Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowy Sezon Ligi Darta
Q-mac
Z mojego punktu widzenia nie jest argumentem to "że ktoś nie czuje się na siłach" jeśli to było w tym przypadku argumentem. Wszyscy decydujemy się na grę w lidze na określonych warunkach, gdzie wchodzą w grę spadki i awanse. Nie zrozumiałe jest dla mnie to, że drużyna w jednym sezonie gra i walczy aby się utrzymać (przez co rozumiem, że chce grać w następnym sezonie dalej w A klasie) po to aby na początku nowego sezonu powiedzieć iż nie chcą jednak tu grać bo nie dadzą rady (ubytek jednego zawodnika z mojego pkt widzenia nie ma tu znaczenia, skoro jest skład gra się tym czym ma) Dojdzie w końcu do tego, że przy następnych zgłoszeniach do ligi każda drużyna będzie wpisywała się w jakiej lidze chce grać bez spadków i awansów drużyn.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Lukasz
Może jestem za głupi ale czegoś tu nie rozumiem. Bocały czas organizatorzy darta starają się aby ten dart w nszym regionie był co raz bardziej popularny, że by organizacja i wszystko co się z tym łączy było profesjonalne.

A pozwala na takie sytuacje i to co raz szczęściej ostatnio.
Po to jest ustalany regulamin i system rozgrywek aby go przestrzegać a nie łamać. Są ustalone zasady spadku i awansu. Zespół 180 Trip po nie łatwy sezonie utrzymał się w A klasie. Czyli wykonali minimalny cel na miniony sezon. Po odejściu 1 zawodnika nie czują się na siłach.

dla mnie są dwa wyjścia
1. szukają nowego zawodnika - wzmocnienie i grają w A
2. a jeśli się nie czują na siłach, rozwiązać ten zespół, stworzyć nowy i rozpocząć w C klasie.
tak jak w zeszłym sezonie część zawodnika odłączyła się od Pompy i storzyli nową ekipe Przepompownia Pro.

a start w B tej drużyny to nieporozumienie
Edytowane przez Lukasz dnia 11.09.2012 13:10:56
Łukasz Brodowski
 
Osa
Lukasz napisał(a):

2. a jeśli się nie czują na siłach, rozwiązać ten zespół, stworzyć nowy i rozpocząć w C klasie.



Zgodnie z regulaminem nie mogą zagrać w klasie C. Musieliby mieć sezon przerwy w graniu.
Osobiście ta decyzja mi się nie podoba. Sezon się na dobre nie zaczął a już są jakieś dziwne sytuacje.

To może od razu połączmy klasę A i B i nie będzie problemu?
 
Lukasz
masz racje źle zinterpretowałem ten punkt regulaminie
Łukasz Brodowski
 
BL@DY
Generalnie życzę wszystkim powodzenia w grze i braku niemiłych sytuacji pod tarczą.
 
warecky
Święte słowa piter uszanujmy to co mamy - ktoś sie wku..... I w cholerę to zostawi po co ma sie denerwować i użerać hej!!!!
warecky
 
all
Jako kapitan Oczka zostałem wywołany przez jasnowidza z torunia Czesława . Twoje oskarżenia zaczynają się mojej drużynie nie podobać. Jesli masz dowody to prosze przedstaw je ? Nastepnym razem jak bedziesz kogos oskarżał to przedtem spójrz na siebie , Myślisz że jesteś taki wporzo taki kryształowy a Ja myśle zupełnie inaczej bo gdybyś traktował tą ligę poważnie to na najważniejszych meczach w sezonie byłbyś ,dlaczego nie przyjechałeś na ważny mecz z Famasem , czyżbyś się dogadał z Famasem żeby wyeliminować Samych Swoich ?Twoja planowa absencja miała im w awansie do półfinałów pomóc a może już jesteś taką "gwiazdą" że możesz mówić i robić co tylko zechcesz, dla wielu może jestes ale na pewno nie dla mnie , Na Twoim miejscu zacząłbym ostro trenować a nie wypisywać brednie bo w tym sezonie nie będzie spacerku dla twojej drużyny w lidze
ANDRZEJ LIPIEC
 
puboczko@wp.pl
PL
po pierwsze kapitan od nas nie odszedł tylko my nie wyraziliśmy chęci grania z nim, a to jest różnica, po drugie tak jak wyżej napisane przez ALLa popatrzcie na siebie, ty też osa i sobie przypomnij pare sytuacji.

