Zobacz temat
Dart Polska » SPORT POLSKI I ŚWIATOWY » ŻUŻEL, F1 I INNE MOTOROWE
 Drukuj temat
Prośba o pomoc :)
natalenka
Widzę, że i tu znajdę kilku kibiców żużla Smile
Mam prośbę piszę pracę na temat czytelnictwa kibiców żużla i potrzebuję kilku informacji, więc mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie Chciałabym wiedzieć co i jak często czytacie, czy są to książki ( jeżeli tak to jaki rodzaj) czasopisma, jakieś blogi itp. Będę wam bardzo wdzieczna za pomoc i mam nadzieję, że zaowocuje to dobrą oceną z referatu! z góry dziękuję! Pozdrawiam
 
DaveN
mnie się wydaje, że koleżance chodziło o to, co poza fachową lekturą czytają jeszcze kibice żużlowi... czyli ksiązki, np. horrory, fantasy itp.
nothing is difficult for me...
 
natalenka
dokładnie o to mi chodziło Smile
 
Ania
natalenka to zadaj sprecyzowane dydaktyczne pytanie, bo wuiększośc i tak ma problemy z czytaniem ze zrozumieniemWink a tak to ci nikt nic nie napisze
Ania
 
kubucjusz
A ja mam pytanie do klientów Kapera. W środku, na małej sali wisi obrazek "Typowy Darter". Czy jest możliwość uzyskania źródła skąd ten obrazek jest albo ewentualnie kopii? Pozdrawiam.
"... 'Cause I'm TNT... "
 
tommycat85
Hej,kiedyś już natrafiłem w necie na ten obrazek,ale jakoś teraz nie mogę go znaleźć...mogę zrobić scan albo coś i Ci podesłać. Pozdro
as cool as a prized marrow
 
kubucjusz
Będę bardzo wdzięczny! Od ostatniego turnieju w Kaperze próbuję znaleźć ten obrazek i nigdzie nie mogę! Mój email to . Z góry dzięki, następnym razem masz u mnie piwo!
"... 'Cause I'm TNT... "
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.13 5,857,744 unikalne wizyty