Zobacz temat
Dart Polska » DART W BYDGOSZCZY » TURNIEJE INNE
 Drukuj temat
Turniej świąteczny - pary nominowane czy losowane
David
Cześć!

W związku z licznymi sugestiami, że na turnieju świątecznym chcielibyście zagrać pary losowane zamiast tradycyjnego turnieju deblowego postanowiliśmy oddać głos społeczności darterskiej. Na decyzję macie czas do 14.12. Głosować możecie na ankciecie która jest na stronie głównej.

Wszelkiego typu argumentacje i agitacje co do tego jaki typ turnieju gramy piszcie w postach poniżej.

Chciałbym dodać, że głównym celem turnieju świątecznego jest doskonała zabawa w darterskim gronie oraz pomoc charytatywna dzieciom.
W pozostałych kwestiach niech się dzieje wola większości!

Głosujemy
 
tommycat85
Pozwolę sobie zauważyć, że jest cała masa nowych graczy (co bardzo cieszy) szczególnie w formule amator. Z racji tego, że jest to rzadka okazja aby nieco się poznać i miło spędzić czas - zdecydowanie sugeruję pary losowane Smile
as cool as a prized marrow
 
Sebastian Smarz
Popieram Tomek Grin
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
Piniu
Ja też
 
http://www.gitarybydgoszcz.pl
Sebastian Smarz
Witam. Wpadł mi do głowy taki pomysł żeby może zrobić na turnieju licytację i za wszystkie pieniądze uzyskane kupić dzieciakom słodycze jeszcze. Już mówię o czym myślę - jeśli ktoś posiada lotki, koszulki, gadżety jakieś czy inne akcesoria darterskie mógłby przynieś i przekazać na licytację a jeśli coś by się nie sprzedało to by po wszystkim zabrał z powrotem. Co Wy na to?
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
David
Popieram pomysł. Jeżeli są chętni, którzy przekazali by fanty na licytacje to proszę dać znać.

Ze swojej strony możemy przeznaczyć na licytację np. koszulkę reprezentacji Polski, lub tarczę
 
David
Uwaga Ankieta rozstrzygnięta.

W sobotę gramy pary losowane
 
David
Uwaga Ankieta rozstrzygnięta.

W sobotę gramy pary losowane
 
Piniu
Ja mam też ciekawy fant na licytację. Przyniosę.
 
http://www.gitarybydgoszcz.pl
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,865,283 unikalne wizyty