Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowy Sezon Ligi Darta
Ania
Po zamknięciu zapisów stan drużyn w poszczególnych klasach wygląda następująco:

KLASA A
1. Oczko
2. Trip Bydgoszcz
3. Sami Swoi
4. Przepompownia Toruń
5. O'Kropek Kaper
6. Famas Merlin
7. Merlin

KLASA B
1. El London
2. Song z Metra (były Dart Song)
3. Tawerna Team (były PubSong)
4. Przepompownia Toruń
5. Przepompownia Pro Toruń
6. Metro (były Trip13)
7. Kaper II
8. Broadway Stars
9. Amber Gold Oczko (były 21Team Oczko)
10. 180Trip


Drużyny Chillout i Piwiarnia CrazyTeam nie zglosiły się do ligi.

KLASA C
1. Chill One - Pub Chillout
2. Triple One - Boston Pub
3. Bad Company Piwiarnia - Piwiarnia
4. The Doctors - pub Medyk
5. Piracka Tawerna - Tawerna B-szcz
6. Tawerna Oldboye - Tawerna B-szcz
7. Omega - Fordon B-szcz
8. Feniks - Oczko B-szcz
9. Medyk Crew - Pub Medyk
10. Wielorybie Oko - Oczko
11. Taverna Dart Nakło
12. darter180 Włoclawek - Pod Aniołem Toruń
13. Liga SportClub - Przepompownia Toruń
14. London Bum Boom - London Pub
15. Hiena - Pub Hiena
16. Happy Hour Trip - Pub Trip
17. Scouts Olimp - Pub Olimp
18. Boston Pub
19. Metro Fingers - Pub Metro
20. Merlin
21. London Shot
22. Olimp Pub (????) - potwierdzone tylko telefonicznie Mariuszowi, czekam na szczegóły.
23. 7Niebo Nowa Wieś Wielka (????) - potwierdzone tylko telefonicznie Mariuszowi, czekam na szczegóły.


Dokładne dane, nazwiska zawodników, adresy klubów itp. itd. w najblizszym czasie.
Edytowane przez Ania dnia 12.09.2012 08:27:18
Ania
 
czesioczesanka
Aniu chyba wdarł się jakiś błąd 180Trip powinien grać w A klasie !
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Kamil96
Nakielska Taverna przez "v" Smile
 
arek
A w tabelach KLASY A 180 Trip jest?!
 
Johny
ChillOne pisane łącznie.
 
http://wu-systems.eu
BL@DY
jeżeli wolno mi zabrac głos w tej sprawie, to na moje:

180Trip to drużyna przynależna do klasy A (nie było spadku, pozostało 3 zawodników z pierwotnego składu, brak podstaw do przesunięcia klasę niżej)

Amber Gold Oczko (były 21Team Oczko) to drużyna przynależna do klasy C. (spadkowicz z klasy B, możliwe zaproszenie do klasy B )
Edytowane przez BL@DY dnia 09.09.2012 20:25:23
 
Osa
PITer zgadzam się z Tobą w 100%
Po co tworzymy regulamin skoro można się zgłaszać do ligi, która nam się bardziej podoba?
 
Foto Endi
Czyli, że co jeszcze się nie zaczęła liga a już "wałki" idą ?
Wystarczy wierzyć w marzenia - spełniają się ! ;-)
 
BL@DY
Wyjaśnienie jest takie:

Koledzy ze 180Trip po odejściu kapitana nie czuja się na siłach by rywalizować w klasie A, w związku z rozpadem drużyn z klasy B zgłosili akces gry klasę niżej, co zostało zaakceptowane przez Operatora na zasadzie zaproszenia do klasy B.

Pytanie zasadnicze brzmi czy drużyny z klasy B przejawiają chęć gry w klasie A (jedno wolne miejsce), szczególnie się to tyczy czołówki (Song, Kaper, rewelacyjna pod koniec sezonu ubiegłego Przepompownia aka Kotwica Smile ) i spadkowiczów (z A). Informacja do jutra do 17 musi być zgłoszona.

