Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
PROPOZYCJE ZMIAN W SYSTEMIE GRY LIGI
czesioczesanka
Proponuję dokonać zmiany systemu rozgrywek w A,B i C klasie.
Cały sezon gramy systemem :
4 single
4 pary
4 single,
proponuję zagrać systemem jaki towarzyszy nam podczas mistrzostw czyli;
2single
2pary
2sing i
"wariat".
Mecze będą bardziej emocjonujące, mniej przewidywalne i co ważniejsze będą przetarciem do gry na arenie krajowej i międzynarodowej.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
system mistrzowski jest ok, był taki plan, niestety w małych klubach powstałby problem w miejscem do grania tzw WARIATA.
8 zawodników na małej powierzchni i goście w klubie to nie to samo co impreza mistrzowska gdzie ludzie kumają o co biega.
System gry zwany popularnie rozpiską zostaje bez zmian.
 
czesioczesanka
Przesadziłeś z tymi małymi klubami, zrobiłeś teraz z ludzi grających w pubach baranów!
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
czesioczesanka
Proponuję w takim razie by klasa A, zagrała systemem mistrzowskim.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
czesioczesanka
Proponuję ankietę , by zobaczyć jakie ludzie mają odczucia.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Osa
A dlaczego klasa A miałaby grać inaczej niż pozostałe klasy?
Dla mnie to trochę mało logiczne
 
et
CZESIU W MOJEJ OPINII TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ.
WIELU OSOBOM CHODZI O TO BY SOBIE POGRAĆ W GRONIE ZNAJOMYCH, A TAK ZAMIAST 4 POJEDYNKÓW NA ZAWODNIKA BĘDĄ 2.
DO TEGO DOJDZIE W 90 PROCENTACH BRAK ZMIAN BO WYNIK BĘDZIE WAŻNY.
TO SPOWODUJE ŻE BĘDĄ GRAŁY W ZESPOŁACH 4 OSOBY, A 5 I KOLEJNE ZNIECHĘCĄ SIĘ DO DARTA.
PRZY 30 ZESPOŁACH TO 30-40LUDZI.

ZAKŁADAJĄC ŻE POMYSŁ WYNIKA Z POTRZEBY OGRANIA SIĘ W INNYM SYSTEMIE MECZOWYM, PROPONUJĘ STWORZENIE MIEDZY KLASOWEGO PUCHARU LIGI WEDŁUG ROZPISKI MISTRZOWSKIEJ.
NA POCZĄTKU W KLASIE C MECZ I REWANŻ.
WYGRANE ZESPOŁY DOŁĄCZAJĄ DO DRABINKI Z KLASY B.
WYGRANE ZESPOŁY DOŁĄCZAJĄ DO DRABINKI Z KLASA A
ERYK
 
czesioczesanka
Eryk masz rację , ostatnia moja propozycja dotyczy tylko klasy A.
Twój pomysł o między klasowym pucharze ligi uważam za rewelacyjny. Wątpię tylko by mogło do takich rozgrywek dojść między innymi dlatego, że klasa A musi rozegrać cztery rundy (zdecydowanie za dużo!!!). Mogę tylko zaproponować dwie rundy z obecnym rozpisem i puchar między klasowy lig ( formuła mistrzowska rozgrywka).
Edytowane przez czesioczesanka dnia 09.08.2011 16:19:13
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
et
W Dolnośląskiej lidze graliśmy nawet według rozpiski na 18 meczy
2 deble i 16 singli, każdy po 4.
Można też wrócić do 3 rundowej ligi jak nie dawno jeszcze grała klasa C, mecz i rewanż a trzeci u drużyny z lepszym bilansem. POZDRAWIAM
 
samowar
Eryk, o której się kończyły spotkania rozgrywane po 18 pojedynków, na 1 tarczy?
Edytowane przez samowar dnia 11.08.2011 12:06:45
Shit happens
 
et
PÓŁ GODZINY DŁUŻEJ NIŻ U NAS.
MECZE W NIEDZIELE 15.00-16.00
 
czesioczesanka
Propozycje są , ale chęci na zmianę czy na sondaż brak.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Osa
Eryk - nie wszystkie bary są otwarte w niedziele, szczególnie o tej porze.
 
