Zobacz temat
Dart Polska » SPORT POLSKI I ŚWIATOWY » WSZYSTKIE CO Z PIŁKĄ ZWIĄZANE
 Drukuj temat
Piłka ręczna Mistrzostwa Świata
samowar
Ale nasze chłopaki wczoraj fuksa mieli. Teraz powinni wygrać te mistrzostwa. Parę fajnych komentarzy znalazłem, zamieszczam i zapraszam do dyskusji. Jak to podobno trenejro wczoraj powiedział " 15 sekund to dużo czasu" DO BOJU POLSKO!!!

pawel
2009-01-27 22:38:23
ooooo żesz mać orgazm bez stosunku paczka fajek poszla ale horror dzięki chłopaki za wiare do końca a niemcy vw vento chyba beda złomować żle sie im nazwa będzie kojarzyć he he

dumny
2009-01-27 22:08:19
podchodzi norweg to Siódmiaka przed meczem: te polak nie wygracie tego meczu... Siódmiak:My nie wygramy? MY? Gramy do końca POLACY GRAMY DO KONCA!

darek
2009-01-27 21:58:10
masakra nie moge trafic palcami w klawisze tak sie trzese ze strachu i jeszcze doszlo szczescie u mnie jakies leki juz sa potrzebne! zeby takie cos robicGrin zeby w ostatniej sekundzie wygrac mecz! zabije ich! caly sie trzeseGrin kocham was za to normalnie POLSKA!!!

Marek
2009-01-27 22:48:50
Dzisiaj BÓG był POLAKIEM

Zwykły chłop
2009-01-28 00:00:36
tak darłem papę, że mnie matka z domu wywaliła i wylądowałem u babki, a ja tu spać nie lubię, bo babka jak nie śpi to się modli cały czas, ale cóż.. było warto Smile dziękuję POLSKO!

Asterix
2009-01-28 09:54:08
nigdy w życiu nie kupię proszku do prania ani parówek , które mi pokazywali w tv zamiast naszego hymnu a po meczu zamiast pokazać naszych bohaterów jak fetują zwycięstwo znowu wpier... jakieś jogurty i lokaty terminowe. WON z taką telewizją , zero abonamentu!!!

źródło: sportowefakty.pl
Shit happens
 
Pelson
Gdyby zdarzyło się coś takiego nam to by każdy uznał za normalne a tak euforia. Brawo Polska zaskoczyliście mnie pierwszy raz od bardzo bardzo długiego czasu.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Mingu
Jeszcze jeden taki mecz i bajpasy do wymianySmile

Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
Q-mac
Przez caly mecz mnie denerwowali zeby wkoncowce stal sie cud bo innaczej tego nie mozna nazwac i gratki dla nich ze wygrali. A najwiekrze gratki dla siodmiaka ktory wytrzymal jasnosc umyslu bez stresu rzucil i trafil Cool
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Pelson
Poza tym odrębne brawa dla "Siódmiaka" za dobre paszteciki i pieczywo Smile
Edytowane przez Pelson dnia 28.01.2009 15:44:12
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Mingu
A Pels tylko o żarciuSmile
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
samowar
Pt 30/01/09 kursy z expekt.com:

17:30 Francja - Dania 1.50(1), 7.50(x), 3.65(2).
20:30 Chorwacja - Polska 1.22(1), 12.00(x), 5.75(2).

Marne nasze szanse według buków, ale...
Ciekawe co będzie jakby padł remis, ktoś wie?
Edytowane przez samowar dnia 29.01.2009 08:01:19
Shit happens
 
sara
http://i42.tinypi...bdsbrc.jpg Grin
Don't explain..!! Friends don't need it. Foes won't believe it..!!
 
DaveN
mecz półfinałowy z Chorwacją był diametralnie inny od kilku wcześniejszych meczy. mecze w Danią i z Serbią były pokazem bardzo dobrem gry zarówno w ataku jak i w obronie... do tego świetna gra Szmala... z Chorwatami przeraliśmy nie tyle w przeciwnikiem co z własnymi słabościami... nie wychodziło nic i widać było że w grze brakuje pomysłu i koncepcji... do tego ilość prostych błędów i strat była katastrofalna... Chorwaci zagrali mniej więcej tak jak my graliśmy z Danią czy Serbią... i szczerze mówiąc oczekiwałem lepszej (bardziej wyrównanej) konfrontacji...

no ale cóż... zostaje nam walka o brąz... pytanie tylko czy tym razem Duńczycy pozwolą nam zagrać tak jak ostatnio w bezpośrednim starciu...
nothing is difficult for me...
 
czarny
trafnie wytypowałem wynik meczu z Chorwatami (29-23). Bo przy typach, co niektorzy nie wiedzą, nalezy kierować sie rozumem nie sercem.

-----------------------------------01-02-2009 19:09-----------------------------------

mecz godny finału .Francja wygrała 24-19. byli lepsi szczegolnie w 2 polowie i wygrali zasluzenie. Polska na 3.
Edytowane przez Gramsiu dnia 01.02.2009 21:30:46
andr2ej 08rem5k1
 
Mingu
Brawo Francuzi, w końcu reguła "gospodarz=zwycięzca" się nie sprawdziła, Polacy poraz kolejny pokonali Duńczyków Brawo Smile
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
Gramsiu
Czarny obstawiałeś na kasę czy tak sobie?
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
czarny
tak sobie typowałem, na kase raczej nie typuje. jakos hazard mnie nie ciągnie.
andr2ej 08rem5k1
 
Pelson
Na kasę pewnie byś tak Czarny nie obstawił a tak to można sobie szarżować Smile
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
samowar
Podobno Chorwaci i Duńczycy przed tymi meczami byli bardzo pewni że wygrają, medale rozdali przed meczami i zostali za tą pewność siebie ukarani (słusznie).
Shit happens
 
Pelson
Zachowanie kibiców Chorwackich skandaliczne. Całe szczęście, że Francja wygrała. Viva la France!
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.41 5,856,521 unikalne wizyty