Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Liga Steel - sezon 2011/12 - ???
Szlachta
Często ostatnio słyszę o tym jakoby kręciła się liga w steela (co mnie bardzo cieszy). Czy ktoś autoryzowany mógłby coś więcej na ten temat naświetlić? Jeżeli miałaby być to jak miałaby wyglądać, czy jest to w trakcie ustaleń, czy jest to tylko plotka spragnionych darterów...?

Przenoszę temat z shoutboxa na forum (w dziale turnieje steel nie mogłem założyć nowego tematu).
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
czesioczesanka
O lidze na steelu możesz zapomnieć! Będę się cieszył jeżeli w naszym regionie ruszy Super Liga. Mam co do tego wielkie obawy w zeszłym sezonie były planowane turnieje lecz nic się nie ruszyło.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
czesioczesanka
Cały świat gra na steelu! , a nasz region niebezpiecznie hermetyczny tylko soft.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
MackUK
No to i ja dolacze do pytajacych. Czy w regionie powstanie superliga steela, i jesli to jak, kiedy i z czym to sie je....?
O lidze na steelu chyba nie ma co faktycznie marzyc, ale na superlige chyba jest miejsce ?
Czy ktos z szanownych dyrektorow prowadzacych (ta strone) moglby udzielic jakichkolwiek informacji w tym temacie ?
 
MackUK
Powyzsze pytania sa o tyle zasadne iz dotycza decyzji co do licencji zawodniczych. Jest inna oplata jesli wykupi sie licencje zawodnicza z rozszerzeniem na superlige.
Pewnie warto byloby sie skusic, ale pod warunkiem ze ta superliga powstanie...
A jesli nie, to rowniez prosze o taka informacje. Grac w superlidze mozna gdzie indziej, chocby w Inowroclawiu.....
Ale to rozwiazanie ostateczne. Zdecydowanie wolalbym reprezentowac bydgoska (czy tez torunska w przypadku przedmowcy) superlige....
Edytowane przez MackUK dnia 05.08.2011 19:09:37
 
et
już trwaja zapisy do kolejnego sezonu SUPERLIGI
http://www.pdodar...;Itemid=85

WARTO TO RUSZYĆ W NASZYM REGIONIE
PRZECIEŻ KRAJÓWKI STEEL ODBYWAJĄCE SIĘ W BYDGOSZCZY
ORGANIZOWANE SĄ PRZEZ TYCH SAMYCH LUDZI
 
czesioczesanka
Odbywały się Eryk,
odbywały się! Warto to zaznaczyć.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
MackUK
jak to sie odbywaly? czy ten czas przeszly cos oznacza ? Czesio Ty cos wiesz i ukrywasz ? Smile
 
BL@DY
SuperLiga - Tak
Liga Steel - Nie (bądź też inaczej mówiąc wspominki kuluarowe, dalekosiężne plany)

Dokładne ustalenia i informacje jak tylko dogadają się Przedstawiciel regionu Mariusz Bożek i prezes POD Maciej Chorobiński.

Zapisy do SL są do 30.09 więc jest czas to jedno, drugie to dokładne ustalenia, nic na wariata.
Informacje zostaną zamieszczone, możliwe ze do końca sierpnia.
 
czesioczesanka
O i to mi się podobaSmile : jest informacja.
Dziękuję PITer
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
et
TO ZRÓBMY SuperLigę
Na tym się skupmy.
LIGA STEEL PÓŹNIEJ
PO CO SIĘ ROZDRABNIAĆ CZAS W TYGODNIU NIE JEST Z GUMY
W MOJEJ OPINII TAKA LIGA MIAŁA BY SENS GDYBY STWORZYĆ ODRAZU STRUKTURY OGÓLNOPOLSKIEJ LIGII
GDZIE NA KOŃCU SPOTYKAŁY BY SIĘ NAJLEPSZE DRUŻYNY ZE WSZYSTKICH REGIONÓW
TO BY ROZWIJAŁO DARTA, TWORZENIE KOLEJNYCH LIG TYM RAZEM STEEL TO JAK TWORZENIE KOLEJNEJ FEDERACJI W BOKSIE.
NIBY KTOŚ DOSTAJE MISTRZEM SWIATA, ALE TYLKO GARSTKA WIE KTÓRY MISTRZ JEST NAJLEPSZY I NAJWAŻNIEJSZY.
BEZ KLAS ROZGRYWKOWYCH, PO PROSTY MNIEJ DRUŻYN
JEDNA LIGA ELITARNA DLA REGIONU
NAJLEPSZE Z REGIONU W OGÓLNOPOLSKIEJ SUPER LIDZE DRUŻYNOWEJ
REGIONY TWORZONE WEDŁUG TEGO JAK NA CO DZIEŃ SPOTYKAJĄ SIĘ NA TURNIEJACH
NA PRZYKŁAD
SZCZECIN, KOSZALIN, LUBUSKIE RAZEM
WIELKOPOLSKA
DOLNYŚLĄSK
ŚLĄSK
MAŁOPOLSKA
ŁÓDŻ
WARSZAWA, PODLASIE, LUBELSKIE
POMORZE
WARMIA I MAZURY
I KUJ-POM
ALE NA RAZIE PEWNIE TO NIE REALNE
WIĘC TYLKO SuperLIga
 
