Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Propozycje zmian do Regulaminu Ligi na sezon 2010/2011
Ajtam
moim zdaniem chodzi o dobra zabawe i mila atmosfera a co co bedziemy grac w tej lidze to sparawa drugorzedna
jak mowi starochinskie przyslowie: gdy nie mozesz trafic potrojnej 19 niebieskie sa wazne Smile
 
samowar
czarny napisał(a):
poza tym, walka o punkt bonusowy spowoduje, że zespoły niechętnie będą wstawiały rezerwowych (bo trzeba wygrać jak najwyżej by mieć pkt bonusowy), a rezerwowi też chcą grać!


Czarny, to akurat nie ma tutaj nic do rzeczy, bo kto zespołom każe mieć 8-9 osób w drużynie? No i zawsze chyba się chce wygrać jak najwyżej, czy byłby ten bonus czy nie? Ale go nie będzie więc sprawa jasna. Wink
Shit happens
 
czesioczesanka
Proponuję zmiany ;
-ograniczenie do 15 rund dla A klasy ,20 rund dla B klasy

-wprowadzenie gry III i IV rundy u drużyny z lepszym bilansem spotkań bezpośrednich.
i to wszystko
Edytowane przez czesioczesanka dnia 17.08.2010 21:56:42
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
rurzyk
Mam dziwne wrażenie, że propozycji zmian jest dość dużo, ale wszystkie są od razu odrzucane... no chyba że się mylę... Przeszły jakieś zmiany? A jeżeli chodzi o system rozgrywek w klasie C, czy SO, czy MO a może DO - to może spytać samych zainteresowanych? Czyli zawodników z klasy C? Bo jak na razie to mam wrażenie, że wypowiadają się sami admini, ludzie grający w wyższych klasach rozgrywkowych lub siedzący za granicą. Może jakaś ankieta? Albo niech decydują kapitanowie drużyn z C na zasadzie głosowania.
Edytowane przez rurzyk dnia 18.08.2010 09:05:23
 
czarny
to ja proponuj zmiany lotne, takie jakie są w żużlu czy hokeju. jeśli nie w całej lidze to chociaż w klasie c.
andr2ej 08rem5k1
 
BL@DY
Ja proponuję wprowadzenie kar finansowych za brak jednakowych koszulek podczas meczu i niewłaściwe, niegodne zawodnika zachowanie podczas meczu (krzyczenie, rzucanie lotkami, obrażanie przeciwników i zawodników własnej drużyny). Także zakaz przekładania meczów i jeszcze po 2 WO wypadnięcie z ligi.
Wpisowe do ligi 10000 zł od teamu w całości przeznaczone na nagrody na koniec sezonu.
Umowy zawodnik klub i płatne transfery!!

System grania:
W klasie A 501 DO do 10 rundy, w B 501 MO do 10 rundy, w C 501 SO do 10 rundy. Wrzuty podczas meczu po stronie klubu gospodarza!!
Zapewnione miejsce w klubie dla 50 kibiców drużyny przeciwnej.
Lotka spadająca za linię skutkuje rzutem oddanym, podczas meczu obowiązuje absolutna trzeźwość i zakaz palenia (zawodnicy przed meczem poddawani kontroli na zawartość alko we wydychanym powietrzu)
A co jak płynąc to już.
Edytowane przez BL@DY dnia 18.08.2010 12:36:27
 
Franz
wszystko fajnie, ale zeby zaraz "zakaz palenia" Pfft
 
Q-mac
PITer napisał(a):
(zawodnicy przed meczem poddawani kontroli na zawartość alko we wydychanym powietrzu)


Mam nadzieję że tylko przed meczem w trakcie i po meczu nie Shock Smile


P.S. PITer wyluzuj po to jest forum aby dyskutować wymieniać opinię nikt tu nic nie narzuca tylko podaje swoja propozycję i swoja opinie na ten temat.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Lasuch
PITer napisał(a):
Ja proponuję wprowadzenie kar finansowych za brak jednakowych koszulek podczas meczu i niewłaściwe, niegodne zawodnika zachowanie podczas meczu (krzyczenie, rzucanie lotkami, obrażanie przeciwników i zawodników własnej drużyny). Także zakaz przekładania meczów i jeszcze po 2 WO wypadnięcie z ligi.
Wpisowe do ligi 10000 zł od teamu w całości przeznaczone na nagrody na koniec sezonu.
Umowy zawodnik klub i płatne transfery!!

