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Awarie maszyn
Ania
Tarcze w Londonie nie nadają się nawet do oglądania.
Byłam wczoraj na lidze i ....jedna drużyna przeprasza druga za "stan techniczny". Na całe szczęście spotkały się drużyny wyrozumiałe. Ale przykro patrzeć.
Jedna maszyna nie zalicza opon, odstaja elementy, druga ma tak luźne sektory, że trzeba więcej się wiecej skupiać na wyciąganiu lotki niż na grze.
Tragedia......czy tak ciężko sprawdzić co tydzień serwisowo tarcze w klubach gdzie jest liga (tam gdzie nie ma ligi również, przeciez jak maszyny będą zepsute to ludzie nie będa na nich grać i nie bedą wrzucać).

Sytuacji w innych klubach nie znam, bo nie odwiedzam, ale ludzie przecież to zgłaszają......
Ania
 
Dan
Maszyna w Antenie nie nadaje sie nawet do podpierania sciany pod schodami ciagle sie zacina pole 5 nam to obleci ale jesli nie bedzie naprawiona to Feniksy beda musialy przerywac swoje mecze przykre to jest ze serwisu nikt nie przeprowadza
 
Magda
Magda napisał(a):

Poproszę o serwis maszyn w Londonie. Luźne sektory - dość duże przerwy między sektorami a pajęczynami, często blokujące lotkę, również często "zjadające" lotkę, sektor T19 wychodzi z maszyny (maszyna na palarni).
Dzięki i pozdrawiam.


14.10.2016 prosiłam o serwis maszyn w Londonie. Prośby o serwis maszyn były nawet już przed rozpoczęciem sezonu. Najwyraźniej moje prośby są niezauważalne albo traktowane z góry i od razu jako tzw. hejt i omijane bardzo szerokim łukiem. Tak wiem, że muszę nauczyć się grać i wtedy będzie wszystko mi działało i dobrze chodziło, ale na szczęście nie tylko ja jestem w Londonie i na szczęście nie tylko ja widziałam co się działo wczoraj i bardziej doświadczeni zawodnicy mogą potwierdzić (albo już to zrobili) moje słowa.

2/3 maszyn w lokalu nie nadaje się nawet do oglądania, nie mówiąc już o treningu, a co dopiero o rozgrywaniu ligi w normalnych dla obu drużyn równych warunkach gry. Na maszynie przy barze zdarzają się cuda, możliwe jest rzucenie tzw. Asa trafiając odpowiednie miejsce na oponie (!).
Wczoraj graliśmy na maszynie w tzw. loży z własną toaletą. Można tam ewentualnie porzucać na wyłączonej maszynie i rzucając tylko dół. Ale też trzeba się ograniczyć do kilku sektorów i uważać na odstający element.

