Zobacz temat
 Drukuj temat
Z życia wzięte :)
samowar
pamiętasz ...?
Lata 80-te, to niepojęte, że:

- Byliśmy święcie przekonani, że George Michael jest hetero,
- Staliśmy w kolejce przed budką telefoniczną za każdym razem, gdy chcieliśmy zadzwonić do domu,
- Trwała uważana była za modną fryzurę - zarówno wsród dziewczyn jak i facetów,
- Gwiazda Dirty Dancing Patrick Swayze był symbolem seksu
- Kawałek materiału z Lycry o nazwie "Body" z zapięciem
w kroku (nie do opanowania zwłaszcza w połączeniu
z alkoholem) był nieodłączną częścią naszej garderoby,
- Poduszki na ramiona, im większe, tym lepsze, dawały nam naturalną sylwetkę,
- Nie wolno było skakać po podłodze w trakcie słuchania muzyki - rysowały się płyty,
- Chodziły plotki, że Michael i Janet Jackson to jedna i ta sama osoba,
- Getry i koszula były oczywistym zestawieniem,
- Aerobik u p r a w i a ł o się w stringach założonych na kostium do ćwiczeń.

Rok 2009 , wiesz, że zyjesz w roku 2009 gdy:
1. Przez pomyłkę wcisnąłeś kod pin na kuchence mikrofalowej 2. Od kilku lat nie rozłożyłeś pasjansa używając prawdziwych kart 3. Masz 15 numerów telefonów do rodziny składającej się z 3 osób 4. Wysyłasz maila do kogoś, kto siedzi obok Ciebie 5. Powodem dla którego straciłeś kontakt ze starymi przyjaciółmi jest fakt, że nie masz ich adresu mailowego 6. Pracujesz od 4 lat przy tym samym biurku ale dla trzech różnych firm 7. Twój szef nie daje sobie rady z Twoją pracą 8. Twoja kolacja składa się z surowej ryby,którą jesz pałeczkami 10. Dzwonisz, żeby dowiedzieć się, czy rodzina jest w domu, podczas gdy Ty wjeżdzasz do garażu 11. Wszystkie reklamy w tv mają
na dole pasek z adresem internetowym 12. Wpadasz w panikę, gdy uświadamiasz sobie, że wyszedłeś z domu
bez komórki (której nie miałeś przez pierwsze 20 lat swojego życia) i musisz wrócić, żeby ją zabrać 13. Pierwszą rzeczą, jaką robisz rano po wstaniu z łóżka, to wejście "online" zanim przyniesiesz sobie kubek kawy
z ekspresu 14. Kładziesz głowę na bok, żeby się uśmiechnąć : ) 15. Czytasz to, kiwasz głową i się uśmiechasz 17. Byłeś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że na tej liście brakuje nr 9 i 16. 18. Przewinąłeś do góry, żeby sprawdzić,czy rzeczywiście ich tam nie ma 19. A teraz siedzisz i uśmiechasz się sam do siebie!

Dodany dnia 24-06-2009 13:09

(żart) Po czym poznać że to właśnie Crazy jechał motorem?
Po owadach na zębach - bo jechał i krzyczał
--------------------------------------------------------------------------------
Edytowane przez samowar dnia 24-06-2009 13:10

I klasyka: YouTube Video

________________________________________________________
Dodane dnia: 10.08.2009

Przepis na szarlotkę - dla facetów;
1. Z lodówki weź 10 jajek, połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj!
2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia.
3. Wytrzyj ponownie podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek.
4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka.
5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać.
6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę.
7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę.
8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki.
9. Sprawdź czy sciany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania.
10. Weź szybciutko prysznic!
11. Weź 4 jabłka i ostry nó?.
12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk!
13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek więc nie wolno zjeść wiecej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy.
14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą.
15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę, bo jak zaschnie to nie domyjesz!
16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika.
17. Po godzinie jeśli nie widac zadnych zmian włącz piekarnik.
18. Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną. Otwórz okno i piekarnik.
Po tych przeżyciach nie pozostaje nic innego jak pójść do sklepu i kupic coś z większą zawartością alkoholu.

PS może to najdłuuuższy post ale za to jeden!
Edytowane przez samowar dnia 10.08.2009 12:22:11
Shit happens
 
Gramsiu
static.demotywatory.pl/uploads/1253871375_by_kaa_500.jpg
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
samowar
Skiba, jak to zrobiłeś, że wygrałeś z Mensurem?
- Rzuciłem środek.
- A on?
- A on nie...
Edytowane przez samowar dnia 07.10.2009 20:27:56
Shit happens
 
samowar
Piękne, piękne, poezja! Pierniczek-won!
Edytowane przez samowar dnia 14.10.2009 18:26:39
Shit happens
 
noktvrne
Smile)
Edytowane przez noktvrne dnia 15.10.2009 15:45:20
::: The darkside of the mirror always threw our malice back :::
 
http://noktvrne.strangled.net
Sliwka
A oto jak polonistycznym akcentem skończyła się moja wycieczka to Torunia ;D


[img]http://i36.tinypic.com/1zps9ia.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Gramsiu
[img]http://img13.imageshack.us/img13/4552/1265300199byszooked500.jpg[/img] is not a valid Image.

