Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Po co te "Hejty"
linalina
Moze sie zdublowalam, moze nie (bo nie wiedzialam jak dodac temat).. ale pisze jeszcze raz:
Malo sie udzielam ale musze cos powiedziec. Mamy bardzo rozbudowana lige, ktora jeden badz drugi organizator prowadzi. Mariusz przyzwyczail nas do pewnych standardow ale wszystko mozna dogadac i rozumiem ze Wasze posty odnosza sie wlasnie do tego ale zeby od razu "hejtowac".. Ja tez gadam na organizacje, co prawda w kuluarach i gadac bede bo jak to Arek napisal "wszystkim nie dogodzisz" ale nie mozna od razu jechac po bandzie. Jestesmy, jako grupa darterow, niezadowoleni z tego jak wyglada nasza liga oraz z tego ze jest wiele zmian, niedopowiedzen, ale jestem zdania ze o tym mozna normalnie pogadac a nie od razu z jakimis afrontami. Ja sie bardzo ciesze ze mam mozliwosc grania w Bydgoszyczy, Toruniu i okolicach, poznac ludzi. A wlasnie ta mozliwosc od wielu lat zapewniaja nam organizatorzy. Wiec mimo ze tylko z racji stazu jestem doswiadczona darterka (bo rzucac umiem, niekoniecznie grac Wink ) to skoro piszecie o szacunku do graczy pomyslcie tez o szacunku do organizatorow. Tyle w temacie
 
Banan
Hejty nigdy nie są potrzebne masz rację Paulina. Ale jakoś mnie po nosi jak czasem ktoś napiszę. Szkoda ze mnie nie będzie na spotkaniu bym Ci i innym udowodnił ze mi nadal zależy na tej grupie osób która gra.
Edytowane przez Banan dnia 07.09.2016 10:09:13
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.36 5,856,634 unikalne wizyty