Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Walkowery etc
BL@DY
Przeniesiona dyskusja z shoutbox 23-03-2012

Tom marzec 23 2012 13:42:25
nowisko i zakonczy ten temat SmileCz..cz-nka gra w innej klasie&mógł pomylić się.Pzdr t

Tom marzec 23 2012 13:41:35
Myślę,że nie ma sensu powoływanie sie na KC czy KK. Dart ma sprawiać radość.Rogrywki odrobinę emocji. Wszystko to powinno miescić sie w ustalonych przez..... ramach. Mam nadzieję,ze Mariusz zajmie sta

Tom marzec 23 2012 13:32:33
ne powody braku przekazania INFO. Moze ktos wie,co mowi regulami rozgrywek o takiej sytuacji?

Tom marzec 23 2012 13:31:22
Moim zdaniem niedopuszczalne sa takie sytuacje,iz 5-6 zawodników czeka na mecz,ktory z winy druzyny przeciwnej nie odbedzie sie.Druzyna ta nie szuka sposobu poinformowania o walkowerze. Wyszukuje dziw

Foto Endi marzec 23 2012 13:30:25
Taka rada dla czesioczesanka w kwesti przypomnienia, pomawianie oraz zniesławienie, oszczerstwo jest w Polsce karalne. a Ty swoim wpisem czynisz to w stosunku do Olimp Club. (Podstawa prawna art. 212

Foto Endi marzec 23 2012 13:21:29
Chciałbym również dodać, że mój wpis nie tyczy się nikogo z Torunia, ani tym bardziej chłopaków z Pompy.

Tom marzec 23 2012 13:13:58
MAGDA-zabrakło miejsca na wpis.To było miedzy wierszami.Jestes kobieta wiec wyczytałaś to Wink Pzdr Smile

Znachey marzec 23 2012 13:08:56
Magda, żaden z naszych wpisów na temat wczorajszego meczu nie dotyczył ani Olimpu ani Majstra więc proszę skieruj swoje uwagi do adresatów, a nie do wszystkich zbiorowo

Magda marzec 23 2012 13:01:45
...i ludzi ...i dlatego oczywiście... serdecznie pozdrawiam Smile

Tom marzec 23 2012 12:54:32
KUBA-słusznie napisałeś o sytuacji. Poruszaj problem, rozwiązuj go.Nie atakuj człowieka.Czesioczesanka gra w innej grupie=mógł pomylić się.Chyba,że maINFOod Fryzjera WinkW sumie chodzi o szanowanieCZASU

Magda marzec 23 2012 12:12:01
zaczynając od Bostonu a kończąc na insynuacjach w stosunku Olimpu i Majstra... i oczywiście... serdecznie pozdrawiam Smile

Kriss marzec 23 2012 12:01:16
Nie chodzi o wynik Olimp-Boston tylko Olimp-HR Song a odpowiedziałem na ten temat bo wcześniej padł zarzut iż Olimp wpisał sobie po 8:0 za walkower co jest nie prawdą bo byłem na tym meczu, grałem i d

Kuba marzec 23 2012 11:45:48
Nie chodzi tu o wynik sportowy Majstra czy kogokolwiek ani o wynik meczu Olimp-HR Song tylko o wczorajszą postawę drużyny Bostonu.... Frown

Foto Endi marzec 23 2012 10:31:14
Kriss dzieki za odpowiedz w temacie. Milo, ze uczciwie powiedziales jaki byl wynik. Co do Majstra wiadomo, jak gra i ja tez jestem o jego wynik sportowy spokojny.

Magda marzec 23 2012 10:11:27
@woyti180: gratuluje "poszanowania" @czesiu: Majster sam sobie poradzi Smile .. i oczywiście... serdecznie pozdrawiam

Kriss marzec 23 2012 09:48:46
Przykro mi to stwierdzić Smile ale potwierdzam OLIMP ugrał taki wynik w uczciwym meczu więc pomówienie bezpodstawne.

