Zobacz temat
 Drukuj temat
Wodnik-Klif niejasnosci
Lasuch
Paranoja przez duże P . Zapewne ta sytuacja pozbawi Klif 1 miejsca w klasie B, ale jakaś kara musi być zgodnie z zasadą jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem drugie miejsce też jest dobre.
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
samowar
PaMaB: dlatego lepiej jest w C klasie, zwłaszcza w końcu tabeli, prawdziwa zabawa, zdrowe emocje, polecam Wink
Shit happens
 
Pamab
SAMI A WEZMIESZ MNIE DO DRUZYNY??
 
samowar
z chęcią Bączku, ale pewnie nie będę miał gdzie grać w przyszłym sezonie Angry a siedzenie na ławce mnie nie interesuje ...
Edytowane przez samowar dnia 23.02.2009 14:59:55
Shit happens
 
piochu
Jak może nie być cyrku,jak taki gość jak Gramsiu ewidentnie dolewa oliwy i podnosi ciśnienie,specjalnie hmmmm że by się coś działo i publicznie mnie posądza o manipulcje w protokole .
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Lasuch
no właśnie taki gość jak Gramsiu to jest GOŚĆ Grin ktoś w końcu napisał prawdę.. i wielkie brawa mu się należą ja go popieram..
Edytowane przez Lasuch dnia 23.02.2009 15:06:23
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
FeneK
skonczmy ten temat... jest jak jest..
... Wink ...
 
Gramsiu
Umiejętność czytania ze zrozumieniem widać nadal stanowi problem i jeśli pijesz do tekstu:
Trzeba było poprawnie wypełniać protokół a nie robić na nim kolorowanki i kreślić tysiąc razy.

to przypominam że:
Jagodzia napisała:
fakt faktem jest pobazgrolony niemożebnie


Piochu proszę o cytat z moją wypowiedzią gdzie zarzucam Ci manipulację w protokole.
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
mihu
piochu napisał/a:
Mihu nie wal z **** bo wy tez mieliście błąd w protokole wtedy ,a nie tylko my,nie wiem czemu pijesz do sytuacji z Londonem.

po 1 z niczego nie wale...
po 2 porzypominam fakty...

piochu napisał/a:
Ciekawe czy jak by był błąd w protokole i na końcu by wychodziła wygrana na naszą kożyść ,a w rzeczywistości powinien byc remis ,albo nawet przegrana ,ciekawe czy wynik też by pozostał.

Moim zdaniem w tej hipotetycznej sytuacji zwycięstwo by się Wam należało i tyle...

piochu napisał/a:
Więc nie jeździjcie sobie po mnie z tego powodu ,że jestem człowiekiem i mam wiele innych ważnych spraw na głowie niż ta ******** liga.

Wnioskuję że zirytował Cię wstęp mojej wypowiedzi i pytanie odnośnie kierowania się sercem. Przypomnę tylko że mam prawo do wyrażania swojej opinii co też czynie nie obrażając innych. Podobnie zresztą jak każdy, różnica tkwi w tym kto w jaki sposób się wypowiada...

Od tego sezonu stałem się członkiem ligi i nie uważam że by była ******** co kolwiek to oznacza...

piochu napisał/a:
Rozumiem ,że tą decyzją zostawiamy sobie furteczke na wprowadzanie przeciwnych druzyn w błąd i czekanie z bacikiem na podpis kapitanów i jupi wygrana.......No bo przecież zostało podpisane.

Nie wiem jaki spisek w tym widzisz. Ale mogę Cię zapewnić że nie ma żadnych działań podejmowanych na nie krozyśc jakiej kolwiek drużyny.
Osoby administrujące ligą przy towrzeniu tematów, bądź wyrażaniu opinii na temat danej sytuacji nie biorą pod uwagę swoich prywatnych sympatii bądź antypatii to drużyn.
 
Osa
Tak w roli przypomnienia krótki wyciąg z regulaminu:

9. Wszelkie ewentualne spory i wyjaśnienia rozstrzygane są przez Operatora (Mariusza Bożka) i komisję arbitrażową.
Decydujący głos we wszystkich sporach pozostaje Operatorowi, pod warunkiem zaistnienia sprawy na forum publicznym!!!

Czyli sprawa jest prosta - chcieliście aby Mariusz zadecydował więc to zrobił i wg mnie koniec tematu
 
FeneK
niech ktos juz zamknie ten temat bo nie ma co sie juz sprzeczac... jeszcze wynikna z tego jakies niepozadane sytuacje.. nie wracajmy juz do tego.. pozdroo
... Wink ...
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.41 5,864,909 unikalne wizyty