Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Porażka ligi ??
arek
warecky - podpisany pseudonimem, wybacz ale nie kojarzę.
To ty używasz tu mocnych półsłówek i to Twój post znacznie wybija się poniżej przyzwoitości.
Kłania się też czytanie ze zrozumieniem.
System ma promować dobre drużyny z klasy C do szybkiego awansu. z dwóch klas C ( 20 drużyn ) awansują 4 najlepsze drożyny, to 20% i ty to nazywasz zmuszaniem do gry. Widzę że na stronie jesteś zarejestrowany ponad dwa lata temu, to powinieneś pamiętać głosy z klasy C i klasy B że Klasa A jest zbyt zamknięta i trudno jest tam grać. Ten system rozgrywek ma otworzyć klasę A.
Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości zapraszam w poniedziałek, odpowiem na Twoje pytania.

A tak przy okazji dziwi mnie brak zainteresowania ze strony Klas C i zaskakuje mnie aprobata graczy z klas A i B.
Dziękuję
 
Kuba
Do wypowiedzi Arka dodam że są zawodnicy grający w lotki od nieco ponad roku i są w stanie skutecznie walczyć z zawodnikami z klasy A. Dla takich właśnie graczy system ten jest odpowiedni bo szybko podnosząc swój poziom, będą grali w klasie A w krótkim czasie. Ciszyć się z awansu będzie można i to częściej niż dotychczas. pzdr
 
Johny
A później znów rozgorzeje dyskusja typu http://dart.org.p...post_11619 bo ktoś się przeliczy z A klasą.
 
http://wu-systems.eu
Lasuch
Johny napisał(a):

A później znów rozgorzeje dyskusja typu http://dart.org.p...post_11619 bo ktoś się przeliczy z A klasą.


Johny właśnie nie będzie takiej opcji że ktoś się przeliczy, bo nikt przez przypadek się w niej nie znajdzie, zadecydują tylko i wyłącznie umiejętności grania w darta..

PS. co do propozycji Arka jestem oczywiście jak najbardziej na TAK
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
et
POMYSŁ ARKA MA DLA MNIE JEDEN DUŻY MINUS.
PODZIAŁ NA DWIE GRUPY B
NIGDY NIE UDA SIĘ STWORZYĆ SPRAWIEDLIWEGO PODZIAŁU NA GRUPY. PODZIAŁ BĘDZIE NA PODSTAWIE WYNIKU Z POPRZEDNIEGO SEZONU. A PRZY TAK DUŻYCH ROTACJACH W SKŁADACH CO ROKU NIE UNIKNIEMY PYTAŃ DLACZEGO TAK A NIE INACZEJ. NAJUCZCIWIEJ BYŁO BY ROZEGRAĆ JEDNĄ GRUPĘ, KAŻDY Z KAZDYM, JEDNA RUNDĘ. POLOWA MECZY U SIEBIE, POLOWA WYJAZD. NA DWIE RUNDY ZA KRÓTKI KALENDARZ. TYLKO JAK ZNAM ŻYCIE TO TEŻ ZNAJDĄ SIĘ POWODY DO NARZEKANIA, ŻE KTOŚ NIE AWANSOWAŁ BO Z TAMTYMI TO GRALI NA WYJEŹDZIE.

MOŻNA TEŻ ZAGRAĆ DLA POTRZEBUJĄCYCH CZĘSTSZYCH ROTACJI W KLASACH ROZGRYWKOWYCH, DWA SEZONY W ROKU, DWA RAZY AWANSE I SPADKI.

JA MYŚLĘ ŻE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM BYŁO BY POWIĘKSZENIE KLAS ROZGRYWKOWYCH I ROZSZERZENIE STREF AWANSU I SPADKU.


KLASA A 12 ZESPOŁÓW
2 BEZPOŚREDNI SPADEK
2 SPADEK PO BARAŻACH
1-8 PLAYOFF
ROZSTAWIAMY 4 NAJLEPSZE DRUŻYNY I DO NICH LOSUJEMY PRZECIWNIKÓW ĆWIERĆFINALOWYCH.
ZOSTAJĄ 4 DRUŻYNY,
KOLEJNY ETAP- Z WYGRANYCH 4 ROZSTAWIAMY DWIE NAJLEPSZE Z SEZONU ZASADNICZEGO I DO NICH LOSUJEMY POZOSTAŁE I TAK MAMY PARY PÓŁFINAOWE.

