Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Pytania dotyczące:Indywidualnego Pucharu Województwa
BL@DY
Proszę pisać pytania i wątpliwości dotyczące Indywidualnego Pucharu Województwa w tym temacie.
 
Ania
Ja pierdziuuuuu, a może po prostu ktoś sie pomylił/zapomniał/nie miał czasu, a nie zaraz spisek na skalę światową/machloje i co tam jeszcze chcecie.
Nie myli sie ten co nic nie robi.
A tak juz całkiem przy okazji to skoro mieliście to tak przeanalizowane, to dlaczego nikt nie zauważył, że jest błąd???? (poza Arkiem , który zgłaszał błąd rozpiski juz jakiś czas temu) Skupiliście się tylko na analizowaniu: z tym wygram, z tym też, tamten wygra, owanty przegra, to ja trafię tutaj i tutaj i zagram z tym i siamtym.
Poezja........
Niestety czy rozpiska bedzie taka, czy zwykla turniejowa, to niestety trzeba grać dobrze i dużo i długo, żeby być w czołowce premiowanej. Analizy nic nie dadzą
Ania
 
Maras
Jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nastąpiła korekta rozpiski ? Poproszę o oficjalne wyjaśnienie. Dziękuję
 
Ania
żebys miał o czym pisać
Ania
 
BL@DY
A ja się pytam po co ta napinka!!. Wynikają tylko z tego konflikty, temat został poruszony, ze swojej strony odpowiedziałem co spowodowało brak informacji o korekcie.

Korektę otrzymałem na maila od Mariusza. Myślę, że kiedy zasiądzie wieczorem do komputera odpowie na to pytanie.

W kwestii formalnej bo padło stwierdzenie ze opinii graczy z Torunia nie bierze się pod uwagę odpowiadam:

Pod uwagę bierzemy wszystkie opinie i z wszystkich wyciągamy wnioski.
 
Eda
W poprzednim rozstawieniu grupy były nierówne, tzn.:

w grupie 1 znajdowali się zawodnicy z rankingu nr:
1, 32, 24 i 16 co po zsumowaniu dawało 73
w grupie 2:
8, 25, 17, 9 = 59
w grupie 3:
5, 28, 20,12 = 65
w grupie 4:
3, 30, 22, 14 = 69
w grupie 5:
4, 29, 21, 13 = 67
w grupie 6:
6, 27, 19, 11 = 63
w grupie 7:
7, 26, 18, 10 = 61
w grupie 8:
2, 31, 23, 15 = 71

W nowej rozpisce wszystkie grupy są (teoretycznie) równe, tzn:
Grupa 1:
1, 9, 24, 32 = 66
Grupa 2:
8, 16, 17, 25 = 66
Grupa 3:
5, 13, 20, 28 = 66
itd.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź wyjaśnia dlaczego rozpiska została zmieniona.
 
arek
Maras, możesz konkretnie sprecyzować, co rozumiesz, że zmieniono układ grup skoro mało istotne jest, kto, z kim gra? Wolał byś grac według błędnego schematu?
 
czesioczesanka
Cały czas piszę, że nie chodzi o schemat, tylko fakt zmiany bez poinformowanha najbardziej zainteresowanych czyli nas darterów.
I nikt się nie napina . Uważam , że jeżeli doszło do zmian pod koniec rozgrywania cyklu to wypadało powiedzieć na ostatnim turnieju, napisać na stronie lub przekazać informację na w.p.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Maras
Do pani Administrator.
Ja wiem , że dla pani sprawy związane z dartem to duperele. Proponuję się zająć porodem i ciążą, antykoncepcją, odchudzaniem, ślubem i weselem oraz paznokciami.
Pozdrawiam Marek Kaliński
 
BL@DY
Bartosz na to pytanie chyba już odpowiedziałem, przykro mi ze tak się stało, miałem sporo pracy ostatnio i po ludzku zapomniałem.
 