Wczorajszy mecz został rozegrany na maszynie, której stan uniemożliwiał normalną grę. Moja wina, ponieważ nie sprawdziłam przed dniem ligowym stanu maszyny. Nie zrobiłam tego, ponieważ uważałam, że 2 tygodnie to wystarczająco dużo czasu, aby maszyny zostały "ogarnięte". I nie wiedziałam, że taki jest obowiązek. Dopiero wczoraj po przyjściu na mecz dowiedziałam się, zobaczyłam co się dzieje. Niestety było za późno, aby mecz przełożyć. Szanując czas zawodników z drużyny jak i przeciwników zagraliśmy na tym co było. Niestety to był błąd. Frustracja po obu stronach rosła z meczu na mecz. Tak naprawdę mecz powinien zostać przerwany w trakcie pierwszego singla - 3 błędy maszyny w legu. Nie zrobiliśmy tego graliśmy "do końca". Minimum 7 legów powinno zakończyć się z winy tzw. naruszenia licznika. Ale gra mimo warunków sprzętowych była fairplay, obustronnie, więc graliśmy do końca... Maszyna nie zalicza opon. Nic a nic. Rzucanie cały mecz z myślą "tylko przełącz po rzucie" jest co najmniej słabe. Przy końcówkach zwracanie uwagi rzucającemu, żeby najpierw przełączył maszynę oraz liczenie w pamięci i przypominanie kto ile ma do końca, bo maszyna naliczyła coś innego - deprymujące oraz denerwujące i dla nas i przeciwników. Do tego sektory - przerwy między sektorami a pajęczynami tak duże, że nawet jak w tę przerwę wpadała lotka, to maszyna blokowała się dopiero jak dorzuciło się trzecią lotkę. Przez pierwsze dwie lotki zero reakcji maszyny. Sektor 20 miał dużą tendencję do nie zaliczania punktów, nawet jeżeli lotka wpadła prosto w sektor. Przykład przy końcówce, dwie lotki i 80 do końca. 20 rzucone nie zaliczone i co teraz? No nic. Bo taka maszyna. Następnie np. ktoś ma do końca d5, rzuca 20(lotka nie jest wbita, ale wyraźnie było widać w co trafiła), maszyna nie reaguje, to co robimy, gramy dalej, bo... taka jest maszyna. Wynik wczorajszego meczu wypaczony. Niestety. Przy sprawnej maszynie wynik na pewno byłby inny. Nie mówię, że koniecznie na naszą korzyść. Mecz rozegrany, protokoły podpisane, wyniki znane. Trudno.

Wczoraj był to nasz 3 mecz, zagraliśmy 3 mecze na 4 maszynach. W Antenie byliśmy zmuszeni na zmianę maszyny, graliśmy na dole, ale maszyna w trakcie 1 singla zaczęła się blokować na 5 (z tego co Dan napisał dalej jest tak samo...) do tego żarówka przygasała i momentami resetował się licznik. Przeszliśmy grać u góry, mieliśmy to szczęście, że nikt z ligowców nie rozgrywał tam swojego meczu. U góry maszyna bardzo "czuła". Nie można było wykonywać zbyt gwałtownych ruchów gdyż maszyna sama z siebie zjadała lotki.

Szkoda, że "muszę się prosić" o serwis maszyn i moje prośby delikatnie mówiąc są pomijane. Szkoda, że tak jak napisała Ania nie ma cotygodniowego sprawdzania... Do kogo mam napisać, zadzwonić, wysłać podanie o serwis? Czy zgłoszenie przez zawodnika problemów z maszynami nie jest wystarczające? Czy muszę angażować właścicieli lokalu żeby to oni załatwili tę sprawę? Jak długo jeszcze trzeba czekać, aby można było normalnie zagrać w Londonie?

Oczywiście wiem, że ja jako ta zła, podła i niedobra znów się czepiam, ale tak nie może być. Nie będę na naszych meczach przepraszać wszystkich przeciwników za maszynę. Za to, że prosiłam, ale mam za małą siłę przebicia. Oraz nie będę sama jak i moja drużyna się obawiać i się denerwować co tym razem się stanie i kto będzie miał więcej szczęścia z maszyną.

Ponieważ stan maszyn sam się nie polepszy, a patrząc na ilość gier rozgrywanych codziennie na tych maszynach mogę wnioskować, że będzie jeszcze gorzej i mamy się wzajemnie szanować to niestety, ale jako kapitan drużyny podejmuję decyzję, że drużyna London jako gospodarz będzie przekładała swoje mecze to odwołania. Czyli do czasu aż będziemy mogli rozegrać mecz na sprawnej, dobrze działającej maszynie. Przy takich samych warunkach gry dla wszystkich.

Pozdrawiam
Edytowane przez Magda dnia 28.10.2016 20:23:38
SwB
 
Kamil96
No i przyjemność z gry zerowa. Miałem okazję grac wczoraj na palarnii w Londonie. Nawiązując do wcześniejszego posta Magdy, problem z wyskakującym T19 także nie został rozwiązany.
 
