Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA C
Kto Twoim zdaniem wygra klasę C ?
180 Trip 180 Trip 2%[1 głos]
Vega Dart Team Vega Dart Team 94%[49 głosów]
London Pub II London Pub II 0%[0 głosów]
Merlin II Merlin II 4%[2 głosów]
Afera Afera 0%[0 głosów]
Kaper II Kaper II 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 52
 Drukuj temat
Kto wygra klasę C 2008/2009
mihu
Typujemy zwycięzce klasy C.
Edytowane przez mihu dnia 24.01.2009 12:05:31
 
BL@DY
tu lepiej było zrobić typowanie na 2 miejsce lub jeszcze lepiej na 3. Dla mnie na koniec będzie:
1. Vega
2. 180Trip
3-4. MerlinII
LondonII
 
Nikos
1. Vega
2. 180Trip
3. MerlinII
4. LondonII

Uważam że jeślibyśmy grali od poczatku sezonu tak jak w rewanzowej i nie pogubili punktow w 3-4 spotkaniach to bysmy byli troche wyzej bo grac umiemy Smile
 
Q-mac
Moje typy:
1. Vega (bezapelacyjnie wygraja ta lige maja zawodnikow ktorzy rownie dobrze mogli by grac w A klasie)
2. 180 Trip (dobry rowny sklad rowno graja nie maja wpadek i ugraja to drugie miejsce do konca)
3. London II ( Kapsel i spolka trzeciego miejsca nie dadza sobie wygryzc)
4. Merlin II (duze postepy przez caly sezon widac bylo ze rozwijaja sie jako druzyna)
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Gramsiu
Wygra Zamek bo mają Samowara Cool
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Filip
PRL !! Grin
PRL to jest potęga !!!
 
Kapsel
1. Vega- bezapelacyjnie najlepsi
2. London II- bo co to za kapitan co nie wierzy w swoja druzyne
3. 180Trip- bo London ich wyprzedziSmile
4. Merlin II- bo graja dobrze ale nie dadza rady wiecej ugrac (za duza strata)
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
czarny
1. Vega
2. 180Trip
3. LondonII
4. MerlinII
5. Afera
6. Kaper
andr2ej 08rem5k1
 
samowar
hmm, ja bym postawił na the piwiarnię Pfft, wiadomo że wygra Unisław, dalej to różnie może być
Shit happens
 
nocnyadi
1. Vega
2. London II
3. 180 Trip
4. Kaper II
 
sebus
nie wiem po co ta ankieta przecież wiadomo że wygra:
1. VEGA
2. trip180
3-4 London II
Merlin II
 
DaveN
Zwycięzca jest znany od kilku spotkań...
Potem może być różnie, jednak z rozpiski co komu zostało w korzystniejszej sytuacji jest Trip. Zespół Londonu ma jeszcze kilka trudnych meczy przed sobą (Vega, Trip, Afera) i kilka punktów straty... Mam nadzieję, że i nam (Merlin II) uda się nawiązać walkę o trzecią pozycję.
nothing is difficult for me...
 
Mingu
1. Vega
2. 180Trip
3/4. MerlinII / LondonII


Posty usunięte jako niezwiązane z tematem
Edytowane przez Kapsel dnia 26.01.2009 12:37:49
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
mihu
1. Vega nie trzeba komentować
2. Trip 180 Czarne Osy będą kłuć Smile
3. London II mają przewagę na Merlinem II, który zmotywowany sukcesami na pewno nie odpuści.
 
Asia Z
To akurat troszkę śmieszne i b. proste typowanie Pfft
VEGA - i już !!!!!! Grin

Ciekawsza rozgrywka bedzie o dalsze miejsca na pudle!!!!!

Per aspera ad astra.......
 
valencay@tlen.pl
Krzysztofy
1 vega
2 180 Trip
3 Merlin II
4 London Pub II
 
SzubaPRL
1. Vega
2. Trip
3. Merlin
4. London
I nie ma innej opcjiGrin
 
DaveN
Q-mac napisał/a:
Moje typy:
1. Vega (bezapelacyjnie wygraja ta lige maja zawodnikow ktorzy rownie dobrze mogli by grac w A klasie)
2. 180 Trip (dobry rowny sklad rowno graja nie maja wpadek i ugraja to drugie miejsce do konca)
3. London II ( Kapsel i spolka trzeciego miejsca nie dadza sobie wygryzc)
4. Merlin II (duze postepy przez caly sezon widac bylo ze rozwijaja sie jako druzyna)


i jak widać wiele słów Q-maca się nie sprawdziło...
pod koniec rozgrywek Trip dostał ogromnej zadyszki i tak pewne drugie miejsce pewne już nie jest... tymbardziej w czwartek Trip może się już tylko przyglądać... i tu trochę szkoda chłopaków... ale myślę że zawiodła strategia oraz nie do końca udało się zgrać skład...
London w drugiej części rozgrywek też mocno obniżył loty... pewnie gdyby nie absencja Morawskiego w kilku meczach to jednak byli by pewniejsi swojego.
Merlin w sumie i dla mnie jest pewnym zaskoczeniem... zakładając drużynę znałem osobiście tylko część graczy i ich umiejętności... reszte ludków polecili ci, których znałem... wiedziałem, że byle kogo nie polecą, jednak nie sądziłem, że dość szybko uda się tak spasować drużynę... planowałem 4 miejsce przed sezonem (i to już jest pewne) a jest duża szansa na drugie i bezpośredni awans do B i wiem, że chłopaki nie odpuszczą... także ogromne brawa dla chłopaków i pozostałych drużyn za wspaniałą grę przez cały sezon...
teraz jeszcze miejmy nadzieję, że osiągniemy podobny sukces na mistrzostwach... tymbardziej, że w grupie sześciu premiowanych drużyn do mistrzostw są jeszcze zespoły Kapra oraz Afery...
zatem od przyszłego piątku porządnie poćwiczyć do mistrzostw... tymbardziej, że są na naszym podwórku...

Pozdrawiam
Edytowane przez DaveN dnia 28.02.2009 18:20:36
nothing is difficult for me...
 
Q-mac
Daven moje typy sa strzalem nie wiem jak graja druzyny w C bo nie gram w tej lidze opieram sie glownie po skladach i statch indywidualnych.
Myslalem ze Trip nie popelni bledu z przed roku i zagraja do konca majac w pamieci to co Klif zrobil z nimi w poprzednim sezonie. Jednak na moje nie wytrzymali nerwowo bo umiejetnosci nie mozna im odebrac i niekoniecznie z indywidualnosci stworzysz druzyne.
Co do Londonu jak mozna ich oceniach podobnie jak Tripa maja dobrych zawodnikow bylych liderow poprzenich druzyn w ktorych grali. W ten sposob ocenialem moje typy o C klase. A co do was rozwineliscie sie i juz nie tylko jak druzyna jak pisalem wczesnie myslac o lidze ale i tez pod wzgledem indywidualnym patrzac na turniejach indywidualnych. Mozna powiedziec ze z niczego zlozylisci cos. Jeszcze pamietam Daven jak na poczatku rozgrywek szukaliscie z Vizirem ludzi do skladu a tu zaskoczenie mozecie miec 2 miejsce ( i podejrzewam ze bedzie) Jestescie tak jak druzyna Klifa z tamtego sezonu w C klasie. Powodzenia w ostatnim meczu i na mistrzostwach Polski. Pozdro

P.S. Szacunek dla Kreta za koncowke 170 Wink
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.41 5,865,438 unikalne wizyty