I bez obrazy dla kolegów z torunia ale w zesżłym sezonie jakoś nikt nie marudził jak część osób z drużyna a klasowej przesło do c klasy, wygrało sezon i wyjechało na mistrzostwa

Nasza prośba trafiła do odpowiednich osób, wszystko zostało przedstawione i po rozmowie zaakceptowane. Jak dla mnie powinniśmy zostać nawet ukarani spadkiem do b klasy za sytuacje które nastąpiły wcześniej( pod koniec sezonu), ale tych " sytuacji " sie już pozbyliśmy,
pozdrawiam,
 
Kuba
Lewy wybacz ale teraz jest zupełnie inna sytuacja niż ta z nami. Nas w drużynie do grania było 11-12 osób. Musielismy stworzyć nową drużynę i wcale nie chcielismy grac w klasie C. Gdyby pozwolono nam grać w A, gralibyśmy w A. Regulamin jednak mówił jasno, że nowa druzyna musi zaczynać w klasie C. To jest właśnie ta różnica. Gra w klasie A to wyróżnienie i możliwość grania z najlepszymi co na pewno pomaga w rozwijaniu umiejętności.Pzdr
 
czesioczesanka
Lewy w poprzednim sezonie dopuszczalna była migracja z A klasy do C. Po przejściu części zawodników Pompy A do nowo powstałej PompyPRO zapis zakazujący takiemu procederowi pojawił się w regulaminie.
Andrzeju z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojego teamu moja absencja wynikała z poważnej choroby, zresztą na mecz rewanżowy przybyłem prosto z łóżka.
Moją wersję co do meczu Oczko-SamiSwoi potwierdził podczas finałów pucharu ligi Irek F. i nie widział nic w tym dziwnego, że Twoja drużyna wybrała sobie w ten sposób przeciwnika w pojedynkach półfinałowych. Przed finałami pozwoliłem sobie na szczerą rozmowę z zawodnikiem SamiSwoi Arkiem A. , który stwierdził ,że nie chcieliście wygrywać pojedynków.
Podczas meczu rewanżowego kolega MINGU z Famasu Merlin informował nas o wyniku jaki jest w rywalizacji Oczko-SamiSwoi ,niestety karta punktacyjna opublikowana na stronie różniła się. To wszystko co mam do powiedzenia , jasnowidzem nie jestem zebrałem fakty i połączyłem je w całość. O trenowaniu pozwolisz sam będę decydować i o tym co będę wypisywać .
Cieszę się ,że się wzmocniliście parą solidnych zawodników przynajmniej walka przy tarczy z Twoją drużyną będzie jeszcze bardziej emocjonująca.
Bartosz Wieczorek
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Osa
Lewy - uwierz mi zanim powiedziałeś że nie chcesz ze mną grać to już dawno wiedziałem, że nie chce grać w tym składzie. Podobno walkowery to moja wina - to Ty napisałeś że rewanżu nie chcesz grać bo "szkoda Ci czasu i pieniędzy". Dla mnie obraziłeś się na zawodników Merlina i tyle. To jest profesjonalne podejście?
Wielu możliwości z przełożeniem meczów play-off nie było, a to nie była moja wina, że sobie wyjechałeś wtedy na wakacje...
 
all
Bartek ja nie mam do Ciebie pretensji że byłeś chory i nie mogłeś być na meczu bo to każdemu może się przytrafić . Tylko celowo zasugerowałem twoją absencje próbą korupcji w co nie wierzę , ale sam widzisz że do każdego wyniku w meczu można sie przyczepić , w każdym sporcie jest tak że jeśli mamy wybór który przeciwnik bedzie dla nas łatwiejszy w zwycieśtwie to bedziemy starali się albo wygrać albo nie chcieć wygrać . my zrobiliśmy to co uznaliśmy za lepsze dla naszej drużyny . a jak wracasz do tej feralnej kolejki to ktoś z Famasu dzwonił w trakcie meczu do mnie (były do końca meczu chyba 3 single) pytając o wynik i Ja odpowiedziałem że przegrywamy a on rzucił do mnie że sie podłożyliśmy czy coś takiego i sie rozłączył. Mam nadzieje że sobie wszystko wytłumaczyliśmy i nie bedzie żadnych zgrzytów na lidzę . Zresztą nasze mecze odbywały się zawsze w sportowej atmosferze i nigdy nie bylo żadnych zgrzytów , zyczyłbym sobie i Tobie zeby tak było i w tym sezonie
 
puboczko@wp.pl
all
Jesli mogę się wypowiedzieć co do sporu w jakiej klasie mają grać to uważam że jeśli Trip13 spadł i są podstawy żeby grał w Bklasie a chce " zatrudnić " byłych graczy z rozwiązanej drużyny 180Trip to proszę bardzo niech grają , uważam że musimy w końcu stać się profesjonalną ligą ,przykładowo jeśli drużynę z C klasy bedzie stac na zatrudnienie Taylora a on chce tam grać to niech gra , albo się rozwijamy i otwieramy na Świat albo bedziemy co sezon udoskonalać nasz cudowny regulamin a on i tak bedzie nieżyciowy
 
puboczko@wp.pl
Mingu
W ramach ścisłości Andrzeju nikt od nas nie dzwonił do Ciebie tylko Irek w połowie meczu dzwonił do nas pytając o wynik. Dostał informację, że przegrywamy srogo z Pompą bodajże 14-1. Dowiedzieliśmy się także od Irka, że Wy prowadzicie trzema lub czterema punktami a z protokołu waszego meczu wynika, że ani razu nie wyszliście na prowadzenie.