Sebastian Smarz
Awaria maszyn w Antenie była zgłaszana Dawidowi podczas turnieju w Omedze(21.10 robiłem to osobiście)
Edytowane przez Sebastian Smarz dnia 28.10.2016 21:00:14
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
Magda
Maszyna w Londonie w tzw. loży cały czas nie jest w pełni sprawna i nie daje możliwości rozegrania meczu w normalnych warunkach. Czy ta maszyna zostanie w końcu naprawiona??!!
SwB
 
Banan
Życzeń nie było na nowy rok, to może ja złożę. Życzę wam jak i sobie naprawionych maszyn by nie było trzeba zbierać lotek z podłogi. A naszło mnie tak bo po ostatnim serwisie w Sogo Stars jedna z maszyn wygląda tak:

T19
images81.fotosik.pl/263/25a1961de301248cmed.jpg

T6
images82.fotosik.pl/264/10e0b719f12eb9fdmed.jpg

Może się uda je naprawić to maszyna z prawej strony bullshooter. Inne też wymagają podmiany sektorów. Podpowiem sektory są dostępne na allegro cała tarcza jakieś 199 a ile podmianek Smile
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Mariusz
Dzięki za info. Pozdrawiam w Nowym Roku
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Kamil96
Maszyna u góry w Merlinie - wydziobany T20 i kilka niuansów (raz na jakiś czas zalicza po dwie lotki, czy 20 sobie "dzwoni). Proszę o serwis przed poniedziałkowym turniejem. Wink
 
Mariusz
Dzięki. W sobotę pezeprowadzę serwis. Pozdrawiam Kamil
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Johny
Jest problem z tarczą w Jacku.
Jak działa to jest ok. Ale jak jej się coś przestawi, to wariuje na górnych sektorach. Zabiera lotkę ale nie zalicza. Nie zabiera lotki i nie zalicza. Zalicza co jej się spodoba. Np. rzucając 1 (zwykłą, nie triple), 20 i 20 po pierwszym rzucie nie daje nic, po drugim 6 i po trzecim 3.
Tylko przy serwisie trzeba pamiętać, że nie jest to problem ciągły. Po dwóch legach potrafi wrócić do normy jakby nic się nie stało.
Gdy stracisz serce, umrze rozum
 
http://wu-systems.eu
Osa
Wszyscy grający w dzisiejszym turnieju w Merlinie "dziękują bardzo" za serwis maszyn.
P.S. Do kogo można się zgłosić odnośnie "refundacji" za powyginane/połamane shafty/końcówki?
Edytowane przez Osa dnia 10.01.2017 00:08:04
 
Mariusz
Kamil przepraszam zamuliłem.
Osa do głównego winowajcy Mariusza B.
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Norbi BCP
A czy ktoś opanuje naprawę maszyny koło telewizora zaznaczę w Sogo.
 
Mariusz
Dzisiaj nikt. Proszę napisz jaka awaria bo nikt wcześnie nie zgłaszał. Pozdrawiam
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
BL@DY
Awaria wyeliminowała tarcze z użyteczności turniejowej. Automat zaliczana zmianę 3 lub d3 na oponie w różnych jej miejscach. Ma tez tendencje do zabrania lotek bez rzutu do tarczy.
W tym samym lokalu tarcza wisząca we wnęce ciężko przelacza (przycisk zmiany gracza do wymiany lub sprawdzenia). reszta tarcz wymaga kosmetyki matrycy i pól (złamane końcówki)
 
Mariusz
Dzięki bardzo
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Qbeck
Maszyna po lewej w Klub Osowa zalicza 6 (pewnie d3) na dolnej oponie przy odpowiednim rzucie.
 
Kamil96
Merlin, maszyna na dole po lewej punktuje na oponach. Do serwisowania podobno także nasza ligowa na górze.

Pozdrawiam. Wink
 
Mariusz
Dzięki za info.
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 1.10 5,856,844 unikalne wizyty