Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Pytania dotyczące:Indywidualnego Pucharu Województwa
arek
Bawmy się a nie walczmy ze sobą. Korekta była konieczna, z tym chyba zgodzą się wszyscy.
Wyszło jak wyszło, ale Piotr też musiał sprawdzić czy ja mam rację, i trochę to trwało. Nie może przyjmować wszystkiego, co ja wymyślę i bez sprawdzenia umieszczać na stronie. Proszę pomagajmy im a nie krytykujmy, ja znalazłem błąd i zaproponowałem zmianę a nie wytykałem błąd. I tak dobrze, że teraz już jest wszystko dobrze a nie dopiero w dniu zawodów.
 
Ania
nie skomentuję, bo nie ma sensu.

Wszystkim uczestnikom najwyższej formy życzę i (tylko) sportowych emocji.
Ania
 
Miki Star Darts
Kapsel napisał(a):
Maras najpierw zasłuż sie tak jak Ania dla bydgoskiego darta


Raczej niewykonalne bo Maras jest z Torunia, a gdyby nie Maras wcale nie byloby darta w Toruniu.
 
samowar
No widzisz a Ania jest z Elbląga Smile

PS. A ja z Torunia co nie zmienia faktu że przy najbliższej okazji coś komuś będę musiał wyjaśnić Sad
Shit happens
 
DaveN
Nie wiem, czy to tylko moje spostrzeżenia, ale od czasu jak dołączyłem do rodziny darterskiej, większość jakiś spięć jest na linii "administracja" - Toruń. Nie wiem jakie zasady w tym obowiązują i pewnie dla zawodników z Torunia moja odpowiedź będzie nie obiektywna, ale powiem, to co pewnie sporo osób myśli. Przestańcie się ciągle puszyć i najeżać. Postarajcie się pomóc tym, którzy poświęcają sporo własnego czasu by było wszystko jak najbardziej profesjonalnie. W końcu robią to dla nas i z własnej pasji. Mogliby np. powiedzieć "Pier..lę to!! Niech się zajmuje tym ktoś inny a ja wtedy zamiast tracić czas na rozpiski, regulaminy, uaktualnienia, będę miał czas na trening". Siedzicie w Toruniu i pewnie dużo czasu trenujecie, bo nie musicie sobie zawracać dupy funkcjonowaniem strony i wszystkim co wokół tego jest, a jak już jakiś błąd się pojawi to tylko krzyczeć i obrażać się jak dzieci potraficie. Doceńcie to co robią PITer, Ania i kilka innych osób i skupcie się na tym co jest najważniejsze, czyli na darcie.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem. Szanuję wszystkich graczy oraz osoby, które zajmują się tym wszystkim od strony formalnej. Chciałbym jednak by takie chore sytuacje się nie zdażały bo to nie ma najmniejszego sensu i nie potrzebnie wprowadza jakieś niesnaski. Trenujmy, chwalmy to co jest zrobione dobrze, jeśli sa jakieś błędy to informujmy a nie krytykujmy i przede wszystkim zrozummy ile te kilka osób musi poświęcić czasu byśmy my mogli spokojnie skupić się na grze.

Pozdrawiam serdecznie.

PS. Co do tonu wypowiedzi niektórych nie będę komentował, bo musiałbym zbyt wulgarnych słów. Było to co najmniej nie na miejscu i należą się Anii jak i innhym graczom przeprosiny, bo było to pokazanie całkowitego braku szacunku do innych graczy.

Tyle z mojej strony. Życzę miłego dnia i samych maxów przy tarczy.
nothing is difficult for me...
 
Maras
Pozdrawiam Daven.
Siedzisz sobie w
Bydgoszczy i pewnie dużo czasu trenujesz, bo nie musisz sobie zawracać dupy funkcjonowaniem strony i wszystkim co wokół tego jest, a jak już błąd się pojawi to milczysz. Ja nie milczę tylko sprawę staram się wyjaśnić. Czy to jest coś złego ? Nasi Koledzy wszystko wyjaśnili i dla mnie temat jest zamknięty.
Doceniam pracę Ani , PITera i innych i chwała Im za to. Nie czepiam się, nie obrażam tylko jestem czujny.
 
Maras
Samowar . A komu coś chcesz wyjaśniać ? Proszę jaśniej.
 
BL@DY
Mili państwo nie popadajmy w hura optymizm i masę pochwał, robimy grupa coś czego nie chciał robić nikt inny i tyle. Myślę ze w miarę możliwości to wychodzi, dla mnie bomba jak ktoś jest zadowolony, jeżeli popełniam błędy i się mi na to zwróci uwagę to je koryguję.
Serdecznie dziękuję grupie entuzjastów zgromadzonych w projekcie dart.org.pl za wydatną pomoc i zaangażowanie w pracę witryny i Ligi.
Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, jeżeli jest życzenie ze strony ogółu by nastąpiły radykalne zmiany zarówno osobowe jak i merytoryczne, nie stoi nic na przeszkodzie, nikt nie jest wieczny i nie uzurpuje sobie prawa do nieomylności.
Życzę wszystkim darterom wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, celnego oka i sukcesów, zarówno osobistych jak i zawodniczych, a tym którzy sądzili ze administracja dostaje coś za darmo oświadczam że jeżeli coś to za własne, a że własnych nie ma to niestety nic.
Tyle w temacie na dziś dobranoc..
 
samowar
Maras, wyjaśniam że rezygnuję z wyjaśniania bo i tak to nic nie da i niczego nie zmieni, szkoda czasu - muszę iśc po lakier do paznokci. Wink
Shit happens
 
Gramsiu
Jak ludzie mają jeden most w mieścinie to są jacyś nadpobudliwi, nie sądzicie? Cool

Jak zwykle napinka z niczego, wystarczyło normalnie (grzecznie) zapytać i po problemie. Fajnie że Eda wyjaśnił temat, bo jeszcze Samowar by musiał to robić. Poza tym, święte słowa Daven.