Sytuacja tak jest wyjaśniona
 
Znachey
O ile pamiętam, regulamin przewiduje w takim wypadku roczną karencję, po czym start w klasie C - czy przepis dotyczący migracji drużyn i zawodników został zmieniony w zeszłym roku po to tylko, by przy pierwszej okazji go przeskoczyć?
Trebles for show, doubles for dough Smile
 
woyti180
przejawianie chęci grania w A klasie ?? jest Liga i ten kto wywalczy sobie miejsce ten jest tam gdzie powinien, a nie tam gzie może okazać się że będzie. Bo ktoś nie ma czasu, nie ma składu, nie ma kapitana ,czy nie ma innego argumentu. Moim zdaniem jak drużyna bez awansu po lidze chce grać klasę wyżej to minimum wpłata wadium jak inne drużyny przez rok grania wykonała wrzuty do maszyn + koszty dojazdu + zgoda wszystkich kapitanów danej ligi+ inne koszty .Jedyny bonus to że Ania Piter i Operator nie będą mogli samodzielnie decydować Grin
Edytowane przez woyti180 dnia 10.09.2012 20:33:02
 
czesioczesanka
PITer brak mi słów, to są kpiny jakieś.
Poprzedni sezon(Puchar Ligi) zakończył się skandalem ( ustawiony mecz Oczka z SamiSwoi) na który nikt z "rady ligi" nie zabrał głosu oprócz Ani, która próbowała wytłumaczyć winowajców.
Teraz na samym początku ni z tego ni z owego drużyna z A klasy migruje do B.
Mogę tylko zapytać, cytując jednego z najlepszych darterów z Polski "ale o co chodzi"?
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
Bartosz ja przekazuję informacje, tak proszę to traktować:

Koledzy ze 180Trip po odejściu kapitana nie czuja się na siłach by rywalizować w klasie A, w związku z rozpadem drużyn z klasy B zgłosili akces gry klasę niżej, co zostało zaakceptowane przez Operatora na zasadzie zaproszenia do klasy B.

Pytanie zasadnicze brzmi czy drużyny z klasy B przejawiają chęć gry w klasie A (jedno wolne miejsce), szczególnie się to tyczy czołówki (Song, Kaper, rewelacyjna pod koniec sezonu ubiegłego Przepompownia aka Kotwica Smile ) i spadkowiczów (z A). Informacja do jutra do 17 musi być zgłoszona.


Pierwsze to wyjaśnienie, tak to zrozumiałem, przekazane mi przez Mariusza.
Drugie to pytanie w formie otwartej, oczywiście jak napisał Woyti pozostawione ostatecznie do decyzji kapitanów (do 17 gdyż czas rozpisywać ligę a w "A" jest 7 składów i nie zanosi się na więcej) . Myślę że ligę tworzą gracze wypowiadając się przy pomocy kapitanów.

Jeżeli się wczytasz to mój post rozpoczynający dyskusje dotyczy mojego osobistego stanowiska, nie podoba mi się to co się stało i Mariusz (osoba decyzyjna) o tym wie, gdyż osobiście mu to przekazałem. Nie zawsze się zgadzamy, wbrew temu co się myśli i dyskutuje.
Ta sytuacja mnie dotyczy, gdyż będę grał w klasie B, próbowałem zabrać głos a wkłada mi się do ust decyzje, których nie podjąłem.
 
Pelson
Brawo Czesiu!
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
czesioczesanka
Dziękuję PITe za określenie się:
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Maras
Czy 7 ekip w A klasie to coś złego ? Taki jest stan faktyczny i na tym zakończmy sprawę. Wszystkich obowiązuje ten sam regulamin, nie róbmy wyjątków dla nikogo. Chyba że nowy sezon to nowe rozdanie, każdy gra tam gdzie chce.
 
Osa
Maras tu nie chodzi o to, czy 7 ekip w klasie A to coś złego czy nie.
Po prostu wg mnie nie powinno być tak, że nagle jakaś drużyna stwierdza, że nie chce grać w A i poza regulaminem zgłasza się do ligi w innej klasie rozgrywkowej.
 
skiba
Ja jestem ciekawy jaka była by sytuacja kiedy inny zespół chciałby grać w niższej klasie? Nie wyobrażam sobie w/w sytuacji np. w przypadku Oczka czy SS (bądź innej drużyny z czołówki) . Nie chcą grać w A tylko w B a jak nie to rezygnują z ligi. Też przeszło by tak gładko ?? pozdro
Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych. Georges Bidault.
 
http://www.pomiary.net.pl
arek
A może KLASA A w naszym regionie powinna liczyć 6 drużyn a nie 8, może jeszcze jakaś drużyna nie czyje się na siłach grać w KLASIE A?
Od jakiegoś czasu mam wrażenie że 8 drużyn to za dużo. Chyba że awanse i spadki będą co pół roku a nie po roku jak do tej pory. Słaba drużyna w KLASIE A męczy się przegrywając przez cały rok. I często jest to przyczyną rozpadania się drużyn.
 
Ania
Woyti akurat w tej kwesti to nie jest bonus, że to nie ja z Piterem decyduje....;-)))))
Ja swoje zdanie wypowiedziałam podczas zgłoszeń do ligi.
Skiba dobrze zauważył, ale.....decyzję podjął Mariusz i cóż tu poradzić....chyba jego trzeba pytać osobiscie
Ania
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,864,882 unikalne wizyty