Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Awarie maszyn
BL@DY
Ad.2 -> tak, mennica państwowa... zmienia przy każdej emisji monet wagę ... myślę że nie podejmą rozmów... Smile
 
Piniu
Wagę? A myślałem, ze skład monety może i jakis mechanizm sprawdzający nie łapie tego Smile

A nie można tam jakieś tolerancji ustawić? Przecież to pewnie o malutkie różnice chodzi.
 
http://www.gitarybydgoszcz.pl
David
@Wujas, maszyna nr 3 w Tawernie jest od dwóch tygodni wymieniona na inną, która nie ma tego problemu.
 
Piniu
A to super, nie wiedziałem Smile
 
http://www.gitarybydgoszcz.pl
KowalIno
Witam,
mamy w Kropie problem z maszyną. Po wrzuceniu pieniędzy nie działa górny wyświetlacz. Sad proszę o interwencję
 
Sebastian Smarz
Poproszę o serwis maszyn w "Bistro u Oli". Przed meczem VIII kolejki z Bad Company Sogo Stars było coś robione ale nadal są te same błędy/awarie tzn maszyna po lewej stronie zalicza 60 na zwykłej 20 a maszyna po prawej zalicza 57 na 19,cała potrójna 1 jest wyłamana. Zaznaczę że błędy na 19 i 20 wypaczaja w niektórych przypadkach wynik rozgrywanego lega.

Pozdrawiam Sebastian Smarz
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
KowalIno
2 maszyny w Kropie liczą co chcą Smile jedna zamiast 20 nabija 1, a druga oponę jako D3 proszę o interwencję
 
BL@DY
Kowal przecież już zgłoszone... coś nie zapamiętałeś...
 
KowalIno
Tak jeszcze dla formalności oficjalnie chciałem Smile
 
BL@DY
+ 5pkt do pewności Smile pozdro
 
David
Jutro będzie zrobione.
 
Sebastian Smarz
PROSZĘ O SZYBKĄ NAPRAWĘ maszyny po prawej stronie w lokalu"Bistro u Oli", chodzi dokładnie o cały sektor 20 bo wyrzuca lotki(połamane otwory) potrójne 20 to 95% lotek wybija, sektor 19 zalicza nad i pod potrójną wszystko jako 57, z koleji maszyna po lewej co jakiś czas zalicza 60 na sektorze nad potrójną 20.PROSZĘ żeby było to zrobione przed ostatnia kolejką (20.02) gdyż ten mecz ADAMEX-PRZEPOMPOWNIA zadecyduje o kolejności na podium a szkoda żeby maszyny wypaczyły wynik a nie gra zawodników. Pozdrawiam Sebastian Smarz
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
czesioczesanka
Czy do godziny 19:15 20.02.2020 zostaną naprawione maszyny w lokalu "Bistro u Oli " ?
Obie maszyny przekłamują.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
slawek77
Chciałbym prosić o przegląd maszyny w górnej sali w Merlinie. Do wymiany są uszkodzone elementy "potrójna 20" i "potrójna 5".
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.10 5,856,759 unikalne wizyty