Zobacz temat
Dart Polska » SPORT POLSKI I ŚWIATOWY » ŻUŻEL, F1 I INNE MOTOROWE
 Drukuj temat
BTŻ POLONIA
Kuba
lucky looser juz jest przecioez tak czy inaczej. polonia ma 1 duzy punkt a stal i unia maja zero i jada na wyjazd gdzie najprawdopodobniej tez dostana w pape. takze pierwsza bedzie cze-wa z 4pkt i dobrym bilansem, drugi falubaz, trzecie torun z 3 punktami i polonia z 1 bedzie na miejscu czwartym. ładny mecz wczoraj, duzo walki. no i bohater polonii sz.wozniak w 13 biegu. u nas zz nie wyszlo na dobre (4pkt). wiesiu zrobiłby z 10.
 
BL@DY
No i półfinał dla Pomorza i Kujaw Smile Oba składy wychodza Smile a o 3 miejsce znowu derby Smile
 
samowar
Ale nerwówka. Chyba powinniśmy podziękować Aniołom, że w końcówce raczej odpuścili albo im nie zależało już bo mieli wygraną (tak mi się wydaje, nie widziałem), co naszym pozwoliło zdobyć 4 pkt. więcej niż Byki. No i Myszom tym razem też, bo jakby oni odpuścili ostatni bieg..., uff. Pewnie wolą jechać z nami, ale moim zdaniem są szanse ich ograć w dwumeczu, tak na 40%, pozdrawiam.
Edytowane przez samowar dnia 31.08.2009 10:20:37
Shit happens
 
Kuba
to co juz nie wierzycie w awans do finału ze juz przewidujecie derby o 3 miejsce? my czestochowe ogramy, wraca wiesiu (trenował juz w piatek) takze bedzie pełen skład, wieksza moptywacja (bo wczoraj zmotywowany i to az momentami za bardzo był tylko Kostek). Lepiej niech te derby beda w finale. A z falubazem polonia moze wygrac, tylko musi ktos pomoc Andreasowi,Linbaeckowi i Emilowi w wygrywaniu biegow.
 
Gramsiu
skład na zielonkę:

(...)
13. Jonas Davidsson

chyba sobie Plech żartuje.... Sad
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Nikos
A czemu nie ? ja bym zarezykował skoro Chrzanek nic nie jedzie..to tak samo jak by puścic w 1 starcie Jonasa za Adamczaka...jak w 1 nie zdobedzie pkt to wypad Smile
 
BL@DY
No tak tylko występ Jonasa najdroższy, Chrzanka nieco tańszy a Adamczaka jak za darmo. Z całego złego wole Siopka, tani i walczy, a że nie zawsze wychodzi cóż ...
 
BL@DY
Jonas się nadaje albo na krótki owal albo na błoto, po betonie zamienia się w osłaniajacego tyły!! Skład Mikiego realny ... raczej
 
Gramsiu
Miki Dart Vader napisał:
Chyba ze Chrzan sie obrazil za derby !!!


Byłby śmieszny gdyby się obraził.
Raptem w 2 meczach coś pojechał i nagle stał się gwiazdą?
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
BL@DY
Śmieszni sa ci co go skreślają, bo to mocny zawodnik, niestety w tym sezonie bez sprzetu.
 
samowar
Myślę że jednak Jonas pojedzie w Bydzi ze 2 biegi żeby się "rozgrzać" przed rewanżem. Kurcze, a może się przebudzi? Przecież potrafił też u nas przywozić po 10-11 punktów, 2 lata temu, ale zawsze. Z dwojga złego już chyba lepszy ten Jonasz.
Shit happens
 
czarny
jonas powinien sie na trening przed meczem stawic, a Plech bez sentymentow do składu wstawic tych, ktorzy sa w najlepszej formie i fizycznej i sprzetowej!
andr2ej 08rem5k1
 
Lasuch
..i wygrali Smile od początku liczyłem na wygraną 16 punktami, zapewne by się udało gdyby przez pierwsze 10 biegów tor nam pomagał niż przeszkadzał. Coraz bliżej 3 derby oby się udało Smile
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
czarny
Nie ma zabardzo czym sie podniecac. W Zielonce z ledwoscią przekroczymy magiczną granice 30 punktow. No i zostanie mecz o 3 miejsce, i kto wie czy nie z Toruniem...
andr2ej 08rem5k1
 
BL@DY
Czarny grunt to prawdziwy kibic z wiara w swój zespół.
Na moje maja szanse, Jak nasi Szwedzi zrobią w granicach po 10 pkt, Emil dokłada swoje 10 , Buczek, Chrzan i Woźniak po 2 pkt i gra Smile byle 38/40 ukulać Smile
 
czarny
Muszą uzbierac minimum 40 pkt, a na wyjazdach niestety wielu naszych traci na skutecznosci. nawet niezawodny w Bydgoszczy Emil.
andr2ej 08rem5k1
 
BL@DY
Zobaczymy, dopóki nie pojada można tylko gdybać.
Coś dobrego się dzieje w tym składzie, problemem może być błoto w Zielonce, ja czekam z nadzieją!!
 
samowar
w zasadniczej dostaliśmy tam 54:36, także będzie ciężko, chociaż podobno nasi to już teraz inny zespółWink nadzieja umiera ostatnia, a Jonaszek musi pamiętać że tam jest przyczepnie
Edytowane przez samowar dnia 07.09.2009 12:40:10
Shit happens
 
BL@DY
"JEST PRZYCZEPNIE" parafrazując pewnego głośnego kibica z 2 łukuSmile Swoją droga koleś miał wczoraj zajawkę na darcie papy bez sensu Pfft
 
Kuba
bardzo ladny wynik. szkoda ze nie bylo 55-35 a wcale nie bylo to nienmozliwe. byla szansa. unibax w czestochowie pokazał ze potrafi jechac jako druzyna. i to bedzie glowny powod zdobycia drugi raz mistrzostwa z rzeduSmile oby w finale z poloniaSmile trzymamy kciuki i spotykamy sie na derbach Wink
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.74 5,865,288 unikalne wizyty