Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Awarie maszyn
Kamil96
W Merlinie cały czas jest coś nie tak z maszyną na dole po lewej - opona zalicza 19-stki, jedyny błąd który dziś wyłapałem. Tarcza u góry raz zjada lotki, raz zalicza je podwójnie + coś tam jeszcze było, już nie pamiętam.
 
David
Byłem w zeszłym tygodniu i myślałem że naprawiłem ;/ na pewno udało się zrobić ten przycisk do gry w 501 League. Wpadnę po weekendzie znowu Smile
 
linalina
Maszyna w Sogo przy barze tez na pewno potrzebuje "kosmetyki". Wczoraj gralismy tam mecz, singlowa 5-tka zaliczyla 24 (double 12), a mimo ze 3 lotki byly wbite w 57 to laczny wynik byl 135..
 
Magda
To ja zapraszam do Londonu. Standardowo maszyny do serwisu/naprawy/wymiany tarczy. Wszystkie 3.
SwB
 
Norbi BCP
Byłem w ostatnim tygodniu w Sogo i myślałem że maszyny do gry w darta są naprawione myliłem się. Sad
 
Magda
Gościmy dzisiaj w swych skromnych progach aktualnego lidera B klasy, dlatego też nie chcielibyśmy dać plamy chociaż odnośnie stanu maszyny. I dlatego też zwracam się z pytaniem odnośnie tematu, który już można powiedzieć jakiś czas temu został podjęty.
I że tak pozwolę sobie zadać kolokwialne pytanie - maszyny w Londonie ogarnięte?

Smile
SwB
 
Banan
Witam dawno nie pisałem w żadnym temacie Z(chyba że wynik) ale moja irytacja rośnie bo przez cały sezon który wczoraj zakończyliśmy graliśmy na mało sprawnej maszynie czyli pod telewizorem SOGO. Jest szans ją naprawić? Problem tam pojawia się z oświetleniem, które czasem przygasa. Kolejnym problemem tej maszyny jest sektor 60 który przy wyciąganiu lotek wychodzi. Wczoraj miało to miejsce wiele razy raz przez to zawodnik przeciwnej drużyny stracił 60 punktów. Przy bardziej zaciętym spotkaniu mogło to zaważyć na całym wyniku. Proszę bardzo o serwis zostały jeszcze 2 klubowe turniej które będę tam prowadził oraz jedna z drużyn z naszego lokalu też tam gra swoje mecze. Dziękuje z góry za serwis.
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
David
W środę spędziłem z 3 godziny przy tej maszynie i wymieniłem moduł oświetlenia na nowy. Aż nie chcę mi się wierzyć że ciągle przygasa i że są jeszcze inne problemy.
 
BL@DY
Może trzeba by sprawdzić gniazdko prądowe do którego wpięty jest automat...
 
Banan
Wszystko że światłem ok dokrecone zostało przed meczem ale sektor wychodzi potwierdzić może drużyna z którą wczoraj graliśmy Paweł Zając trafił w wyciągnięty sektor i stracił 60 wyciągnięcie na tej maszynie jest problematyczne bo nie da się tego poprawić maszyna automatycznie po naciśnięciu zmienia gracza. Rozumiem to że się narobiła lecz się najwidoczniej do końca nie udało ale dziękuję za światło.
Edytowane przez Banan dnia 31.03.2017 16:52:46
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
woyti180
może albo natychmiast trzeba wymienić maszynę na inną lepszą zajebistą
 
Banan
Witam serdecznie chciałem poinformować że maszyna w Sogo pod telewizorem ma problem z liczeniem nad topem potrafi zaliczyć 57 zgłaszam bo w sogo zbliża się turniej Amator i warto by było ją sprawdzić wczoraj byliśmy zmuszeni wyłączyć ją z turnieju Pozdrawiam I dziękuję z góry za naprawę.
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
BL@DY
Maszyna przy barze ten sam Lokal -> SOGO, dziura w oponie przy 4, zdjęcie wysłane MMS do Mariusza, reszta maszyn wymaga kosmetyki końcówek złamanych równo z sektorem. Dzięki za interwencję.
 
Banan
Witam proszę o serwis maszyny przy telewizorze SOGO. Podczas wczorajszego meczu myliła się kilkakrotnie a z tego co wiem na turnieju C została wyłączona z turnieju. Problem z d2 czasem liczy opona na dole jak i ta sama opona liczy czasem 60 dziękuję z góry za serwis. PS. coś z bullem też jest.
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
David
Z turnieju wyłączona została maszyna nr 3, czyli ta z lewej na sali gdzie stoją 3 darty. Została już wymieniona na inną.

A ta przy telewizorze działała dobrze. Ale widocznie już nie działa, dlatego zajmę się nią.

Pozdrawiam Smile
 
Banan
David napisał(a):

Z turnieju wyłączona została maszyna nr 3, czyli ta z lewej na sali gdzie stoją 3 darty. Została już wymieniona na inną.

A ta przy telewizorze działała dobrze. Ale widocznie już nie działa, dlatego zajmę się nią.

Pozdrawiam Smile


Dzięki wielkie
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
slawek77
Merlin: tarcza na górze w małej sali -opona zalicza punkty, -tarcza po jednej lotce zalicza trzy lotki, -sektory inaczej zaliczają punkty.
 
Qba12
Twenty Club-maszyna bliżej palarni.
Najpierw problem z załączeniem debla (przycisk zablokowany), później brak możliwości załączenia jakiejkolwiek gry.
Coś się zablokowało chyba.
Edytowane przez Qba12 dnia 02.02.2018 14:52:59
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
zaik13
Maszyna w Piwnicy ta 1 od baru znowu jest ten sam problem z potrójną 19 wpada do środka a jak już lotka trafi i się wbije to blokuje i załącza cały czas 57 a 2 rzecz też w tej maszynie to ma problem z przyjmowaniem monet 1 i 2 zlotowych połyka je o ile dobre to że 5 załącza pozdrawiam i proszę o szybkie naprawienie wymianę najlepiej klocka na nowy.
 
Piniu
1. W Tawernie nie zawsze zalicza bulla maszyna nr 3
2. Myślicie coś o dostosowaniu mechanizmów maszyn do nowych monet? Może jakaś firma to robi?
 
http://www.gitarybydgoszcz.pl
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.87 5,856,859 unikalne wizyty