Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowy Sezon Ligi Darta
mihu
Moim zdaniem właśnie trzeba pisać o rzeczach, które nam się nie podobają. Ja również uważam, że wybieranie sobie klasy rozgrywkowej i zgoda na to, to nie porozumienie Sad. Wiadomo, że wszyscy chcą wygrywać... ale ma się to odbywać w ramach określonych reguł i zasad. Łatwo sobie skalkulować, że większe są szansę ma się wygrać ligę i wywalczyć wyjazd na mistrzostwa w klasie niższej niż się grało w zeszłym sezonie i powinno się grać w obecnym. Dart jak widać to nie tylko zabawa, ale również profity -> biznes.

Niech sobie wszyscy wybierają przeciwników, którzy będą dla nich łatwiejsi do pokonania Shock

Jeżeli drużynę opuściła jedna osoba (nie wnikam w powody rozstania) to nie jest to jakaś wielka tragedia. Inne drużyny także nie będą grać w zeszłosezonowym składzie. Zespoły w ubiegłych sezonach miały problemy kadrowe i nikt z tego powodu nie wycofywał się z rozgrywek i migrował między klasami.

Wspomniany Trip 13, zmienił skład ponieważ w pierwszej wersji nie mógł grać w klasie B na nie wystarczającą liczbę graczy z poprzedniego sezonu... Więc nie rozumiem dlaczego nie mamy pisać na temat drużyny Trip180.

Oczywiście liga powinna się rozwijać, niech się tworzą jak najmocniejsze drużyny, gracze migrują między drużynami itd. niech gra czołówka PDC jeżeli będzie chciała.
Ale niech to się dzieje w sensowny sposób zgodny z przepisami. Pytanie czy taki rozwój będzie następował przy wyjątkach od wyjątków, wyjątków dla korzyści tych, których prośby trafiają do odpowiednich osób Sad

Skoro wiele drużyn nie chce grać w klasie A to widocznie są tego jakieś powody ?? Jeżeli nastąpiło by połączenie klasy A, B i dwa pierwsze miejsca jadą na mistrzostwa to jestem ciekaw ile drużyn wyraziło by swój sprzeciw z Klasy B a ile było by za z klasy A? Dla mnie ekstra pomysł przynajmniej klasa A nie będzie grać raz na 2 tygodnie albo raz na miesiąc...

Co do sytuacji nie związanych z graniem drużyny Trip180 w klasie B swoje zdanie wyraziłem tutaj http://dart.org.p...ead_id=697

Jak pisałem w/w temacie jest przyzwolenie na h*jnie to też takowa się dzieje. Bardzo dobrze, że są ludzie, którzy takowego przyzwolenie nie udzielają !
 
Q-mac
All mogę ci zagwarantować, że drużyna FAMASu od początku założenia gra uczciwie zarówno w tej klasie rozgrywkowej jak i w poprzednich których grała.
Co do waszego meczu nie byłem na waszym meczu nie wiem jak było, więc nie mogę powiedzieć czy drużyna Oczka i Sami Swoi zagrała Fair Play czy też nie. Wy na pewno znacie odpowiedź my możemy się tylko domyślać ale trudno było minęło ja bym zakończył na ten temat dyskusję.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
BL@DY
All mogę ci zagwarantować, że drużyna FAMASu od początku założenia gra uczciwie zarówno w tej klasie rozgrywkowej jak i w poprzednich których grała.
Co do waszego meczu nie byłem na waszym meczu nie wiem jak było, więc nie mogę powiedzieć czy drużyna Oczka i Sami Swoi zagrała Fair Play czy też nie. Wy na pewno znacie odpowiedź my możemy się tylko domyślać ale trudno było minęło ja bym zakończył na ten temat dyskusję.


Święte słowa, sezon czas zacząć!! Start wg informacji od Anny 27-09-2012, czwartek godz 19 Smile (się nie mogę doczekać)
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,864,894 unikalne wizyty