ANALOGICZNIE 12 ZESPOŁÓW I SYSTEM KLASA B


KLASA C 16 ZESPOŁÓW JEDNA GRUPA

WYDAJE MI SIĘ ŻE PRZYJEMNIEJ BYĆ MISTRZEM KLASY C, A NIE 1/2 CZY 1/3 KLASY C

POZDRAWIAM ERYK TUDEK
 
Lasuch
Eryk raz na jakiś czas trzeba oddać swój los szczęściu, czyli losowaniu! Każdy system będzie miał zawsze minusy i plusy, ale ten rozpisany przez Arka ma więcej plusów i dlatego jest tak chętnie popierany. W rozgrywkach pucharowych zawsze jest podział na grupy czy to liga mistrzów czy Mistrzostwa Świata, Europy itp. itd., a jakby nie patrzeć my też gramy o puchar który jest za wygranie ligi Smile Ktoś prędzej przywołał proces zmian rozgrywek Grand Prix w żużlu, ile razy musiał być zmieniany aby w końcu wyłonić ten jeden który się sprawdza. Nie bójmy się zmian, zaryzykujemy i zobaczymy czy się opłaciło.
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
et
TU JEST MOWA O LIDZE NIE O PUCHARACH
 
Ania
Eryku twój pomysł ma jeden zasadniczy błąd - zakładasz w c klasie 16 drużyn w jednej grupie. łA co jak sie zgłosi 24 drużyny tak jak w tym roku????
Dlatego trzeba to modyfikować co roku w zależności od ilości zgłosoznych drużun. I to we wszystkich klasach rozgrgywkowych.
Ania
 
et
Aniu to jest do zrobienia przy mojej propozycji zakladalem
12 A
12 B
obecnie jest na tych poziomach 17-18 drużyn nie wiem jak zgłoszenia.
Czyli na C pozostaje z 24 17 drużyn
od września do czerwca mamy ok 38 tygodni na rozgrywki już po wyłączeniu tygodnia w listopadzie i grudniu
 
Miki Star Darts
Co do walkow i niejasnosci ... Po polaczeniu A i B klasy juz powstala ( cicha) lista drużyn ktore nie chca po pol roku awansowac do A klasy ... Wyobrazam sobie ostatni bezpośredni mecz w rundzie decydujacy o tym kto awansuje ...
 
Ania
no i?
Ania
 
arek
Proponuję przedstawić Mariuszowi tą "(cichą)" listę drużyn, a może stworzy osobną ligę i nazwie ją np. STAŁA LIGA ( będzie miała ładny skrót SL ) gdzie nie będzie ani spadków, ani awansów. Mamy teraz 41 drużyn jeśli odejdzie kilka drużyn to się nic nie stanie, nadal mamy z kim grać.
 
Miki Star Darts
Ale te druzyny nie chca odejsc ! One chca miec ciepla, bezpieczna posadke w B klasie ! I powalczyc sobie spokojnie o awans na mistrzostwa . Nalezy sie zastanowic dlaczego druzyny nie chca grac w A klasie i stworzyc system motywacji taki zeby wszystkim zalezalo na graniu w wyzszych klasach. Najwiekszą bzdura jest wysylanie mistrza drugiej ligi ( B klasy ) by reprezentowal kraj na mistrzostwach Europy ! Pokazcie mi cos podobnego w innych dyscyplinach... oczywiscie poza paraolimpiada .


Ps. Mozliwe ze w tym roku mistrzostwa zamiast na zadupiu pod Praga, odbeda sie w jakim malowniczym miejscu w Polsce ( proponuje Piecki) Wink Wtedy zapał B klasowiczow osłabnie jeszcze bardziej !
 
woyti180
Racja . Dlaczego jest tak aby zagrać w A klasie trzeba grać DWA LATA w lidze a żeby wyjechać na MISTRZOSTWA EUROPY wystarczy tylko
grać w C grupie i ją wygrać . Jest to motywacja do dalszego grania ale napewno nie do lepszego ???
 
Maras
Miki a skąd ta pewność, że są drużyny które nie chcą grać w A klasie ? A co do bzdur to w ich wypisywaniu jesteś MISTRZEM. Gratulacje
 
Osa
W klasie A jest teoretycznie łatwiej o awans - tam są 3 miejsca a w B tylko 1.
A poza tym tylko 4 drużyny awansują do A z każdej z grup. Na pewno w obu grupach znajdą się drużyny, chcące walczyć o najwyższe cele. Tą "listą" za bardzo bym się nie przejmował - wszystko będzie widać w trakcie sezonu.
 
woyti180
alle w A klasie jest pełna jasność
Przepompownia Toruń
2/3Przepompownia II Toruń
3/2Przepompownia Pro Toruń
 
Osa
Najpierw wszystkie 3 Pompy muszą awansować Smile
A na pewno to nie będzie bardzo proste choć nie niemożliwe
 
woyti180
50 zyla za walkower damy RADE
 
arek
No, i temat uważam za zamknięty.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,070 unikalne wizyty