Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
PROPOZYCJE ZMIAN W SYSTEMIE GRY LIGI
samowar
Maras napisał(a):
Nie zgłaszamy się bo nie wiemy do końca co to będzie za zabawa. Dobierzemy sobie do zabawy ludzi jesli reguły i zasady zostaną ustalone.
Jak napisał wyżej PITer ogólne zasady pozostają bez zmian. A może chodzi o to, że że nie odpowiada Wam ubiegłoroczny system, bo oprócz wygrania ligi nic więcej drużyną nie zdziałaliście? Poza tym zgłoszoną drużynę w każdej chwili można przecież wycofać z rozgrywek.

Maras napisał(a):
Po co jest ta debata skoro z góry wiadomo, że nic się nie zmieni.
Skoro z góry wiadomo że nic się nie zmieni to spokojnie możecie przystępować do ligi Smile

Maras napisał(a):
Ktoś tworzy temat : propozycje, wnioski, inicjatywy, jak się one pojawiają jest wielkie oburzenie i afera. Jakieś poplątanie z pomieszaniem. .
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale w dyskusji bierze udział zaledwie kilka, kilkanaście osób.

Maras napisał(a):
Podajcie jak najszybciej systemy rozgrywek w każdej z klas, zasady spadków i awansów i ewentualne nagradzanie wygranych lub nienagradzanie. Najpierw zasady i reguły zabawy a pózniej przyjmowanie do niej zgłoszeń.
2 posty wyżej PITer napisał ogólnie że zostaje po staremu, czyli rzucamy trzema lotkami w kierunku tarczy Smile

A ogólnie wydaje mi się że szukacie z Czesiem dziury w całym. Obecnie jest zgłoszone raptem 5 drużyn, więc z kim mają być ustalane szczegółowe zasady ligi, przy zielonym stoliku? Poza tym jest tzw. sezon ogórkowy, czyli wakacje, dużo darterów gra na plażach i w górach, śpi z lotkami i w ogóle czekają tylko na zaproszenie do spotkania w sprawie ligi. Życzę więcej luzu, bo Waszych darterskich umiejętności nie kwestionuję, podziwiam i zazdroszczę.
Edytowane przez samowar dnia 16.08.2011 09:22:01
Shit happens
 
Maras
My nie szukamy dziury w całym, my tą dziurę chcemy zapełnić. Co to znaczy, że ogólnie zostaje po staremu ? Proszę o szczegóły i konkrety odnośnie nowego sezonu ligowego. Dziękuję
Odnoszę wrażenie, że wszystko jest już dawno ustalone. Może się mylę ? Pozdrawiam
 
czesioczesanka
Nie Sami ,nie szukamy dziury w całym, tylko parę miesięcy temu dostaliśmy "zjeby" za krytykę i brak propozycji.
Teraz proponujemy i proponujemy,by zmienić system na bardziej atrakcyjny i też źle!
Dlatego cały czas proponuję przeprowadzić sondaż, tak by sprawdzić odczucia darterów( a nie zmieniać system).
Pozdrawiam wszystkich graczy
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Osa
Widzę, że zawodnicy Przepompowni cierpią na zanik pamięci, skoro nie pamiętają na jakich zasadach graliśmy w zeszłym sezonie.
Co ciekawe - tylko zawodnicy wyżej wspomnianej drużyny dopytują się na jakich zasadach będziemy grać - dla pozostałych najwidoczniej jest oczywiste, że jeśli nie ma żadnych informacji o zmianach to pozostają one niezmienione
 
czesioczesanka
Brawo JuanPablo, proponuję lekcję czytania ze zrozumieniemWink
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
czesioczesanka
Jak zauważyłeś
TEMAT:PROPOZYCJE ZMIAN W SYSTEMIE GRY LIGI
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Maras
Juan Pablo przypomnij sobie jak było w poprzednim sezonie to może zrozumiesz sens naszych wypowiedzi. ( w co wątpię )
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,865,069 unikalne wizyty