arek
Czyli chodzi o urażoną dumę a nie o sportową walkę?
Normalnie zawsze było ta, że w dniu turnieju było losowanie i nikt wcześniej nie wiedział ile będzie grup i kto, z kim gra. Teraz miało być lepiej a jest gorzej. Tak? No to zaproponuj powrót do starej tradycji losowania przez komputer, wtedy zawsze będzie można jodzić bez karnie na komputer
 
kris
Chciałbym uzyskać odpowiedz co dzieje się kiedy ktoś nie potwierdzi uczestnictwa. Sprawa jest istotna. Czy jeśli zrezygnuje np zawodnik nr 1 ,to rezerwowy z nr 33 staje się nr 1 i wchodzi do grupy na jego miejsce, czy staje się zawodnikiem nr 32 i automatycznie wszyscy awansują o jedno miejsce co całkowicie zmieni układ grup. Zauważyłem że po rezygnacji R.Sławianowskiego zawodnicy którzy byli niżej awansowali do góry. Proszę o odpowiedz.
 
Eda
Żeby informacja była pełna chciałbym poinformować, że pierwsza rozpiska została stworzona 22.02.2011, a druga 24.05.2011 po tym jak Arek zwrócił uwagę, że grupy nie są wyrównane. Obie rozpiski były zrobione przeze mnie. Jak powstała korekta to ranking nie był jeszcze zamknięty (ostatni turniej odbył się 30.05.2011).
 
czesioczesanka
Co do kalkulacji , są gracze którym nie pasuje styl grania niektórych zawodników i nie wydaje mi się złą rzeczą , żeby zagrać tak by uniknąć spotkania z tą osobą w grupie Ja nie mam takiego problemu, ale są zawodnicy którzy grali i kontrolowali swoją pozycję.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Eda
kris napisał(a):
Chciałbym uzyskać odpowiedz co dzieje się kiedy ktoś nie potwierdzi uczestnictwa. Sprawa jest istotna. Czy jeśli zrezygnuje np zawodnik nr 1 ,to rezerwowy z nr 33 staje się nr 1 i wchodzi do grupy na jego miejsce, czy staje się zawodnikiem nr 32 i automatycznie wszyscy awansują o jedno miejsce co całkowicie zmieni układ grup. Zauważyłem że po rezygnacji R.Sławianowskiego zawodnicy którzy byli niżej awansowali do góry. Proszę o odpowiedz.


Dokładnie tak jest jak w przypadku Roberta. Jeżeli zawodnik z n-rem 15 zrezygnuje to automatycznie wszyscy zawodnicy z numerem niższym niż 15 awansują o jedno oczko, co cznacza, że zawodnik rezerwowy (33) zastępuje nr 32.
 
Maras
Arku, nie można zmieniać reguł gry w trakcie jej trwania. Tak ja to wczoraj odebrałem. Po dzisiejszych wyjaśnieniach już rozumiem w czym tkwił problem. Widzę, że wy temat znaliście już wcześniej. Ja nie. Nie dziwcie się mojemu oburzeniu. Wystarczyło konkretnie odpowiedzieć tak jak zrobił to Eda i po sprawie. Ogólnikowe, zbywające wyjaśnienia administratorów niczego mi nie wyjaśniały.
 
Kapsel
Maras najpierw zasłuż sie tak jak Ania dla bydgoskiego darta a nie skupiaj sie na obrażaniu innych bo Twój wpis w stosunku do Ani jest poprostu żenujący!!!!
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
Maras
Dziękuję Eda i PITer za wyjaśnienia. Dla mnie temat jest zamknięty.
Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów przy tarczy.
 
kris
Uparcie drąże temat rezygnacji. Wyobrazcie sobie jakie awantury będą w przypadku naprawdę możliwej rezygnacji któregoś z graczy. Całe grupy będą przetasowene, to chyba nie jest w porządku. Pomyślcie proszę o tym punkcie regulaminu.
 
Maras
Wpis Ani w stosunku do mnie również był żenujący Panie adwokacie.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.13 5,864,989 unikalne wizyty