Zobacz temat
 Drukuj temat
liga nowy sezon
Ania
Do wszystkich, w związku z niedopisaniem juz żadnej drużyny do ligii.
Na tekst " a czy to tak trudno dopisać jedną drużynę? czy to tak cięzko rozpisać jeszcze raz??" odpowiem tylko raz, bo nie chce mi sie powtarzać - NIE MOŻNA!!!!!
Po pierwsze, spróbujcie kiedys sami rozpisać ligę to się dowiecie dlaczego.
Po drugie "A nie można się zgłosić o czasie, tak jak wszyscy???
Temat skończony.
Ania
 
Ania
Okazało się, że temat nie został skończony.....więc powtarzam jeszcze raz: TERMIN ZGŁASZANIA DRUŻYN MINĄŁ!!!!!! I nie interesuje mnie, że zawsze było można, że ktoś rozpisze na nowo, wydłuży tygodnie w roku kalendarzowym i się wyrobi. Mam to gdzieś i to tak głęboko, że rentgen nie wykaże.
A pisałam, że będę nieubłagana i że niektórzy będa "płakać" to się nabijaliście....
Był czas, dużo czasu i skoro osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z ligą i nie grające w turniejach potrafiły zgłosić się o czasie, to tym bardziej osoby, które mają z dartem do czynienia na co dzień.
A że zawsze było można.....zawsze każdy robił co mu się chciało, zawsze potem połowa narzekała, zawsze był bałagan, zawsze.....Ale teraz nie jest zawsze.
Jedni zrobili rozpiskę, inni poprawiali regulamin, jeszcze inni dużo różnych rzeczy pobocznych, ale niewidocznych dla większości i wszyscy robili to w określonym terminie. Ciekawe co byście gadali, jakby nie było rozpiski do dzisiaj, regulaminu nie było by wcale (w sumie dla niektóych jest nie potzrebny, bo i tak nie zwracaja n aniego uwagi). Nie można myślec tylko o własnych 4 literach......
Najprościej teraz narzekać i wklajać fochy, bo Ania mówi NIE.
A wystarczyło zgłosić drużynę nawet bez podania składu, rozpisałoby się, skład do tej pory by się uzbierał i wszystko było by cacy. Można zrobic małe odstępstwa od regulaminowego zachowania, ale powtarzam małe, a nie wywarcać wszystko do góry nogami.
Edytowane przez Ania dnia 19.05.2009 08:52:08
Ania
 
BL@DY
Fajnie jest narzekać i krytykować, trudniej zrobić coś konstruktywnego.
Strona dziś jest, jutro jej może nie być, bo niby komu ona potrzebana skoro cały czas jest źle a osoby się nią zajmujące sa wrogami publicznymi i kliką.
Ja wnioskuję by zawiesić działanie strony i prowadzić tzw ligę bez regulaminu, rozpisek ligowych, protokołów i innych niepotrzebnych rzeczy. Kupić notesy i prowadzić w nich statystyki i tabele. A na koniec sezonu zrobić spotkanie w Barze Gdańskim przy winie z kija i podsumować to co będzie napisane na srylionie karteczek.
Tylko pamiętac, ze po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się ... przykre.
Edytowane przez BL@DY dnia 19.05.2009 09:27:38
 
Lasuch
Mnie bardzo cieszy że idzie nowa Jakość w naszym darcie Grin ..i od razu zadam pytanie poboczne o której jutro zaczyna się turniej ? o 19:30 ? 19:45 czy o 20 ?
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
BL@DY
Kamil jak pojawisz się wcześniej zrób zapisy, zrób by ludzie sie nie spóźniali, wyręcz Mariusza w wielu obowiązkach związanych z serwisem maszym w bydgoskich i nie tylko klubach, przywieź i poustawiaj maszyny i zacznei się nawet 18.50 bez problemowo jak mniemam.
 
Lasuch
Piotrze to co napisałeś jest bardzo nie praktyczne Pfft prościej jest tak:

20 maja - PIWIARNIA - turniej okręgowy - wpisowe 10zł - start 19.00(zapisy od 18:30 do 21:00 - 150 minut, ustawianie maszyn od 18:38 do 19:00 - 22 minuty, spóźnienie się na turniej 32 minuty bezcenne) - 301 D.O.
Edytowane przez Lasuch dnia 19.05.2009 10:26:56
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
samowar
Miki Dart Vader napisał/a:
- zawodnicy ktorzy mieliby grac maja zmarnowany rok,
Mogli (i cały czas mogą) przystąpić do innych drużyn

