Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Bydgoski Dart...
Pelson
Może to nie są Maria maszyny...
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
BL@DY
Są Mariusza, tylko ciężko robić cokolwiek w lokalu, który nie ma na to ochoty. A maszyny to jedynie ozdoba w tej lokalizacji.
 
sara
Jeśli dobrze pamiętam to chyba z 8 lat temu była tam drużyna? W sumie ciekawi mnie co się stało, że się zesr...ało? Zmienił się właściciel...? ja tam nie byłam z siedem lat.

PS Dawid i Kret... wasze posty trochę prywatą zalatują ;P heh
Pozdro

ehh... Fenek (Darek? - jeśli się nie mylę), dokładnie 7 i pół.... teoretycznie więcej życia przede mną ;P
Edytowane przez sara dnia 22.05.2009 21:29:18
Don't explain..!! Friends don't need it. Foes won't believe it..!!
 
FeneK
SaraShock to Ty masz wiecej niz 7 lat Shock szok Grin
... Wink ...
 
DaveN
ja tu piszę o swoich spostrzeżeniach i obawach, a obrywa mi się za szukanie dziur... może problem tkwi w tym jak napisał PITer, że trudno zorganizować turnieje w innych lokalach, bo może właściciele nie chcą...

PS. Sara: chyba faktycznie co niektórzy mają jakieś ale, bo też odniosłem takie wrażenie...
nothing is difficult for me...
 
Kapsel
Ja tez mam ale.....ale ten kabab był dobry wczoraj dzieki ZedSmile
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
PL
w go sporcie są tarcze też,może tam?
Edytowane przez PL dnia 22.05.2009 19:32:29
 
Sliwka
DaveN napisał/a:
(...) dla przykładu (nie trzeba nawet daleko szukać) jeszcze niecałe dwa lata temu, odbywały się turnieje w klubie Route 66. klub posiadał nawet drużynę (obecna DartSONG) i nagle właściciel zamknął lokal, zrobił remont i okazało się, że "lokal tej klasy nie może sobie pozwolić na tego typu zabawy". i tak w zeszłym roku w trakcie sezonu gracze szukali lokalu zastępczego(...)


Po pierwsze: turnieje w Route 66 odbywały się, owszem, ale nie cieszyły się popularnością. (większość wie dlaczego wrrr)
Po drugie: klub posiadał aż trzy drużyny, potem dwie.
Po trzecie: właściciel nie zamknął lokalu nagle, ale dlatego, że biznes byl - lekko mówiąc - nieopłacalny; nawet, jesli był przeprowadzony remont, to
po czwarte: lokal nie został powtórnie otwarty.

Więc jeśli nie masz dokładnych informacji to nie wypisuj proszę bzdur, bo aż się czytać nie chce.

Dla mnie ilość organizowanych spotkań indywidualnych jest wystarczająca i serdecznie pozdrawiam wszystkich darterów Smile
 
DaveN
Po pierwsze: to, że turnieje w Roucie nie cieszyły się popularnością, to tym bardziej nie jest wina graczy (do których, p-o raz ENTY przypomne, że nic w poście otwierającym temat nie pisałem) a właściciela.

Po drugie: wiem, że były swego czasu trzy drużyny a później dwie, jednak w momencie zamknięcia tego lokalu została tylko jedna, która by nie zakończyć rywalizacji przed czasem zmuszona była poszukać sobie innego lokalu...

Po trzecie: właściciel zamknął lokal celem przeprowadzenia remontu, a że go później nie otworzył (nie wiem czy sprzedał, czy zmienił plany, w każdym razie zniknął ze sceny darterskiej, nie wnikam. fakt jest faktem, że na tym rynku przestał istnieć)

Po czwarte: informacje, na temat który, piszę zawsze jakieś mam. Nie mam np: możliwości zapytać jakie były motywy zamknięcia czy rezygnacji z tej formy zarobku właściciela Route66.

Po piąte: napisałem, że są to moje spostrzeżenia a nie forma jakiejś pretensji do kologolwiek z grających. Jeśli ktoś po raz enty pisze mi o drużynach ligowych, gdy ja pytam, czemu lokale organizujące turnieje są w takiej małej liczbie (tym bardziej, że napisałem, iż nie wiem dokładnie jakie regulacje między organizatorem Mariuszem a danym właścicielem są) to proszę o powstrzymanie się od obraźliwych tekstów, bo ja do k....y nędzy nikogo na tej stronie jeszcze nie obraziłem, a z kilku wypowiedzi poczułem się urażony.

Po szóste: forum jest po to by wypowiadać się na tematy związane z dartem i tak też uczyniłem. Nie rozumiem tylko zachowania co niektórych osób, którzy zarzucają mi stwarzanie problemów, brak wiedzy, etc. Nauczcie się najpierw czytać ze zrozumieniem a potem piszcie. Dla mnie odpowiedź osoby, która siedzi w tym sporcie wiele lat i potwierdziła moje spostrzeżenia, tymbardziej mnie utwierdziła w tym, iż moje spostrzeżenia nie były chybione.

Po siódme: Jeśli ktoś ma coś do mnie to proszę o powiedzenie mi tego w oczy, a nie oczerniać mnie na forum publicznym.

Po ósme: Jeśli, któryś z administratorów uważa, że moja wypowiedź naruszyła regulamin forum to proszę o usunięcie mojego konta i nie będę miał żadnych pretensji. Wyraziłem tylko swoje zdanie nie pisząc o nikim konkternym (poza podaniem przykładowo Łasucha i samowara jako organizatorów turnieji) natomiast odebrałem część wypowiedzi jako prywatne aluzje co do mojej osoby.

Bez odbioru.
Edytowane przez DaveN dnia 22.05.2009 23:13:42
nothing is difficult for me...
 
Krzysztofy
Daven z tego cio wiem niedawno rozmawiałem z kapitanem scatów i chca tam zaroganizawac turnieje tylko musza połyzyc kafelki na podłoge i wlasciciel ma problem osobisty ........... zapewniali mnie ze beda tam turnieje a maja miejsce na 4 maszyny spokojnie wiec turniej na 40 osob smiało moze byc mysle ze na wakacje bedzie nam turniej bardzo tego chcą chłopaki ............:)
 
Nikos
U Scoutow moze byc fajnie bo maja tez fajny zaraz przy domku placyk z parasolkami to grilla nawet da rade zrobic Smile
 
nocnyadi
mi kafelki zostaly po remoncie Smile
 
FeneK
no mi kafelki do darta nie sa zbytnio potrzebne Grin
... Wink ...
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,865,111 unikalne wizyty