Pozdrowienia dla wszystkich wyluzowanych, reszcie polecam ekologiczną melisę z przydomowego ogródka Smile
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
czesioczesanka
Nie sądzimy.

Gramsiu jeżeli chcesz sprawdzić moją nadpobudliwość , możemy spotkać się na męskiej rozmowie.
Cieszę się ,że cale zamieszanie z grupami zostało wyjaśnione, pytanie czy nie można było tak od razu.Po tej całej dyskusji odniosłem wrażenie, że niektórzy zawodnicy wiedzieli znacznie więcej i prędzej o zmianie. Problemu by nie było gdyby wszyscy byli o tym fakcie poinformowani.

DaveN wytykanie błędów powoduje ich eliminację.
Staram się pomóc naszym administratorom , by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji.
ADMIN: Nie piszemy posta pod postem
Edytowane przez Osa dnia 03.06.2011 17:49:50
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
kris
Coraz więcej tych "wyjaśnień" i "męskich rozmów". W klubie Broadway są świetne warunki aby wstawić klatkę do walk. I można by obstawiać w typerze!
 
Lasuch
to ja w ciemno stawiam na Daniela Łuczaka chociaż Andrzej Lipiec też by nie był bez szans Smile
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
DaveN
Maras:
Nie trenuję, bo dla mnie lotki to mile spędzony czas, a nie walka o życie, więc nie przykładam do tego tak wielkiej wagi. A jeśli zauważę błąd to zgłaszam to odpowiednim osobom. Jeśli tego nie robię to powody są dwa: albo nie zauważyłem lub też ktoś już zdążył przede mną taki błąd zgłosić i sprawa jest w trakcie realizacji.
Oczywiście w wyjaśnianiu nie ma nic złego. Różnica polega na tym w jaki sposób to się robi. A można to zrobić w sposób właściwy jak i niewłaściwy.

czesioczesanka:
wytykać -> wytknąć: zrobić komuś zarzut z czegoś; zwrócić uwagę na czyjąś wadę, na czyjeś uchybienie; braki, błędy; ganić; piętnować.
informować: udzielać informacji, wskazówek, podawać do wiadomości, udzielać sobie nawzajem informacji.

Na moje to dość widoczna różnica. Dlatego w poście powyżej napisałem "informować" a nie "wytykać".

To tyle w temacie. Cieszę się, że sprawa została rozwiązana i mam nadzieję, że wszyscy będziemy lepiej dobierać słowa, które czasem źle użyte mogą powodować nieporozumienia.
Życzę sukcesów, progresów i maxów i do zobaczenia na turniejach.


*źródło "Słownik Języka Polskiego" PWN Warszawa 1978
nothing is difficult for me...
 
arek
Źródłem konfliktów jest nie umiejętność zadawania pytań, zadaj odpowiednie pytania a otrzymasz odpowiedz, jaką chcesz usłyszeć.

Oto przykład:
http://www.youtub...r_embedded
Edytowane przez arek dnia 04.06.2011 12:13:14
 
czesioczesanka
Daven:
wytykać: zwracać uwagę na czyjeś braki,...,uchybienia,wytykać komuś zaniedbania.
"źródło" Słownik Współczesnego Języka Polskiego WILGA Warszawa 1996

Arku pytanie brzmiało : "Czemu zmiana nie została oficjalnie ogłoszona?"
Czy to pytanie jest niezrozumiałe?, bo szczerze nie zrozumiałem Twojego ostatniego wpisu.
Mógłbym mieć raczej zastrzeżenia do odpowiedzi "...poprostu plik był odrazu po wrzucie zweryfikowany a nie był podlinkowany, czyste przeoczenie..."
Nie ma co drążyć tego tematu bo wszystko się wyjaśniło.
Pozdrawiam całą brać darterską.
Edytowane przez czesioczesanka dnia 04.06.2011 14:01:25
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
arek
Mój poprzedni wpis jest dla rozluźnienia - taki żart.

Nie ma konkretnego adresata.
 
czesioczesanka
Tak to odebrałemSmile, po obejrzeniu filmiku
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Gramsiu
czesioczesanka a o czym chcesz rozmawiać? O problemach jakie robicie? PITer napisał czemu wyszło tak a nie inaczej, Eda wyjaśnił temat i nie widzę powodu żeby dalej to ciągnąć. Co do sprawdzania Twojej nadpobudliwości to wpisy na forum mi wystarczą. Dziękuję nie skorzystam z propozycji, mam ciekawsze rzeczy do robienia.
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Maras
Gramsiu , ale to ty dalej to ciągniesz, prowokujesz wypisując jakieś idiotyczne dygresje i liczysz na oklaski.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.74 5,864,985 unikalne wizyty