Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Propozycje zmian do Regulaminu Ligi na sezon 2009/2010
Q-mac
Luk-Sogo wytlumaczylem ci dlaczego powinno sie przekladac mecze i wyrazilem wlasne zdanie na ten temat(Myslac o wszystkich nie tylko o wlasnej druzynie). A ze ty to odebierasz co do tamtego nieprzelozonego meczu twoj problem najwyrazniej ty placzesz ze nam nie przelozyliscie Grin

P.S. Naipisales ze inni marnuja twoj czas przekladajac opisalem w jaki sposob twoja druzyna zmarnowala moj przekladajac mecz. Pozdro Wink
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
karolajna
aniu juz ok Smile
a co do przekladania meczy moze zrobic jakis limit np jeden mecz w sezonie mozna przelozyc i tyle reszta najwyzej walkower bedzie to sprawiedliwe dla druzyn w kryzysowych sytuacjach roznie to w zyciu bywa a nie bedzie przekladania meczy bo nie ma jakiegos silnego zawodnika i musi grac ktos z rezerwy...
Lokuj wszystkie Twoje pieniądze w alkoholu - tam są one najbardziej oprocentowane!
 
Mingu
Ale żeście się uczepili przekładanych meczy, niech zostanie termin dwóch tygodni, a tak wszystko będzie zależeć od obydwóch kapitanów czy się dogadają miedzy sobą, nie dogadujemy się to jak ktoś nie może gra w 3 lub daje walkower.
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
miro
nio i zali fajnie.

wiemy jendo. mamy regulamuin którego jak ogar pilnuje pan mało lubiany mariusz z bardzo dobrze trafionym nazwiskiem a my mamy gówno do powiedzenia. naszym dumnym obowiązkiem jest pilnoiwać tego co ten pan ustali i nie bawmy się w po i pis bo i tak będzie pis..da.
mamy grać fair i być zali dumni z tego, że ten ofermator nas reprezentuje.
proszę kuźwa admina o wy%#$&nie tematu
z szacuneczkiem
ja
 
Q-mac
Miro tematu moze lepiej nie zamykac ale przestac gadac na temat przekladania meczow. Uznajmy ze tak jak jest, jest dobrze jesli druzyna nie chce przelozyc trudno jesli chce to chce. KONIEC Wink

Lepiej sie skupmy co do innych punktow propozycja Mikiego jest dobra. Juz nie tylko pod wzgledem firm sponsorow itd. ale rowniez dlatego ze duzo ludzi nie wie ze cos takigo jak liga darta istnieje. Osoba ktora nie wie o co chodzi patrzy na to wszystko z boku widzi pare klientow ktorzy przyszli do pubu wypic piwo pograc w lotki i narabani bezsensu ciesza sie z wygranej jednego nad drugim Smile Tak to jak koszulki beda zobacza ze gra druzyna przeciwko innej druzynie jeden lokal przeciwko drugiemu lokalowi moze kogos to zaciekawi i sam bedzie chcial reprezentowac swoj ulubiony lokal.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
rurzyk
miro - potraktuję Twoją wypowiedź jako kiepski żart - inaczej musiałbym powiedzieć co o tym myślę...
 
Osa
Miro - nikt Cie nie zmusza do grania w lidze. Dostajesz pierwsze i ostanie ostrzeżenie - następne zakończy się zgłoszeniem sprawy do odpowiedniej osoby.
Mariusz wkłada wiele serca i swojego czasu aby ten dart działał w Bydgoszczy i nie tylko.
A następnym razem proponuję dmuchnąć w alkomat zanim usiądziesz do pisania na forum - sądzę tak po Twoim stanie wczoraj i godzinie Twojego postu
 
Kapsel
Powinniśmy doceniać to jakiego mamy operatora i za to co dla nas robi go szanować. Twoja wypowiedź jest po prostu ŻAŁOSNA!!!
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
miro
nio tak.moje ble ble było parodią waszych wypowiedzi.dla mnie to właśnie mariusz i to co robi jest regulaminem.
szkoda,że nie zrozumieliście.
 
rurzyk
miro - gdybyś nie wiedział - Mariusz chce mieć jak najmniejszy wpływ na to co się dzieje i wcale nie ma ochoty odbierać telefonów od graczy o godzinie 23 bo komuś np. spadła lotka za linię i nie wiadomo co zrobić... Dlatego jest tworzony nowy regulamin. Szkoda, że nie zrozumiałeś...
 
mihu
WRACAJĄC DO TEMATU ROZMOWY

Pomysł Mikiego odnośnie koszulek wydaje się być trafiony. Tego typu mecze na pewno będą wyglądać zdecydowanie bardziej profesjonalnie.

Odnośnie przekłedanych spotkań widać, iż temat budzi wiele emocji. Dlatego też uważam, że powinien być ostatecznie zamknięty i opisany regulaminowo, w sposób jasny i przyjrzysty bez możliwości decyzyjnej osób trzecich. Żeby nie było pokrzywdzonych i niepotrzebnych przepychanek słownych (idealny przykład takiej sytuacji nastąpił dzisiaj) Sad.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,865,143 unikalne wizyty