Zobacz temat
Dart Polska » DART W BYDGOSZCZY » TURNIEJE INNE
 Drukuj temat
Turniej Masters
Samurai
Kiedy zostanie zorganizowany turniej tego typu?
Z podobnym wpisowym jak na turnieju zorganizowanym na Polonii.
Edytowane przez Samurai dnia 19.05.2009 13:07:19
"Nie ma większej samotności, niż samotność samuraja."
"Prawda jest wartością nadrzędną względem uprzejmości."
"Skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić; przez całe życie, dzień po dniu, trzeba dążyć do perfekcji. To też nie kończy się nigdy."
 
Ania
zaproponuj czas i miejsce, jacyś sponsorzy? wkleimy jakoś w nasz napięty terminarz ;-))))
Ania
 
Pelson
Widzę Łukasz, ze chcesz sobie dorobić na bezbronnych Smile
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
BL@DY
Ja zdradzę że myślę intensywnie nad pucharem lata w tej formie.
Pytanie jest o zainteresowanie tego typu cyklem?
Skad wziąć sponsora, oprocz puli wpisowego jakieś puchary etc?
Co do miejsca myślę ze by sie znalazło.

[img]http://img104.imageshack.us/img104/9171/czesiowi3.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez BL@DY dnia 26.05.2009 15:16:19
 
Samurai
To może niech osoby zainteresowane wpiszą sie tutaj, będziemy mogli oszacować zainteresowanie turniejem i pomyśleć nad formą organizacji. Prosił bym moda o dopisywanie do listy i usuwanie zbędnych postów. A co do sponsorów to myślę, że przy 50 pln wpisowego i całej puli na nagrody oraz reklamie na str. federacji można obyć sie bez sponsora.

1) Łukasz Budziński
Edytowane przez Samurai dnia 19.05.2009 14:36:51
"Nie ma większej samotności, niż samotność samuraja."
"Prawda jest wartością nadrzędną względem uprzejmości."
"Skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić; przez całe życie, dzień po dniu, trzeba dążyć do perfekcji. To też nie kończy się nigdy."
 
Nikos
Ja się pisze ale myślę że 50 zł wpisowego to za dużo. 20 zł to powinien byc max jesli sie znajdzie oczywiście sponsor.Cena jak wiadomo też ma duże znaczenie w ilości grających osób.Może Audiodecor by się zaoferował ? Bylo by milo Smile

1) Łukasz Budziński
2) Nikodem Nogalski
Edytowane przez Nikos dnia 19.05.2009 15:34:25
 
Eda
Ja się też piszę, ale jeżeli wpisowe będzie 50 zł lub więcej. W innym wypadku nagroda za zwycięstwo przy zapisanych np. 12 osobach będzie licha. A na sponsora raczej bym nie liczył.
Edytowane przez Eda dnia 19.05.2009 15:29:04
 
BL@DY
50zł brzmi sensownie.
Przyznaję rację Edziowi i nie powiem tym razem bym się skusił, duża nauka w takiej konfrontacji a pieniądze, cóż nabyte, sie odbije przy okazji.
 
Lasuch
ja też, ale jakim systemem byśmy grali ?
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
skiba
A ja myślałem ze kategoria MASTERS to tylko najlepsi zawodnicy.....no cóż człowiek się uczy całe życie.

p.s a i tak głupi umrze....
Edytowane przez skiba dnia 19.05.2009 16:45:16
Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych. Georges Bidault.
 
http://www.pomiary.net.pl
Nikos
Proponuje 501 M.O bo pewnie sama A klasa nie zagra
 
Lasuch
skiba napisał/a:
A ja myślałem ze kategoria MASTERS to tylko najlepsi zawodnicy.....no cóż człowiek się uczy całe życie.

p.s a i tak głupi umrze....


Budzik chcę zapłacić i zagrać więc zagra nie czepiaj się go Skiba Pfft
Edytowane przez Lasuch dnia 19.05.2009 16:59:37
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
Eda
Jeżeli chodzi o mnie to:

- 501 D.O. - bo tak się gra na całym świecie
- system grupowy każdy z każdym - bo to się sprawdziło na Poloni
- 50% puli dla zwycięzcy, 25% dla II miejsca, 15% dla miejsca III i 10% dla IV - bo tak.
 
Samurai
Edziu chyba wszystko wyjaśnił - pozostaje kwestia ustalenia kto jest chętny i znalezienie lokalu. Zapraszam do zapisów.
A co do kwoty to 50 zł. nie majątek można odmówić sobie 3 kebabów albo innej pierdoły. Jak dla mnie turnieje takie mogły by być raz w miesiącu i mieć osobny ranking, a po zakończeniu rocznego cyklu można by pomyśleć o nagrodzie od sponsora - nazwa sponsora mogła by być w nazwie cyklu np: Unicorn Masters Cup Smile
Edytowane przez Samurai dnia 19.05.2009 20:47:17
"Nie ma większej samotności, niż samotność samuraja."
"Prawda jest wartością nadrzędną względem uprzejmości."
"Skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić; przez całe życie, dzień po dniu, trzeba dążyć do perfekcji. To też nie kończy się nigdy."
 
Listar
Ja również byłby za pod warunkiem, że turniej odbył by się w sobotę lub niedzielę. Wpisowe 50 zł uważam za niewygórowane.
Pod pozostałymi propozycjami Edy podpisuje się obiema rękami.
Marek Morawski.
 
slawek77
Samurai napisał/a:
Edziu chyba wszystko wyjaśnił - pozostaje kwestia ustalenia kto jest chętny i znalezienie lokalu. Zapraszam do zapisów.
A co do kwoty to 50 zł. nie majątek można odmówić sobie 3 kebabów albo innej pierdoły. Jak dla mnie turnieje takie mogły by być raz w miesiącu i mieć osobny ranking, a po zakończeniu rocznego cyklu można by pomyśleć o nagrodzie od sponsora - nazwa sponsora mogła by być w nazwie cyklu np: Unicorn Masters Cup Smile


Pytanie z innej beczki: gdzie i jakie kupujesz kebaby, że 3 kosztują aż 50 zł?
Natomiast jeśli nagrody będą po rocznym cyklu to z czasem będzie przychodziło coraz mniej osób, odpadać będą osoby bez szans na dobry wynik końcowy.
 
BL@DY
Impreza zdecydowanie o charakterze jednorazowym.
Wstępnie projekt lipcowy, miejsce - restauracja parkowa - myślęcinek.
W razie zmiany miejsca i dokładnego terminu będzieinfo na stronie.
 
Samurai
Zakup kebabów to tajemnica - nie mogę tego zdradzić bo musiał bym was zabić. A nagroda po cyklu rocznym była by od sponsora a po każdym turnieju za wpisowe. (Czytaj ze zrozumieniem)
James B.
Edytowane przez Samurai dnia 24.05.2009 19:45:24
"Nie ma większej samotności, niż samotność samuraja."
"Prawda jest wartością nadrzędną względem uprzejmości."
"Skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić; przez całe życie, dzień po dniu, trzeba dążyć do perfekcji. To też nie kończy się nigdy."
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 1.35 5,865,182 unikalne wizyty