Foto Endi marzec 23 2012 09:13:25
czesioczesanka - Tak się składa że my(Olimp) mecz rozegraliśmy i nie musieliśmy wpisywać sobie 8:0, tylko każdy z nas to wygrał na tarczy o czym świadczy podpisana ligowa karta punktacyjna przez obu

Znachey marzec 23 2012 07:53:16
Wiesz Czesiu, nie chodzi o statystyki tylko elementarne poszanowanie drugiej drużyny - wybaczcie ale nie mamy czasu na czekanie godzinami na kogoś kto nie zadał sobie trudu żeby choć zadzwonić

Tom marzec 23 2012 07:14:17
BOSTON-1.popsuty samochód2.nie było transportu3.popsuł sie telefon.4.miala zadzwonić dziewczyna 5.internetu nie było - dużo tego!A kto w to uwierzył???Mi jakoś trudno do dziś!!TRAKTUJMY SIE POWAŻNIE!

czesioczesanka marzec 23 2012 06:50:56
Na przyszłość wpisujcie sobie koledzy z PompyPro po 8:0 , tak jak to uczynił Olimp.

czesioczesanka marzec 23 2012 06:48:04
Znachey zawsze znajdą się drużyny, które mają inne teamy " w dupi...". Z całej sytuacji może się tylko cieszyć Majster, bo odskoczy wam w statystykach.

jackson marzec 22 2012 23:25:11
kuba znachi moze merlin teź da walkowera pozdrawiam

Znachey marzec 22 2012 22:45:40
Liczę na to, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec drużyny Boston - postawa skandaliczna

Znachey marzec 22 2012 22:37:38
Woyti, bez wyzwisk proszę.

woyti180 marzec 22 2012 19:24:24
padalce wiadomo bylo wcześniej że tak bedzie tylko szkoda że tak późno sie okazało

Kuba marzec 22 2012 19:21:46
Postawa drużyny przeciwnej delikatnie mówiąc ŻĘNUJĄCA!!!!

Kuba marzec 22 2012 19:19:58
Informacyjnie...Przepompownia 24:0 Boston Sad WALKOWER

Znachey marzec 22 2012 19:17:13
Boston z C1 postanowił ligę chyba obrócić w żart??? Nie stawili się na meczu bez jakiegokolwiek powiadomienia.
 
Foto Endi
Tom - dla nas ma sens bo to stanowi obrazę naszego dobrego imienia t0 raz a dwa stawia w złym świetle przed innymi zespołami. A argument że CZ-Cz gra w innej klasie - oceniam jako słaby. Ja też mogę stanąć na środku Starego Rynku wyzwać Cię od najgorszych, a potem powiedzieć, że przepraszam, ale się pomyliłem.
Wystarczy wierzyć w marzenia - spełniają się ! ;-)
 
Ania
to ponawiam wypowiedź: regulamin dopuszcza walkowery - patrz pkt. 6.9 i dalej, kwestia fair play, kultury osobistej itd. o poinformowaniu o tym drużyny przeciwnej.
Nie ma co się rozgadywać/wyzywać/pozywać/wydziwiać........
Ania
 
BL@DY
Walkowery w każdej lidze dopuszczalne sa w ilosci określonej regulaminem, inna sprawa to kultura korespondencji, rozmowy informującej o zaistniałym fakcie ze strony oddającego taki mecz.
W kwestii informacji wygląda to na brak poszanowania przeciwnika i jego czasu.
 
Tom
Czasami wystepuje tzw błąd komunikacji.

Miałem na mysli to, przekazałem info - druga strona odbiera to w inny sposób niż ja chcialem. Rozumiem,ze taka sytuacja powstała.

Są oczywiście trouble-maker.F-E wiem,ze jesteś zaangazowany w ligę. Masz racje w tym co piszesz. Cz-cz pewnie odezwie się i wyjaśni swoj punkt widzenia. Zawsze przy tarczy można wykazać się. Nie ma sensu chyba,ciagnac ten temat. Koncząc - Mariusz zapewne wyciagie konsekwencje. I poinformuje nas co zrobił z tym fantemWink

Pozdrawiam z T
 
Magda
@Znachey: shoutbox posiada swoje prawa i dlatego też moja wypowiedź:
"zaczynając od Bostonu a kończąc na insynuacjach w stosunku Olimpu i Majstra... i oczywiście... serdecznie pozdrawiam Smile"
stała się w 100% ogólnikowa - żadnych sprecyzowanych osób, do których miałaby się odnosić, jedynie podsumowanie WSZYSTKICH wypowiedzi...można by się "doczepić" do Twego wpisu "naszych wpisów": naszych tj. Waszej drużyny czy Waszych kolegów? ...ale po co to robić Smile więc po prostu zostawmy ten temat.
Zgadzam się z resztą, którą napisałeś, w normalny kulturalny sposób, ale tak ogólnie to nie czepiajmy się słówek.


