Zobacz temat
 Drukuj temat
TEQUILA 3 z 9 zasady
Ania
Ponieważ turniej eliminacyjny o Puchar Woj. kuj-pom tzw. "3 z 9" przypada w terminie, gdy co roku odbywa się turniej świąteczny /gwiazdkowy / opłatkowy/* (niepotrzebne skreślić) Mariusz proponuje następujące zasady:

- wpisowe na turniej "3 z 9" bez zmian 20zł
- punkty z turnieju "3 z 9" liczone do rankingu kuj-pom i rankingu Pucharu tak jak za turniej krajowy (również bez zmian)
- dla osób, które chcą zagrać w tym dniu, ale jakoś nie specjalnie mają ochotę "zbierać" punkty, czy po prostu nie chcą grać w eliminacjach Pucharu mogą zagrać w turnieju okręgowym.
- wpisowe 10zł i punkty liczone jak za okręgówkę, zaliczane tylko to rankingu kuj-pom.
- wszyscy zagrają razem
- punkty będą zaliczane indywidualnie wg turnieju, do którego dany zawodnik się zapisał
- kobiety oczywiście grają osobno

Sumując gramy wszyscy razem tylko punktacja będzie się różniła wg wpisowego. Mam nadzieję, że dość czytelnie to ujęłam.

P.S. Oczywiście tradycyjnie na tym turnieju będzie słodki poczęstunek+kawka/herbatka od Mariusza, Wojtek obiecał jakieś nagrody i promocję na piwo.
Edytowane przez Ania dnia 06.12.2010 19:27:37
Ania
 
czesioczesanka
Szukam kierowcyWink
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
samowar
Możesz podjechać pospiesznym do W-wy, stamtąd masz samolot, a z lotniska Mariusz odbierze Cię po drodze Smile
Shit happens
 
czesioczesanka
Tak się składa ,że będę w Warszawie w sobotę.
Muszę jedynie sprawdzić rozkład lotów.
Wink
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.70 5,861,660 unikalne wizyty