Zobacz temat
 Drukuj temat
Krew potrzebna dla dziecka
rurzyk
Witam. W imieniu mojego kolegi zwracam się do Was z prośbą o oddawanie krwi dla chorego dziecka. Jego 4 letni syn zachorował na białaczkę i jest potrzeba częstego przetaczania krwi. Dlatego jeżeli ktoś chciałby oddać krew to będzie na pewno wdzięczny. Poniżej dane. Zaświadczenia prosiłbym o zostawianie w barach np. London czy Merlin, lub gdziekolwiek indziej, mogę też podjechać i odebrać od kogoś osobiście. Informacje o tym gdzie mogę je odebrać poproszę na PM lub sms-em na nr 694751479. W razie pytań piszcie.

Maksymilian Radczuk
lat 4
Szpital im. Jurasza w Bydgoszczy
Oddział Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej
 
czesioczesanka
Cześć!
Jak możesz to podaj jaka grupa krwi jest potrzebna.
 
BL@DY
W przypadku takich apeli grupa nie ma znaczenia bezpośrednio, oddając rezerwuje się ilość potrzebnej krwi. Także kto może i chce oczywiście proszę o pomoc.
 
rurzyk
Tak jak PITer napisał - grupa krwi nie ma znaczenia - liczy się ilość. Podczas leczenia często jest mu przetaczana krew także każdy litr się liczy.
 
samowar
Wiedziełm że się tego czepisz Miki Cool Wszystko się liczy, jednorazowo oddaje się 450 ml pełnej krwi lub 600 ml osocza. Oprócz ośmiu czekolad, wafelka i soczku można krew odliczyć od podatku w rozliczeniu rocznym - jest to darowizna, 1litr pełnej krwi to chyba 150 zł, 1 litr osocza chyba 110 zł. To tak w ramach zachęty, z krwistym pozdrowieniem.
Shit happens
 
DaveN
Witam.
Jeśli byłaby taka możliwość to możnaby skorzystać z krwi którą tak licznie oddano na Kasandrę, a dla której termin operacji jest narazie bliżej nieznany, ze względu na brak pomysłu lekarzy na załatanie sprawy... Ale jak miałoby takie "pożyczenie" wyglądać od stony logistycznej to szczerze mówiąc nie mam pojęcia... Mogę co najwyżej dać kilka kartek z pewną ilością krwi oddanej dla Kasandry i odebrać w Stacji Krwiodawstwa niejako krew dla Kasandry... Jakby ktoś miał możliwość dowiedzenia się konkretniej to będzie dobrze... Zainteresowani mogą sie ze mna skontaktować telefonicznie 605-760-565.
Pozdr.
nothing is difficult for me...
 
samowar
He, he handel krwią w Polsce jest zakazany, więc uważajcie (CBŚ, BOR, ABW, ZUS, IPN, NIK, UKS, BKS itd.)
Edytowane przez samowar dnia 26.08.2009 12:45:35
Shit happens
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,855,495 unikalne wizyty