Zobacz temat
 Drukuj temat
" kto zawinął flagę " ???
pawel1
Siemka

Mam pytanie czemu jadąca "zgrana" ekipa na mistrzostwa nie może ze sobą współpracować??

Wiele widziałem, wiele słyszałem ale pewne rzeczy chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać!!

Od czego by zacząć....

1. "Idę złożyć protest" ... Dawno się tak nie uśmiałem, wyobrażacie sobie sytuacje, że Bartek (mimo pełnego szacunku dla niego i zasług dla naszego darta, ma mistrzaSmile)) ) na środku sali krzyczy do Mariusza ,że składa protest na Merlina i na Marcina. Który zagrał na mistrzostwach razem z chłopakami. Po meczach Merlina, rozgrywa potem z Nim debla.... i wszyscy udają że nic się nie stało Sad Nie rozumiem...
2. Tytuł naszego tematu, tego się nie spodziewałem, spotkałem się z bardzo śmieszną sytuacją... Powiedzcie mi jak można zawinąć flagę narodowa ze stolika gdzie siedzimy Wszyscy razem, Pomijam fakt że została wyniesiona w worku foliowym przez kolegę Wojtka Smile)
Podejrzewam, że gdyby tylko poprosił Mariusza na pewno by ja dostał, a niesmak pozostał i to straszny!! Rozmawiałem z Olą i wiem na drugi dzień cześć udało się odzyskać ale dwie poszły w świat pytanie tylko gdzie ??? Jeżeli ktoś wie miło by było aby się przyznał!

p.s. mam tylko nadzieje, że nikt się nie obrazi !! A kolejne takie sytuacje nie będą miały miejscaSmile
 
BL@DY
Detektyw "Ucho" na tropie Smile
 
Lasuch
co do punktu 2 że tak zacytuje "czy ten byk ma rozum ?"
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
czesioczesanka
Jak pewnie wiesz flaga trafiła w ręce Oli z Poznania za zamieszanie przepraszam.
Co do protestu może się tylko wypowiedzieć Mariusz bo zna sprawę od podszewki( przed wyjazdem zapewniał ,że nie ma takiej możliwości by Marcin zagrał w zespole Merlina,ale jak to w naszej międzynarodowej federacji[
federacja do której należy POLFESK] bywa przepisy zmieniają się podczas rozgrywek.
.To samo dotyczyło Drużyn Narodowych najpierw reprezentanci kadr narodowych nie mogli występować w rozgrywkach klasy C i B, po czym zawodnicy "kadry" zostali dopuszczeni do rozgrywek niższych klas.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
olka
Potwierdzam flaga szt. 1 trafiła do moich rąk (pewnie jakbym sama nie zadziałała w tej sprawie to i ta by nie wróciła), ale gdzie są pozostałę dwie?? Hmm ...... wiem, że ktoś wie ale nie powie..... - reszty nie będę komentować - ŻENADA!!!!
I tego protestu też nie pojmuję co chciałeś Czesław uzyskać tym ruchem??
Może w swoim czasie wytłumaczysz mi przy piwku....

Pozdrawiam wszystkich z Bydgoszczy i okolic, z którymi bawiliśmy się przednio na tym wyjeździe. Smile)
Do zobaczenia
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,852,676 unikalne wizyty