Wynika z tego, że playoff-y mogą służyć do wybierania sobie przeciwnika bardziej dogodnego w półfinałach, ale w nadchodzącym sezonie z tego co Piter napisał cytuję : "

Dodany dnia 25.05.2012 09:55:03
Biorąc pod uwagę rozstrzygnięcia końcowe i niejasności z nimi związane informuję:

Sezon 2012/13 w fazie Play Off będzie rozgrywany w jednym wyznaczonej lokalizacji z udziałem wszystkich zakwalifikowanych zespołów by uniknąć sytuacji niejasnych mających miejsce w kończących się rozgrywkach. O ile w ogóle do takowych rozgrywek dojdzie.

Zmiana dotyczy rozgrywek klas A i B."

sytuacja będzie klarowna i wygra najlepszy

pozdrawiam
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
czesioczesanka
Dziękuję Mingu za zabranie głosu i ucięcie głosu jednego z darterów o wypisywaniu przeze mnie bredni .
"Gwiazdą " powtarzam "gwiazdą" nigdy się nie czułem, gra w darta daje mi bardzo dużą satysfakcję.
Wielu znajomym powtarzam, iż wolę przegrać grając dobrze niż wygrywać grając przeciętnie.
all co do drużyny TRIP180 wypowiedział się w imieniu operatora PITer i nie widzę związku z drużyną TRIP13.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
pawel1
A tak ogólnie o co chodzi ??? Wink))))
 
pawel1
Jeszcze pare postów i mam pierwszą żółta gwiazdkę Wink)) A tak na serio chłopaki dajcie sobie spokój Wink)) i tak wygra najlepszy Wink))) pozdrawiam Was serdecznie !!
 
all
Mingu porozmawiaj z kolegami z druzyny ale ze wszystkimi to dowiesz sie kto do mnie dzwonil
 
puboczko@wp.pl
Znachey
all napisał(a):

w każdym sporcie jest tak że jeśli mamy wybór który przeciwnik bedzie dla nas łatwiejszy w zwycieśtwie to bedziemy starali się albo wygrać albo nie chcieć wygrać . my zrobiliśmy to co uznaliśmy za lepsze dla naszej drużyny .


nie zgodziłbym się z tak postawioną tezą. Jeśli sobie przypomnicie niedawno skończone igrzyska, to za podobną postawę, pewne zdobycia złotego medalu w badmintonie Chinki odpuściły mecz żeby trafić na łatwiejsze rywalki i zostały zdyskwalifikowane i usunięte z zawodów przez komitet olimpijski.

A jeśli chodzi o jakiekolwiek kontrowersje związane z przystąpieniem Pompy Pro do rozgrywek w zeszłym sezonie, to przypomnę, że na stan ówczesny tak nam nakazywał regulamin i, jak powiedział Kuba, wcale nie byliśmy faktem grania w C uszczęśliwieni. Uznano chyba jednak nasz krok za "niemoralny" i zmieniono regulamin, zamykając tym samym możliwość gry chłopakom z Tripa 180 w innej klasie niż A (co osobiście uważam za posunięcie absurdalne, a co najmniej nieprzemyślane). Tak więc jako my zgodnie z regulaminem graliśmy w klasie C w zeszłym roku(mimo, że nie chcieliśmy), tak niech teraz Trip 180 zagra w klasie A (mimo że nie chce), a potem uczciwie spadnie i zagra w klasie B w przyszłym roku (oczywiście chłopakom spadku nie życzę) Pozdrawiam
Trebles for show, doubles for dough Smile
 
Ania
Generalnie nie ma co roztrząsać, kto komu się podłożył, czy nie podłożył.
A jeśli chodzi o ligę 2012/2013 to:
- rozpocznie się 27 września
- rozpiska pojawi sie jak tylko ją zrobię, ale nie wcześniej niż po weekendzie
- Mariusz podjął decyzję co do składu B klasy i jak znam życie nie liczyłabym na to, że ją zmieni.
- z newsów to juz napiszę, że C klasa jest podzielona na 3 grupy
- lekkie zmiany również co do systemu / sposobu rozgrywek, żeby nie było "dziwnych" sytuacji na koniec sezonu ;-)))))
Szczegóły wkrótce, zmiany zostaną wutłuszczone żeby łatwo je zauważyć.
Ania
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,864,940 unikalne wizyty