System grania:
W klasie A 501 DO do 10 rundy, w B 501 MO do 10 rundy, w C 501 SO do 10 rundy. Wrzuty podczas meczu po stronie klubu gospodarza!!
Zapewnione miejsce w klubie dla 50 kibiców drużyny przeciwnej.
Lotka spadająca za linię skutkuje rzutem oddanym, podczas meczu obowiązuje absolutna trzeźwość i zakaz palenia (zawodnicy przed meczem poddawani kontroli na zawartość alko we wydychanym powietrzu)
A co jak płynąc to już.


Z wszystkim się zgadzam, ale te 50 kibiców nie przejdzie !! weźmy np. taki Kaper Wink
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
Osa
To będziemy - jak polska ekstraklasa - wydawać licencje na grę w lidze. Jeśli ktoś nie jest w stanie spełnić wymagań - nie może grać w danej lidze
 
BL@DY
Q-mac właśnie propozycję (propozycje to słowo klucz), znaczy ze moja jest gorsza? No chyba że wszyscy mogą a ja nie!!
Edytowane przez BL@DY dnia 18.08.2010 17:07:23
 
Pelson
Piotruś chodziło o to, żeby nie były za bardzo absurdalne jak na nasze realia. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Tak mi się przede wszystkim wydaje.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
czesioczesanka
Na jaki numer konta mamy wpłacić 10000?
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Eda
Na moje Grin Numer prześlę Ci na PW
 
BL@DY
Dobra niech by było Eda będzie skarbnikiemSmile
 
Mingu
Ludzie ale wymyślacie, brak słów
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
czesioczesanka
Propozycje zmian są. Kto decyduje o ewentualnych zmianach regulaminu rozgrywek?
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Q-mac
Ja jestem przeciw:
ograniczenie do 15 rund dla A klasy ,20 rund dla B klasy

ograniczenia kolejek nic nie da nie podwyższy poziomu a spowoduje tylko że ktoś przypadkowo wygra lega nie potrafiąc skończyć gry wygra przypadkowo o środek bo lotka odbiła się od lotki przeciwnika a końcówek nie nauczy i tak się rzucać
wprowadzenie gry III i IV rundy u drużyny z lepszym bilansem spotkań bezpośrednich

można ale po co słabsze drużyny mogą się ograć z lepszymi a dla mocniejszych drużyn stracenie pkt. z taką drużyną oznaczać może nawet miejsce na podium

Na moje nie ma sensu wprowadzanie tych zmian ale każdy może mieć inne zdanie Smile
Edytowane przez Q-mac dnia 19.08.2010 23:16:50
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Osa
A ja proponuję zagrać tak jak w zeszłym sezonie - bez wprowadzania jakichkolwiek zmian. Jeśli będziemy co sezon wprowadzać nowinki to niekoniecznie może to nam wyjść na dobre
 
Sfierzak
Moim zdaniem zapanowała jakaś moda na zmiany, każdy chce coś tam zmienić. Ale po co?? Lepiej przypomnijmy sobie jakie były największe kontrowersje poprzedniego sezonu i to zmieńmy.
Jasno określony status ligi i wypisany sposób awansu na DMP w każdej klasie rozgrywkowej, żeby nie było niepotrzebnych spięć.
Reszta działa dobrze, wiec po co zmieniać na siłę??
Edytowane przez Sfierzak dnia 20.08.2010 10:00:57
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,036 unikalne wizyty