Ania
w niedziele sie wypoczywa a nie gra w lotki.... tym bardziej o tej porze.....
coś widzę, że się nie da zadowolić darterów - były pojedynki każdy z każdym w lidze - nuda, były 2 rundy - za mało, 4 rundy - za długo, 2 turnieje w tygodniu - za dużo, przed 2 tygodnie nie ma turnieju - wszyscy płaczą, turniej w pubie na 3 maszynach - 100 osób sie zjawia, turniej w pubie z 6-8 tarczami - 30 osób., sa mistrzostwa Polski na 2 województwa - kiszka, tylko 2 woj. co to za mistrzostwa, nie ma mistrzostw, tylko puchar woj.kuj-pom. z możliwościa wyjazdu do Chorwacji - czemu nie ma mistrzostw Polski?? itp. itd. w kółko....
troche zdecydowania....otwartości....mniej marudzenia... i będzie dobrze (albo znośnie)
Ania
 
Szlachta
mi się wydaję, że to trochę na tym polega...
przy 2 rundach - okazało się za mało , przy 4 - jednak za dużo , więc trzeba zrobić 3

demokratyczna zasada złotego środka

marudzenie będzie zawsze bo wszystkim się nie dogodzi, chodzi o to, żeby było go w miarę możliwości najmniej

pzdr
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
Osa
Przy 3 rundach liga skończy się pod koniec marca. Powstanie wtedy 5-miesieczna przerwa w rozgrywkach a to wg mnie trochę długo. Poza tym tylko jedna osoba się wypowiada, że 4 rundy to za dużo grania...
 
czesioczesanka
Osa wystarczy tylko dobrze rozplanować rozgrywki poszczególnych rund i sezon skończy się pod koniec 06.2012. Co dwóch, trzech, czy czterech rund najlepiej przeprowadzić sondaż z podziałem na poszczególne grupy rozgrywkowe( A,B,C)
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
Bartosz ty widze masz wrażenie że to jest liga zawodowa, my jesteśmy w niej zatrudnieni i nie robimy nic poza tym.

Przypominam, rozgrywki mają charakter amatorski, mają ustabilizowaną formułę, sprawdzoną przez kilka lat i zaakceptowaną przez zawodników.

Jeżeli są osoby pragnące wyręczać bądź zastąpić odpowiedzialnych za ligę i wprowadzać rewolucyjne zmiany, proszę o ustalenie stanowiska z Operatorem regionalnym.

Weźmy jednakże pod uwagę fakt, że 10 dni po ogłoszeniu zapisów do ligi nie zgłosił sie naprawdę nikt, a jedynie 5-6 zespołów zasugerowało chęć gry wpisując skład na forum.
Świadczy to o tym, ze tak naprawdę niezależnie od systemu, układu czy osób prowadzących większość jest zdania ze liga to zabawa i najpierw dobiera się ludzi do zabawy a potem dostosowuje do reguł z góry ustalonych.

Pozdrawiam Piotr Weyna (London Pub )
 
Maras
Nie zgłaszamy się bo nie wiemy do końca co to będzie za zabawa. Dobierzemy sobie do zabawy ludzi jesli reguły i zasady zostaną ustalone.
Po co jest ta debata skoro z góry wiadomo, że nic się nie zmieni. Ktoś tworzy temat : propozycje, wnioski, inicjatywy, jak się one pojawiają jest wielkie oburzenie i afera. Jakieś poplątanie z pomieszaniem.
Podajcie jak najszybciej systemy rozgrywek w każdej z klas, zasady spadków i awansów i ewentualne nagradzanie wygranych lub nienagradzanie.
Najpierw zasady i reguły zabawy a pózniej przyjmowanie do niej zgłoszeń.
Pozdrawiam Marek Kaliński ( Przepompownia )
 
Ania
No to ja w temacie i na temat:

Proponuję, żeby osoby, które tak bardzo chcą wiedzieć ile kolejek/rund, do kiedy itp. itd o rozpisanie ligi z uwzględnieniem:
- podział w klasach na rundy
- rozpisanie terminarza na cały sezon z uwzględnieniem ewentualnych playy-offów, pucharów itp. oraz z rozdzieleniem gospodarz-gość, żeby w tej samej knajpie po 3 mecze sie nie odbywały
- dane pewne do rozpisania: 0 (słownie: zero) drużyn zgłoszonych.

No to życzę powodzenia w rozpisywaniu i planowaniu i czekam na propozycje.
Ania
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,864,989 unikalne wizyty