Zobacz temat
 Drukuj temat
Puchar Polski w Borach
Misiekczl
Witam
Ku przestrodze by nasza sytuacja była lekcją i informacją dla innych :
jak pojawiła się informacja o zawodach wysłaliśmy maila o zgłoszeniu do ośrodka dwóch osób, okazuje się że samo wysłanie maila o tym że na bank się będzie ( i tu brak odpowiedzi od organizatora wskazania czegokolwiek do wypełnienia ble ble ble ,do wczoraj rozmowa na żywo ) nie było rezerwowaniem miejsc na pucharze Polski. Z tego co wiem jest takich osób znaczniej więcej, które wysłały maile w pierwszej fazie i również nie mają wynika rezerwacji. BRAWO
Pozdrawiam
 
David
Michał,
formularz, który wypełniliście miał na celu zebranie osób zainteresowanych Mistrzostwami, przekazanie wszystkich informacji i zgłoszenie chęci udziału w Mistrzostwach (czyli jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Mistrzostwach, ale jeszcze nie rezerwować). Formularz rezerwacyjny znajduje się u dołu strony www.m.dart.org.pl. Tam wybierało się rodzaj domku i osoby, które wypełniły ten formularz mają zarezerwowane domki.

Przypominam, że cały czas można zgłaszać się i rezerwować miejsca na Mistrzostwa. Rezerwacja ta dotyczy miejsca w hotelu w Tucholi (http://zaztuchola.pl/oferta/oferta-nr-1/). Hotel ten jest w tej samej cenie co miejsce w domku, a w cenę wliczone jest śniadanie. Na ten moment organizujemy bezpłatny transport autobusem dla darterów (na linii Tuchola - Zamrzenica).

Oczywiście nikt nie zabrania znalezienia noclegu na własną rękę, jeżeli prezentowana przeze mnie oferta będzie z jakiegoś powodu nieodpowiednia.

Pozdrawiam
 
Misiekczl
DB jest jak piszesz, nie zmienia to faktu, że nie odpowiedziałeś na maila, a duża część ludzi, która postąpiła jak my również nie dostając odp linka formularza tak samo jak my myślała że wszystko ustalone miejsce zaklepane itd. więc tak samo jak my nie śledzili już czy pojawił się link skoro napisali organizatorowi a ten milczy. więc po jakiego grzyba pisałeś by się do Ciebie zgłaszać, później milczysz nie odpowiadasz i zero wieści.
 
Ania
Nie żebym broniła Dawida, bo akurat jestem od tego daleka, ale nieznajomość nie usprawiedliwia.
Kro jest winny, że nie zaglądasz na stronę i nie czytasz wiadomości? A jak sobie zarezerwujesz wakacje przez jakiś formularz to co, nie sprawdzasz potem czy się udało? czy jedziesz w ciemno "bo wypełniłeś i wysłałeś jakiś formularz"???
Ania
 
BL@DY
Tak na marginesie, to nie Puchar Polski a impreza rangi mistrzowskiej, konkretniej Mistrzostwa Polski. To zasadnicza różnica, więc może ta rezerwacja jest na inną imprezę?
 
Misiekczl
Blady serio ? Pawami się w grę słów ? Jak sobie życzysz ... Ania jak ktoś zbiera inf na maila i go dostaje wypada by odp. Jeśli ktoś pisze ze mail jest rezerwacja to tak powinno być a jeśli ktoś zapomina organizując cokolwiek w odpowiednim terminie dać znać to już inna sprawa tak mi się wydaje... a takich osób jak pisałem jest sporo Sad
 
BL@DY
To nie jest gra słów Mchale, to stwiedzenie błędu, no ale widocznie masz wyłącznosć na krytykę na tym forum.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,852,332 unikalne wizyty