Zobacz temat
Dart Polska » SPORT POLSKI I ŚWIATOWY » SPORTY BAROWE INNE NIŻ DART
 Drukuj temat
Poker
Goral
Witam. Temacik kieruje do zianteresowanych rozrywka jaka jest Texas Poker (jeśli dobrze napisałem) Zasady 5 kart na stół 2 w łapce i się bawimy. Ale konkretniej. Szukam chętnych amatorów do gr w pokera w jakimś klubie najlepiej jakby było minimum 4 lub 5 graczy najmniej. Żetony mam a zabawe widze w ten sposób. Umawiamy się w jakimś klubie w piatek lub sobote albo też inny dzien tygodnia. Robimy sobie np wpisowe 10 zł do gry rozdajemy żetony i gamy tak długo jak chcemy. Np o 2 w nocy stwierdzamy, że nie chcemy już grac. Podliczamy żetony i równowartośc żetonów zmieniamy na pieniązki które bedą w skrzynce. Wiecej pytań jak ktoś chce to tutaj i czy są jacyś chętni ja żetony i karty mam. Prosze o info jeśli ktoś chce się tak czasami pobawic.
 
DaveN
tego się nie da przeprowadzić... :) ludzie ledwo na ligę mają czas i ciągle narzekają, a to, na dwie zmiany pracują, a to rodzina i inne takie, a Ty chcesz by jeszcze dodatkowo jakiś dzień wygospodarowali?? będzie ciężko... i raczej pomysł upadnie... ledwo na piłkę się mogą zebrać co piątek w osiem osób. ale pozdrawiam i gratuluję pomysłu...
nothing is difficult for me...
 
PL
jestem za,ale trzeba zasady zmienić tzn chodzi o pieniązki,bo na taką sume to zabawy nie ma...
kret napewno też będzie chętny
50 zł wpisowego na pule dla pierwszej trójki
20 zł każdy ma oprócz tego w żetonych i zaczynamy zabawe od ciemnej 0,50/1,00 zł
szybko pójdzie
Edytowane przez PL dnia 10.03.2009 18:39:05
 
Mingu
No to juz bylo tzn gralismy z Kumakiem i Tomasem u mnie w 6 w pokera, chlopaki u Tomasa tez grali dosc czesto, juz planujemy zabrac na DMP zetony i tez beda partyjki szly... brawo za pomysl, milo wiedziec ze nie tylko ja hazardzista jestemSmile
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
kret
muszą być jakieś pieniążki , bo inaczej texas holden traci sens, tak jak lewy napisał wchodzę w to w ciemnoWink
 
Goral
DaveN - Spotkanie ma byc czysto towarzyskie. Nie nakłaniam do regularnego spotykania sie w 5 osób. To tak jak w piątek ludzie idą odpocząc i grają w klubie w darta tak chciałbym czasami iść odpocząc i przy piwku w klubie pograć w pokera.

Lewy - Nie ma to być gra o jakąś za%#$&istą kase ze 5 osób wchodzi po 50 zł zetony i 3 pierwsze miejsca. Chodzi tu raczej o dobrą zabawę z lekką rywalizacją. 10zł lub 20zł każdy wrzuca do puli i dostaje żetony za równowartość tego i gramy na spokojnie. Gramy tak długo jak chcemy chyba, że ktoś straci wszystkie żetony to albo sie dokupi w Banku , że tak to ujmę albo posiedzi z nami i popatrzy jak inni grają dalej. To ma być towarzysko a nie rywalizacja.

Mingu - no miło i widzę, że ktoś też lubi pograć w takie coś. Jesli bylibyście chętni na takie spotkanie czyli Ty, kumak i Tomas, dozbieramy do tego jakąś trujke albo dwujke jeszcze i można grać. Pójdzie się do jakiegoś klubu np Piwiarnia Merlin Jack... i można sobie towarzysko przy piwie pograć. Jeśli macie ochotę.

Proszę o dalsze wypowiedzi może ktoś na piątek bedzie chciał się umówić i pograc.......
Edytowane przez Goral dnia 10.03.2009 19:30:17
 
BL@DY
na DMP mamy grać 200 w stół i start, Góralku zbij skarbonkę i mozesz wbijać.
 
Franz
ja zagram, tylko zgadzam sie z Lewym i z Piterem, troszke wiecej tych pieniazkow w puli
Edytowane przez Franz dnia 11.03.2009 00:09:02
 
Goral
no to po 20 zł niech bedzie to i tak macie 5 graczy to razem w banku bedzoie 100 to nie ma byc prawdziwy hazadrd tylko zabawa :/
Piotruś nie mam skarbonki niestety wiec to co moge se rozbic to głowe o podłogę Smile
 
BL@DY
No to Góralku powodzenia w rozbijaniu
 
Goral
Jak bedzie chciał się ktos pobawic dzis w pokera w Tripie ja z Sarą zamierzamy towarzysko pograc miedzy lotkami Smile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.17 5,855,218 unikalne wizyty