Pozdrowienia dla Admina Cool
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
samowar
He, dobre. A to?
"Najbardziej brakuje mi zimnej Etyl. Jej pocałunku szkieletu. Poznaliśmy się wczoraj w nocy. Kochaliśmy się w blasku światła płynącego z otwartej lodóweczki. Etyl jest zimna jak eskimoski placek, a także oziębła w łóżku, ale to przecież oczywiste bo Etyl jest martwa. I gdy kochankowie i krewni opłakują jej kretyński grób ja nadal mam z niej pożytek."
Tomasz Beksiński (1958-1999).
Edytowane przez samowar dnia 04.02.2010 19:25:48
Shit happens
 
Gramsiu
Bezstresowe wychowanie dzieci kończy się tak -> http://nasza-klas...e/14219830
Jak ktoś ma silne nerwy to można zobaczyć komentarze...
Ciekawe czy takimi osobnikami zajmuje się jakaś organizacja? Może ZOO we Wrocławiu Grin
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
samowar
Nowo wybrana Miss Polski (z Białegostoku) zapytana ile jest oktanów w etylinie 95 odpowiedziała że nie wie, bo ze szkoły dużo nie pamięta, a obecnie studiuje anglistykę...
Edytowane przez samowar dnia 04.01.2011 19:33:04
Shit happens
 
miro
Mały przykład na to jak sobie można samemu pokomplikować życie...
Ożeniłem się z trzydziestoczteroletnią ładną i młodą wdówką, która miała równie ładną szesnastoletnią córkę. Mój ojciec ożenił się z moja pasierbicą. Od tej pory wszyscy potraciliśmy orientacje w rodzinnych stosunkach:
Moja żona, czyli synowa mojego ojca jest również jego teściową. Moja pasierbica została moją macochą, a mój ojciec moim zięciem. Nie koniec na tym... Niedawno urodził mi się syn, a pól roku później jego stryj, czyli syn mojego ojca. Moja macocha czyli córka mojej żony została w ten sposób siostrą swojego wnuka, będąc równocześnie babką swojego brata. Jej syn jest moim bratem, a ja jego dziadkiem. Mój ojciec jest szwagrem swojego wnuka, który jest bratankiem jego syna. Moja żona, teściowa i synowa mojego ojca jest babką mojego brata. W ten sposób zostałem swoim własnym dziadkiem...
rok ostatni rok pierwszy//to nie ja gram lepiej tylko moi przeciwnicy gorzej
 
samowar
Media donoszą, że przez grupę operacyjną Policji została rozpracowana grupa przestępcza działająca nielegalnie na terenie Bydgoszczy. Wśród głównych podejrzanych są:
- Mariusz B., pseudonim "Operator", niekiedy również nazywany "Wichłaczem" - przywódca szajki,
- Piotr W., pseudonim "DJ" - szara eminencja, koordynator działań,
- Anna S., ukrywająca się pod pseudonimem "Hrabina" - księgowa mafii.

Ujawniono również że w aferę zamieszanych jest jednak znacznie więcej osób. Prawdopodobnie macki organizacji sięgają również do kolejnych miast województwa kujawsko-pomorskiego (Toruń, Włocławek), a nawet w Wielkopolsce. Kilku lub kilkunastu "żołnierzy" mafii wyemigrowało na Wyspy.

Dodatkowo mediom udało się ustalić, że przywódca "mafii" zasłynął m.in. tym, że jako pierwszy wprowadził zakaz palenia w klubach na długo zanim zaczęła obowiązywać ustawa antynikotynowa. Chodzą słuchy, że w czwartki odbywają się wieczorne spotkania grupek zwerbowanych przez Operatora. Ponadto odbywają się zbiorcze spotkania w których uczestniczy większość osób należących do grupy. Podczas tych spotkań odbywa się m.in. zbiorowe strzelanie.

O postępach w sprawie media będą informować na bieżąco.

PS. Żeby uniknąć ewentualnych pytań informuję, że nic nie brałem ani nie paliłem Smile
Shit happens
 
Magda
tzn że piłeś / pijesz Grin
hahaha tego akurat nie zastrzegłeś Grin Grin

sami: jestem na antybiotykach i nie mogę pićAngry
Edytowane przez samowar dnia 28.02.2011 18:36:26
SwB
 
samowar
Co to jest nic?
- pół litra na dwóch

Co to jest więcej niż nic?
- krowa na dwóch

Co to jest mniej niż zero?
- lady pank
Shit happens
 
miro
magda czy ten antybiotyk to ktorys z darterow?
mam wrazenie, ze sie nie poznalismy..
rok ostatni rok pierwszy//to nie ja gram lepiej tylko moi przeciwnicy gorzej
 
Magda
Miro: jeżeli to było do mnie...to nie rozumiem....
SwB
 
samowar
błogosławieni ci którzy przeczytali i zrozumieli Smile
Shit happens
 
Magda
prawda prawda Grin Grin
SwB
 
miro
chyba zmienie imie
rok ostatni rok pierwszy//to nie ja gram lepiej tylko moi przeciwnicy gorzej
 
czarny
to i tak nie pomoże Smile
andr2ej 08rem5k1
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 2.40 5,855,942 unikalne wizyty