@Woyti: broniąc poszanowania swoich kolegów można się trochę zatracić

@Czesław: insynuacje na temat Olimpu - bez sensu Smile , na temat Majstra - bez sensu Smile

@Foto Endi: odpuść, bo to jest bez sensu Smile

@Tom: regulamin jest na stronie, można go przeczytać, a Mariusz po co ma zajmować stanowisko? I jakie konsekwencje chciałbyś aby Mariusz wyciągnął? Konsekwencje walkowera opisane są w regulaminie...

Ogólnie:
To w jaki sposób Boston się zachował to oczywiście nie powinno mieć miejsca, ale po co od razu robić aferę z wpisów na temat innych nie związanych z tą sytuacją osób/drużyn. Konsekwencje z walkowera Boston poniesie, ich zachowanie każdy sam sobie oceni.
Walkowery się zdarzają i zdarzać się będą. Ale to czy ktoś zachowa się fair to już zależy od ludzi, nie od regulaminu ani od wyzywania w shoutboxie czy straszenia różnymi kodeksami i paragrafami.

Jeżeli kogokolwiek obraziłam oczywiście baaaaardzo przepraszam, a wszelkie moje osobiste serdeczne pozdrowienia oczywiście były dla wszystkich osób.

...i oczywiście...serdecznie pozdrawiam Smile
SwB
 
Znachey
Oczywiście zgadzam się z Magdą w tym, że sprawa została rozdmuchana na różne tematy poboczne, zupełnie nie związane z tym o czym chciałem zaalarmować. Mam nadzieję, że Foto Endi wie, że ani ja ani nikt z mojej drużyny (Magdo, pisałem tylko w imieniu mojej drużyny) nie posądza drużyny Olimp o żadne manipulowanie protokołem. Opinię Czesia uważam za mocno fantazyjną. Podobnie też nie jestem zwolennikiem doboru słów woytiego180 - obaj zrobili nam niedźwiedzią przysługę odwracając uwagę od tego co nas doprowadziło do pasji w dniu wczorajszym. Moje wpisy, może trochę podkręcone emocjonalnie, miały za cel napiętnowanie zachowania drużyny przeciwnej i mam nadzieję, że nikomu już nie przyjdzie do głowy w ten sposób się zachować. Być może punkt o surowszym potraktowaniu drużyny zachowującej się w podobny sposób trafi do regulaminu na przyszły sezon.
Tymczasem pozdrawiam wszystkich i gorąco zapraszam do Torunia naszych następnych rywali Wink
Trebles for show, doubles for dough Smile
 
BL@DY
Tomasz rzecz w tym myślę że mocnym (może nawet za) teamem jesteście jak na C klasę. Wielu to przerasta co jest przykre w kontekście całej ligi i jej funkcjonowania.
 
Znachey
Szczęsliwie są to tylko pojedyńcze przypadki, bo większość drużyn walczy i dzięki temu czyni postępy... my też się uczymy - mamy w drużynie 3 debiutantów. Nie widzę powodu, dla którego nie można próbować... Btw, dzięki za zrozumienie PIter, a Ani i Magdzie dziękuję za ostudzenie emocji - nie ma to jak kobiety Smile
Trebles for show, doubles for dough Smile
 
slawek77
O kobiety mężczyźni wszczynają wojny Wink
 
czesioczesanka
Foto Endi nie obawiam się sądu bo mogę udowodnić , że jedna z osób ,która miała grać w tym meczu ( tego dnia o tej godzinie) była w innym miejscu.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
No i serial nabiera barw.
Drużyny twierdza - obie - że mecz rozegrały, a tymczasem nowe fakty mogą sytuację skomplikować, proponuję nie brnąć dalej Panie i Panowie w tym kierunku.
 
Foto Endi
Jakoś dziwnie się składa, że mecz został rozegrany na co jest wielu świadków.

