Zobacz temat
Dart Polska » DART W BYDGOSZCZY » TURNIEJE INNE
Indywidualne zawody klas rozgrywkowych.
TAK TAK 91%[29 głosów]
NIE NIE 9%[3 głosów]
NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 32
 Drukuj temat
Indywidualne zawody klas rozgrywkowych.
BL@DY
Czy impreza typu indywidualne zawody klas rozgrywkowych to słuszne rozwiązanie, czy miałaby się odbywac cyklicznie czy jednorazowo, czekamy w tym temacie na wasze opinie.
MOżna głosowac w Ankiecie jak i wypowiadac się w tym wątku Smile
 
Lasuch
Pomysł jest bardzo dobry, ale uważam, że zawody powinny odbywać się raz do roku. Wczorajszy turniej pokazał, że potrzebne są nam urozmaicenia. Dlatego ja chętnie zagrałbym w Mistrzostwach Kuj-Pom w cricketa indywidualnie i parami i w split score.
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
Zielas
Ja uwazam tak jak Lasuch potrzebne urozmaicenia nam troszke zabawa przednia i nawet sie wyrobilismy jednego dnia fajnie by bylo robic jakis taki inny turniej raz na 2-3 miesiace
Pozdrawiam i gratuluje pomyslu Wink
 
Osa
Pomysł turniejów innych niż x01 DO jak najbardziej popieram. Jest przecież tyle innych ciekawych gier Smile Jakiś czas temu turniej w Split Score w Wodniku naprawdę wielu graczom sprawił frajdę mimo, że grali w to po raz pierwszy.
Tak jak Łasuch twierdzi, Split Score czy Crickiet też mógłby się pojawić na turnieju, indywidulanie i parami
 
BL@DY
Pomyślimy, miło będzie jak coraz więcej ludzi przejawiać będzie inicjatywę by pomagać w organizacji turniejów. Podsuwać pomysły, itp. Może nawet pomóc znaleźć na jeden czy drugi turniej sponsora na małe nagrody.
 
Pelson
Crickiet jak najbardziej na tak. Bodajże dwa lata temu był cykl turniejów Crickieta w Wodniku i wszyscy byli zadowoleni.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
mihu
Jak najbardziej popieram. Urozmaicenia typu crickiet oraz split score, mogą przynieść nieoczekiwane wyniki jak np. sobotnie zwycięstwo Alkonautów nad Sami Swoi. Po za tym zawsze dobrze pograć w coś innego niż 501...
 
Asia Z
Popieram !!!Inicjatywa godna przekształcenia w czyn!!!!!
Per aspera ad astra.......
 
valencay@tlen.pl
sara
Godna, godna, ale termin żeby był godny czyli po 20.10 Grin Bardzo ładnie proszę...
Don't explain..!! Friends don't need it. Foes won't believe it..!!
 
Q-mac
Turnieje Indywidualne klas rozgrywkowych powinny obdywac sie raz do roku aby wylonic "tego najlepszego" z danej klasy Cool. Natomiast normalne turnieje tak jak bylo bo tak to zawodnicy ogranicza sie do pozimou tylko tej klasy rozgrywkowej w ktorej graja (ci teoretycznie slabsi musza podwyzszyc swoj poziom aby wygrac z kims z klasy wyzej a ci z klasy wyzej musza podwyzszyc swoj poziom aby nie przegrac z kims z nizszej klasy rozgrywkowej) W Split Scora niestety nie wiem jak sie gra raz gralem i podobno wygralem zasad nie zrozumialem bo dwa promile mialem Smile Ale jak beda czemu nie moge sprobowac Wink Crickiet fajna sprawa kiedys byly w Wodniku jak pisal Pelson i duzo nam dala ta gra pozniej w lidze. Po drugie Crickiet jest na tyle fajna gra ze jak dobrze zagrasz taktycznie mozna pokonac silniejszego od siebie rywala. Ogolnie jestem na tak Smile
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
samowar
qumac ma rację, raz do roku, zarówno pary klubowe jak i indywidualne mistrzostwa klas

mogłyby jeszcze być takie turnieje: par klubowych w crickieta, turnieje trójek klubowych (np. w piciu), turnieje w round'o clock Wink,w eliminatora (w parach/trójkach klubowych, indywidualnie) i całe mnóstwo innych wynikających z połązenia rodzajów gier z parami i klasami rozgrywkowymi
 
arek
Crickiet Grin
 
Mingu
Crickiet o yeaahSmile
 
http://www.polbram.pl/
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,865,188 unikalne wizyty