Zobacz temat
 Drukuj temat
liga nowy sezon
Ania
Ogłaszam uroczyście, iż rozpiska druzyn wszystkich klas jest zrobiona.
Na mistrzostwach w Pieckach kapitanowie drużyn otrzymają po 1 egzemplarzu terminarza na nowy sezon (napisany odręcznie, bo nie mam czasu na razie na wklepywanie tego do kompa. Może mi się uda, to dostaniecie ładniutkie wydruki.
W każdym razie.... klasa a i b rozpoczyna swoje zmagania 28 maja. System rozgrywek - każdy z każdym 2x mecz i rewanż, czyli 4 rundy. Okienko transferowe 2 tygodnie po zakończeniu 2 rundy.
Klasa c rozpocznie 21 maja. Bo konsultacjach, analizie kalendarza itp. itd. podjęto decyzję, że C klasa rozegra 3 rundy. Mecz i rewanż - każdy z każdym. Następnie po dwutygodniowej przerwie rozpocznie sie 3 rundy, przy czym gospodarzem w tej rundzie będzie drużyna, która wygrała w dwumeczu. W przypadku remisu (jedna wygrana i jedna przegrana) liczone są małe punkty.
Aha, okienko transferowe trwa 2 tygodnie pomiędzy 1 i 2 rundą.
To tyle w tym temacie, czekajcie na rozpiskę.
Edytowane przez Ania dnia 07.05.2009 10:23:38
Ania
 
BL@DY
Dodam tylko iż system rozgrywek nie podlega dyskusji i reklamacji.
Co do klasy C, w przypadku remisu w 2 pierwszych kolejkach i idealnego remisu punktowego (małe i duże punkty) o gospodarzu zadecyduje większa ilość wygranych spotkań w 2 rundach (czytaj miejsce w tabeli) Kto lepszy ten gospodarz pisząc w skrócie dla średnio rozumiejących i mało pojmujących.

Oficjalna rozpiska 3 rundy finałowej pojawi się tydzień przed jej rozpoczęciem.
Edytowane przez BL@DY dnia 07.05.2009 10:32:45
 
Gramsiu
Hrabina bardzo się napracowała żeby ułożyć optymalną rozpiskę, proszę to docenić.


[img]http://img18.imageshack.us/img18/6664/hr1ekv.jpg[/img] is not a valid Image.
móżdżenie wstępne

[img]http://img18.imageshack.us/img18/6062/hr2m.jpg[/img] is not a valid Image.
móżdżenie zaawansowane

[img]http://img22.imageshack.us/img22/7330/hr3e.jpg[/img] is not a valid Image.
móżdżenie zakończone!


Brawo Hrabina Cool
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
samowar
He he całkiem dobre Smile
Edytowane przez samowar dnia 07.05.2009 12:51:17
Shit happens
 
Pelson
Szacun - doceniamy!
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
samowar
Pelson nie mów hop póki nie zobaczysz hi hi
Shit happens
 
BL@DY
Grams i teraz spowodowałeś, że wielu userów zastanawia się jak ty takie fotasy zamieściłeś. Jakby co ty podajesz przepis na sukces.
 
Ania
ee kto potrafi niech wkleja, a reszta niech sie uczy.......bo nauka to potengi Wink klucz

nieźle ci poszło Gramsiu, powinno byc jeszcze zdjątko "foch Hrabiny" i "usmiech - bezcenne", ale sie rozmazało ;-)))))
Edytowane przez Ania dnia 07.05.2009 13:30:46
Ania
 
rurzyk
Nie trzeba było tak machać łapkami jak robił zdjęcie to by się nie rozmazało Smile
Edytowane przez rurzyk dnia 07.05.2009 14:14:00
 
Goral
Pytanie do klasy C. Mamy podział na 2 grupy i chciałem sie dowiedziec jak dalej bedzie. Z grupy A i B dwie najlepsze drużyny graja o podium system kazdy z kazdym. I teraz punkty naliczane od nowa czy doliczamy do starych zdobytych w regularnych rozgrywkach?
 
BL@DY
Nie będzie podzialu na dwie gfrupy, przy takim układzie rozgrywki zakończyłyby się w styczniu co nie jest rozwiązaniem rozsądnym.
Nowy system Ania wytłumaczyła w 1 poście tego tematu. dzięki takiemu rozwiązaniu rozgrywki zakończą się w podobnym terminie we wszystkich klasach.
Decyzja taka będzie potwierdzona na spotkaniu zakończeniowym w piątek.
 
rurzyk
Kolejny, który czyta ze zrozumieniem...
 
czarny
Pisałem to w komentarzu do regulaminu, ale tam zanim ktoś przeczyta to... Naipsze jeszcze raz:
>>Duzo zmian. Wiec pytam: jakie są konsekwencje za faul, spoznienie, nie wyjęcie lotki z środka tarczy, itp, etc...?
czy rezerwowy moze zastępowac kilku zawodników czy jak bylo dotychczas jednego?
kto jest "sekretarzem ligi" i gdzie ma siedzibe?
i jedna uwaga: nie ma słowa "meczy" w żadnym słowniku, za to jest: "meczów"<<
andr2ej 08rem5k1
 
Osa
Czarny - jak zostało już wcześniej powiedziane - ostateczną wersję regulaminu dostaną kapitanowie w Pieckach.
Co do sekretarza ligi - podejrzewam, że chodzi tu o Anię lub Piotra
 
Goral
Rurzyk w pierwszym poscie nic nie jest napisane czy bedzie podział czy nie a ja ostatnio dowiedziałem sie ze niby miał byc podział wiec chciałem sie upewnic. Wystarczy życliwie odpowiedziec a nie byc sarkastycznym.
 