A żeby nie było wątpliwości:


http://zapodaj.ne...6.jpg.html
Edytowane przez Foto Endi dnia 24.03.2012 16:42:55
Wystarczy wierzyć w marzenia - spełniają się ! ;-)
 
Ania
nawet Siwy z Dart Songa z b klasy po tym meczu pisał, że podobno ktoś odwrotnie wstał do par, czy coś takiego, więc chyba tyle osób nie może się mylić co do odbycia się meczu. Czesław nie prowokuj bezsensownie/bezpodstawnie itd. itp.
Ania
 
Osa
Dla mnie temat bezsensowny więc go zamykam.
Koniec dyskusji
 
BL@DY
Absolutnie sensowny ... dotyczy spraw związanych z walkowerami, nie tylko dotyczy tego jednego meczu.
 
Maras
Drużyna oddająca mecz walkowerem powinna ponieść karę np. minus 10 dużych punktów. Może wtedy by przemyśleli sytuację, porozmawiali, umówili inny termin meczu itp. Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do gry w lidze, ale zgłaszając się do rozgrywek trzeba być świadomym, że trzeba będzie te 2 razy w sezonie udać się do innego miasta na mecz. Miejmy nadzieję że takie sytuacje już się nie powtórzą.
 
Szlachta
Czemu drużyna ma ponosić karę za skorzystanie z prawa jakie przysługuje im zgodnie z regulaminem? Oczywiście kultura sugerowałaby o tym poinformować przeciwnika to nie ma dwóch zdań.

Z drugiej strony nie dziwię się, że mogli chcieć oddać walkowera. Jechać do innego miasta (czas, koszty), żeby dostać srogie bęce jak mają prawo oddać walkower... całkiem logiczne.
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
Kriss
Podzielam zdanie poprzednika, z drugiej strony życzę Ci Maras sytuacji w której wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywały że nie dacie rady jechać na mecz (nie będzie składu, nawarstwią się mecze zaległe i wiele wiele innych spraw!) Wtedy będę optował za tym aby odjęli nawet 50 punktów! (łatwo komentować dopóki komuś się to nie przydarzy) Druga sprawa: wszystko rozbija się o to że wypadło na Toruń ( dla nas HR SONG było to w danej chwili zupełnie bez różnicy czy byłby to Toruń, Bydgoszcz, Osowa Góra czy nawet Zakopane !) Walkowera musieliśmy oddać i tyle (bo mam wrażenie że niektórzy nie mogą spać też przez nas mimo że chłopaki z Torunia sytuacje zrozumieli i wydaje mi się że nie mają do nas żadnych pretensji za co wielkie dzięki) Spójrzmy z drugiej strony gdyby walkowera oddał Toruń, Olimp, Merlin nikt by się nie burzył i każdy by wierzył że nie mogli inaczej - bo są w czołówce natomiast drużyny z dołu tabeli od razu posądzane są że im się nie chciało, nie chcą walczyć mają to wszystko gdzieś BZDURA!!!
Co do nie poinformowania Bostonu nie wypowiadam się bo to nie moja sprawa ale zadowolony pewnie też bym nie był czekając na kogoś kto nie przyjechał i na tym by się skończyło bo co niby miałbym osiągnąć.
Wiem tylko że dzień wcześniej grając z nami zaległy mecz mówili że do Torunia na pewno jadą, co dalej się stało nie wiem.
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.
 
Eda
Szlachta napisał(a):

Z drugiej strony nie dziwię się, że mogli chcieć oddać walkowera. Jechać do innego miasta (czas, koszty), żeby dostać srogie bęce jak mają prawo oddać walkower... całkiem logiczne.


Każdy przystępujący do rozgrywek ligowych powinien liczyć się z kosztami i czasem jaki trzeba na nie poświęcić. Takie podejście, że lepiej dać walkowera niż dostać baty nie całkiem jest logiczne. Powiedzmy, że na turnieju dowiadujesz się, że grasz z kimś lepszym od siebie. Nie wycofujesz się z turnieju tylko podchodzisz do tarczy i wrzucasz dwa zł, a nie oddajesz mecz walkowerem - chociaż mógłyś zaoszczędzić kasę i czas. W każdej dyscyplinie sportu lepiej grać z kimś lepszym niż gorszym od siebie. Od kogo chcesz się uczyć jak nie od lepszych. Takie mecze z drużynami "lepszymi" tylko mogą procentować w przyszłości.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,009 unikalne wizyty