Zobacz temat
 Drukuj temat
Deblowe Mistrzostwa II ligi
David
O miano najlepszego duetu II ligi rywalizowało 9 par, a faworyci nie zawiedli! Deblowi mistrzowie z Anteny, reprezentanci Bad BULLdogs Tawerna wytrzymali presję i w finale pokonali Jana Werę i Jerzego Popiela. Podium uzupełniła delegacja z Nowej Wsi Wielkiej - Dawid Świątkowski i Sławomir Janas. Gratulacje dla najlepszych!

1. Domek, Marcin/Raubo, Marcin
2. Wera, Jan/Popiel, Jerzy
3. Świątkowski, Dawid/Janas, Sławomir


4. Nowicki, Łukasz/Wyrwicki, Karol

5-6. Jakimczuk, Przemysław/Stachowiak, Michał
5-6. Żurner, Jarosław/Worzała, Michał

7-8. Dombrowski, Paweł/Wonorski, Michał
7-8. Jędrusik, Michał/Chojnacki, Jerzy

9. Dombrowski, Michał/Zakrocki, Paweł
Edytowane przez David dnia 05.05.2017 23:37:30
 
edsondasilva
Brawo Domek i Rambo!!
 
Mloda
Witam ,
Piszę odnośnie wczorajszych mistrzostw II ligi . Jak co roku po większej imprezie odechciewa się grać , gdyż za każdym razem wynikają błędy organizatorów . Na mistrzostwach W Antenie kilkukrotnie były błędy i niestety zawsze na niekorzyść amatorów np. wrzucanie Pań rzucających na co dzień podwójną i masterem razem z amatorami , osoby, Eliza z Pachnowskim którzy też nie byli uprawnieni do grania w amatorach i można wiele wymieniać . Informowałam przy tych sytuacjach Dawida ,że to nie fair ale nic z tym nie robił. Więc wnioskuję , że odczucia i zdrowe podejście się nie liczą wg mnie grunt , że pieniądze się zgadzają . Wracając do wczorajszego spotkania . Błąd mój taki , że nie doczytałam reguł odnośnie KLASY II ale chwilę póżniej po zapisach podeszłam do Katarzyny i podpytałam o kończenie . Głośno i wyrażnie bez zawahania odpowiedziała obojętnie podwójną , potrójną i zwykłą tak jak nam wejdzie . Uspokoiła mnie więc spokojnie usiadłam czekając na pojedynek . Niestety po chwili zostaliśmy odczytani do gry z ,,OPENOWCAMI''. Jak się okazało po moim odejściu od stolika sędziowskiego zostaliśmy przepisani do OPEN gdzie ja absolutnie nie nadaję się do tej grupy . Okazało się , że jeśli kogoś wykluczyliście to informowaliście , że będą grać w klasie wyżej m.in Beata i Irek niestety o nas zapomnieliście ?? nie , nie nic z tego Dawid stwierdził , że nie zostaliśmy poinformowani bo nie zdążył Smile jakby mało było czasu Grin . Potem wyjaśniałam to z Kasią to stwierdziła , że ja jak to ja i powinnam wiedzieć bo przecież mój mąż tyle się udziela na forum no jakby miało to coś wspólnego ... Szkoda , że informacja z przeniesieniem do klasy wyżej nie wyszła od organizatorów bo w tym momencie mogliśmy zagrać z innymi partnerami ja w klasie Kobiet a Sławek w swojej II lidze . Napewno mielibyśmy więcej szans aniżeli grać z zawodnikami klasy OPEN . Niestety najbardziej przykre jest to , że NIKT z ORGANIZATORÓW nie potrafił wypowiedzieć słowa PRZEPRASZAM a całą winę zwalili na mnie . I tak to właśnie z tymi lotkami jest ...Więcej nerwów niż zabawy .

Z pozdrowieniami i żalem do ,,Organizatorów ''
Marlena Smarz
 
David
Nie byłaś uprawniona do gry w tym turnieju i tyle. Nie wiem po co obwiniasz moją Moją Mamę i mnie o wszystko złe co Ci się przytrafia. Szkoda gadać.
 
Sebastian Smarz
Dawid twierdzisz,że Marlena obwinia Ciebie i Twoją Mamę o każde zło które Ją spotka ale jakoś potrafiłeś podejść do innych par(chodzi o amatorów) i powiedzieć im że graja w Open i mieli prawo podjąć decyzję czy chcą grąć czy się wycofać!!!!!Jakoś do Marleny i Sławka nie podszedłeś i im tego nie powiedziałeś jako ORGANIZATOR powinieneś to zrobić!!!Sam byłem świadkiem jak Kasia mówiła że Marlena może grać w 2 ligowcach bo opłacałem jej start w turnieju.Dużo osobą to się nie podobało,rozmawiały o tym bardzo głośno TYLKO nie potrafią powiedzieć tego w prost bo nie chcą sobie zaszkodzić!!! Ja mówię co myślę i dlatego jestem postrzegany jako ten gorszy(drugiego sortu). To idzie odczuć ale mam to głęboko ... Jestem osobą która jeśli zrobi coś źle to się do tego przyznam i przeproszę ale nie lubię jak ktoś robi kogoś w kulki.Wiem że było napisane że turniej TYLKO dla II ligowców ale czy uważasz że 9 par na starcie turnieju to dobra rywalizacja???Wspieraliśmy akcje "PODAJ RĘKĘ" I chwała wam(jako organizatora)za to ale robiąc taką segregacje to wyglądało jak zabrać rękę.Sami wiecie kto grał przez cały sezon w turniejach amatorskich i jakoś Wam to nie przeszkadzało a nagle turniej TYLKO dla II ligi(skąd ten pomysł?) .... Myślę i Wiem że chodzi Wam o promowanie Darta i zachęcanie jak NAJWIĘKSZEJ liczby do gry ale w taki sposób tylko ludzie się zniechęcają.Sam Mariusz powiedział kiedyś i powtarza do dzisiaj,że ludzie tworzą darta i dart jest dla Nas ale teraz to idzie w druga stronę.z Wyrazami Szacunku SEBASTIAN SMARZ
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,852,521 unikalne wizyty