- klub w ktorym mialby byc zespol straci na obrotach za wrzuty bar itd.
To były 2 miesiące na podjęcie decyzji

- kluby w C klasie traca bo wiecej druzyn to wiecej meczy, i wiecej okazji do zarobku,
Nieprawda. Dlatego C klasa gra 3 a nie 2 kolejki (na 4 nie starcza roku) żeby ten zarobek był jak największy.
- traci Mariusz a to jego maszyny, praca i biznes...
W klubach gdzie są maszyny i tak grają w lotki indywidualnie, ci co grali będą grali-trenowali tam nadal



pozdrawiam - zielony samowar
Edytowane przez samowar dnia 19.05.2009 10:30:28
Shit happens
 
Samurai
Piter ludzie muszą mieć na co narzekać, o co się kłócić i na kogo zwalać winę za całe zło na świecie. Nie oczekuj na zrozumienie dla pracy, którą wkładacie żeby inni mogli sobie miło spędzić czas. Mądrego nie przekonasz, głupiego nie nauczysz.
"Nie ma większej samotności, niż samotność samuraja."
"Prawda jest wartością nadrzędną względem uprzejmości."
"Skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić; przez całe życie, dzień po dniu, trzeba dążyć do perfekcji. To też nie kończy się nigdy."
 
BL@DY
Tak Miiki zgadza się, trafiłes w samo sedno, robię to dla statuetek i poklasku, wogóle to jestem najgorszy z wszystkich, zabieram też statuetki tym co je dostali oprócz mnie. Sprawia mi to cała masę radości.

Moja propozycja jest taka by dopisywać drużyny do połowy sezonu do klasy C a co tam w końcu to tylko zabawa, a rozpiska to bułka z masłem, 10min i zrobione.
Oczekuję chętnych do prowadzenia osobnej strony dla klasy C, zgłaszajcie się statuetki czekają.
Edytowane przez BL@DY dnia 19.05.2009 11:37:51
 
Ania
Ja ci chętnie oddam tą statuetke, i będe narzekać codziennie tak jak wy, to zobaczysz, jak to jest.
Zabawa zabawą, ale w każdej zabawie sa ustalone reguły, u nas również i jak sie komus nie podoba to trudno, niech zabiera zabawki i bawi sie sam, bez reguł.
A co do rozpoczynania turnieju i dopisywania się po jego rozpoczęciu - właśnie o tym mówiłam, że przyzwyczailiście się, że zawsze można sie dopisać i "nie szkodzi jak się spóźnię", bo co to za problem dopisać jedną osobę. Tylko nie pomyślicie, że tak samo myśli 15 innych osób. A czas leci, i potem o jejku ale sie ciągnie. Albo jak sobie pójde do kibla na 5 minut to co to kogo zbawi? Każda osoba x 5 minut i ile czasu w plecy? Najpierw nauczcie sie samokontroli, a potem czepiajcie sie innych.

Ale prosze bardzo wedle życzenia - od nastepnego turnieju zapisy max do godziny 18:55. Po tym czasie następuje wpisywanie zawodników do kompa, losowanie, rozstawianie i ustawianie maszyn, czyli tzw. czas organizacyjny. Nikt już nie zostanie dopisany po tym czasie i żeby nie było płakania, że ojej nie wyrobiłem się/mam popołudniówke/randkę/s.r.a.cz.k.ę/udar mózgu/lenia w tyłku.
Edytowane przez Ania dnia 19.05.2009 11:47:06
Ania
 
skiba
Tak jest Pani Kapitan, twardym trzeba być nie..... Smile

p.s jak się czuje moja Kapitan, zatoki w porządku??
Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych. Georges Bidault.
 
http://www.pomiary.net.pl
tommycat85
Moim skromnym zdaniem nie powinno być równych i równiejszych. Dlaczego Ci którzy pracują nad całym tym projektem o nazwie liga+strona mają być ze wszystkiego rozliczani w terminie,a inni są święcie przekonani,że mogą robić co im się żywnie podoba? Przecież czasu było aż za dużo,a i powtarzano niemal do zerzygania,że wyjątków nie będzie. Baa!Był nawet zegar odliczający czas do końca zgłaszania drużyn i codzienny komunikat o tym ile dni zostało. Jeśli mam być szczery to wracanie do tematu zapisów jest niesmaczne a temat należałoby zamknąć...
as cool as a prized marrow
 
Ania
mówisz i masz, wedle życzenia, faktycznie powiedziane już dawno było wszystko. Ci co niezrozumieli to i tak nie zrozumieją.
Ania
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,864,885 unikalne wizyty