Osa
Ania napisał/a:
[...]Po konsultacjach, analizie kalendarza itp. itd. podjęto decyzję, że C klasa rozegra 3 rundy. Mecz i rewanż - każdy z każdym. Następnie po dwutygodniowej przerwie rozpocznie sie 3 rundy, przy czym gospodarzem w tej rundzie będzie drużyna, która wygrała w dwumeczu. W przypadku remisu (jedna wygrana i jedna przegrana) liczone są małe punkty.


Jak to Góral nie napisała? Wystarczy uważnie czytać
 
BL@DY
czarny napisał/a:
Pisałem to w komentarzu do regulaminu, ale tam zanim ktoś przeczyta to... Naipsze jeszcze raz:
>>Duzo zmian. Wiec pytam: jakie są konsekwencje za faul, spoznienie, nie wyjęcie lotki z środka tarczy, itp, etc...?
czy rezerwowy moze zastępowac kilku zawodników czy jak bylo dotychczas jednego?
kto jest "sekretarzem ligi" i gdzie ma siedzibe?
i jedna uwaga: nie ma słowa "meczy" w żadnym słowniku, za to jest: "meczów"<<



Czarny często zastanawiałem się z czego wynika twój ton, zaczynam wierzyć ze ze złośliwosci, przepraszam ale tak chyba jest. Cała wypowiedź o tym świadczy, a słowa rozpoczynające ją wrecz zarzucają brak kompetencji w stosunku do piszących.

Konsekwencje za faul zawsze były, są i będą takie same - strata lega, jednakże to zawodnik decyduje czy tak będzie czy nie, to zależy od postawy i patrzenia na kwestię danego zdarzenia (to się nazywa kodeks honorowy).

Pytanie o zmiany i rolę rezerwowych pominę, jak sam to przeczytasz jeszcze raz to zobaczysz że nie ma sensu. Zmiana o której piszesz powrzechnie w sporcie nazywa sie zmiana lotna (względnie hokejową) a takiej wzmianki w tekście nie ma.

Sekretarzem ligi będzie osoba którą do publicznej wiadomości poda Mariusz na zakończeniu ligi, co do siedziby to wybrana osoba określi gdzie ona będzie.

Błedy jezykowe się zdarzają, ale czy odpowiednia forma jest publiczne ich wytykanie pozostawiam twojej ocenie.

Jeszcze jedno napiszę, wiele osób piszących na tym forum nie udziela się w sposób czynny a jedynie czycha na błędy, miło że analizujecie nasze wpisy etc, ale jako członkowie społeczności wypadałoby byście czasem dali cos z siebie, coś konstruktywnego i budującego.
Edytowane przez BL@DY dnia 07.05.2009 16:35:33
 
czarny
W mojej wypowiedzi, Piotrze, nie było zadnej zlosliwosci. szkoda ,ze tak to odebrałeś. Gram w lidze wiec zywo interesuja mnie sprawy z nią związane. A czytajac regulamin odnioslem wrazenie, ze pisany byl on w pospiechu i wiele kwestii pomija. Napisane jest np.: naruszenie licznika- strata lega, a jak druzyna nie stawi sie w koszulkach klubowych to ....? walkower, strata lega, a moze 2 ?? w regulaminie nic o konsekwencjach z tym związanych nie ma. Osobną kwestią pozostaje sfinansowanie zakupu koszulek dla druzyny (jesli są wymagane to kto partycypuje w kosztach?). na marginesie dodam, ze ja juz mam i mnie ta sprawa nie dotyczy, a chodzi jedynie o problem.
andr2ej 08rem5k1
 
Pamab
obowiązek koszulek jest na MP w lidze powinny być a nie muszą i to jest napisane a płacimy sami od zawsze i nikt nie płacze. Co niektórym sponsorują właściciele klubów a innym sponsorzy drużyny
Edytowane przez Pamab dnia 07.05.2009 16:53:43
 
DaveN
Gramsiu napisał/a:
Hrabina bardzo się napracowała żeby ułożyć optymalną rozpiskę, proszę to docenić.

[img]http://img22.imageshack.us/img22/7330/hr3e.jpg[/img] is not a valid Image.
móżdżenie zakończone!


Brawo Hrabina Cool


widać, gdzie się najlepiej myśli... jeśli mnie oczy nie mylą to rozpiskę utworzyła Ania w Merlinie... Smile
Edytowane przez DaveN dnia 07.05.2009 17:15:14
nothing is difficult for me...
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 2.81 5,864,880 unikalne wizyty