MackUK
Eryk....
Inicjatywa piekna tylko jesli wogole realna to za ladnych pare lat...
Jak na razie w Polsce druzynowa lige steelowa graja tylko 2 regiony: Malopolska i Lubuskie. W pozostalych regionach panuje soft.....
Natomiast superliga rozwija sie preznie i to jest prawidlowy kierunek.
W koncu darts to sport bardzo indywidualny i wszelkie formy druzynowe to tylko forma spedzania czasu razem w regularnych odstepach czasu. Nawet najwieksza liga swiata (i najstarsza zarazem) czyli brytyjskie inter-county (2500 zawodnikow), jest tak naprawde rywalizacja indywidualna zorganizowana w zespoly. Zawodnicy reprezentuja swoje hrabstwa, ale tak narawde walcza o swoje indywidualnie. To za indywidualne osiagniecia sa nominowani do prestizowych zawodow (reprezentacje krajow na World Cup czy Europe Cup, Winmau World Masters czy kwalifikacje do Lakeside).
Superliga indywidualna - to jest jak najbardziej prawidlowy kierunek rozwoju....

p.s. nawiazujac do Twojego pomyslu i podzialu geograficznego..... Lubuskie i Koszalin razem ? nie sadze zeby ktos chcial jezdzic co tydzien na mecze ligowe 350 km Smile Bo to jest dystans z Zielonej Gory do Koszalina. Szczegolnie jesli lubuskie ma rzut beretem do Poznania Smile
 
czesioczesanka
Wiem,że taka liga istnieje organizuje ją Marek Kubowicz z Warszawy (spotykają się reprezentacje regionów).Aktualnym mistrzem jest Team Ratajski z Warszawy
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
MackUK
no wlasnie nie wiem czy istnieje czy raz na razie zagrano i nie wrocono do tematu....
poza tym (jesli mowimy o tym samym przedsiewzieciu) mowimy o czyms co mialo otwarty format, czyli mogl grac kazdy kto chcial (zebral druzyne i zaplacil wpsiowe) a to chyba nie do konca o to chodzi....
Albo, fakt, bylo cos takiego....
 
Szlachta
Również dzięki za informację i cieszę się, że temat się rozwinął...
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
czesioczesanka
Wiem, że zapisy trwają , a sprawę pilotuje Marek Kubowicz.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
MackUK
czyli jednak to zyje...... no to super, tylko sie cieszyc....
 
Szlachta
W imieniu niemałej rzeszy graczy Dziewiętnastokrotnych mam taką małą propozycję, żeby w statystykach wprowadzić kosmetyczną poprawkę, konkretnie, żeby tabelka wysokie trafienia zawierała nie tylko mnożniki 20, ale i 19 , czyli odpowiednio a] 95/100 ; b] 133/140 ; c] 171/180.
Chyba można się zgodzić, że trafienie 3x19 jest równie trudne co 3x20 Pfft ?
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
Eda
A co będzie jeżeli ktoś rzuci 171 w ten sposób: T20, T19, T18 (to też jest trudne do trafienia) lub inny. Czy to też należy uwzględniać?
 
Szlachta
Hmm, kwestia do ustalenia, jednak w mojej opinii to nie. Według mnie, powinno tutaj chodzić o trafienia na bazie jednej liczby, a nie, że komuś zejdzie (np na 3x18).
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.11 5,856,638 unikalne wizyty