Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Proponuję....
Q-mac
Według tego co napisał Łasuch to każdy by musiał podać swoje typy a to bezsesnu. Najlepiej podliczyć pkt. w taki sam sposób w jaki liczymy staty ten kto zrobił najlepsze staty dla swojej drużyny w danym miesiącu zostaje zawodnikiem miesiąca swojej klasy rozgrywkowej.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
czarny
jesli lasuch chce zliczac to na b i c klase moje sa takie same , w a klasie proponuje a.lisa
andr2ej 08rem5k1
 
PJ
Bez sensu. Wybieranie najlepszego zawodnika miesiąca tylko ze względu na punkty zdobyte mija się z celem. Nie wybierzecie najlepszego zawodnika, tylko najlepiej punktującego zawodnika, a to, w zdecydowanej większości przypadków, co innego.

Trzeba zrobić wzór na współczynnik i dopiero wtedy wybierać wg współczynnika. Jeśli ma być w oparciu o statystyki, a nie subiektywny pogląd konkretnych osób.
Kto był tak słaby, żeby przegrać w tym sezonie z Londonem?
 
Gramsiu
Osobiście uważam taki ranking za zbędny. Równie dobrze można wybierać zawodnika najlepiej trafiającego sektor, najlepiej trafiającego końcówkę, największego zezola miesiąca.
Ale jeśli zależy wam na takich rankingach to OK, czemu nie. Mnie to i tak nie dotyczy więc się nie wtrącam.
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
czarny
No i kto to wszystko bedzie prowadzil.? Propozycje łatwo rzucic.
andr2ej 08rem5k1
 
Q-mac
No cóż chyba temat odrzucony Pfft W sumie zgadzam się teraz z Mikim Wink
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Osa
Skoro wszyscy bawimy się w typowanie wyników proponuję zrobić coś na wzór zakładów bukmacherskich. Typowanie wyników odbywało się systemem 1 X 2. Moglibyśmy zliczać trafienia każdej osoby, która typuje i na koniec sezonu zostałyby wybrane 3 najlepsze osoby typujące w lidze - dla każdej z klas osobno. Jestem bardzo ciekawy, kto najbardziej celnie potrafi wytypować zwycięzcę. Takie typowanie zaczęłoby się od 3 rundy w klasie A i B i od 2 rundy w klasie C.
 
sara
czy ten temat nie był wczesniej poruszony??Cool
Don't explain..!! Friends don't need it. Foes won't believe it..!!
 
samowar
był poruszony i ktoś miał to prowadzić: Osa chętny?
Shit happens
 
Osa
Mogę to prowadzić - nie ma problemu. Tylko wszyscy powinni wyrazić swoją opinię na ten temat. No i typowanie się powinno zmienić
 
Pelson
Jestem jak najbardziej za tylko, że w A klasie to 90% meczów jest do przewidzenia.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Osa
Najmniej do przewidzenia jest klasa C Smile Dlatego trzeba ustalić jakieś zasady. Nie może być tak że cały czas ktoś będzie obstawiał tylko klasę A i B a z C wcale, bo nie o to przecież chodzi.
Proponuję ostawiać po 2 spotkania z klasy A i B oraz 4 z klasy C.
 
sara
warunkiem powinno być obstawianie wszystkiego Smile wypitych browarków też Grin
Don't explain..!! Friends don't need it. Foes won't believe it..!!
 
czarny
Osa. To najlepszego typera dla kazdej klasy zrob, skoro A i B sa do przewidzenia. a i pewnie ci z klas wyzszych nie zawsze bedą typowac C klase.
andr2ej 08rem5k1
 
samowar
Zdania są podzielone, mimo to zakładam temat, bo będziemy dyskutowac do końca sezonu. Podaję pary kolejki i typujemy, po 2 z A i B i 4 z C kl. (tak jak Osa proponuje, wiecej nie ma sensu obstawiać, przynajmniej w tej kolejce).
Najlepiej żeby były to najtrudniejsze do przewidzenia spotkania, niech wszyscy typują to samo wtedy będzie można wybrać najlepszego dart typera, jeśli w którejś z następnych kolejek się zdarzy więcej ciekawych (czytaj: trudnych do przewidzenia) spotkań to można typować więcej, w końcu chodzi tylko o osobę która trafi największą liczbę meczy.

No i oczywiście typowanie powinno się kończyć w czwartki o 19-tej najpóźniej, żeby potem nie było...Frown
Edytowane przez samowar dnia 05.11.2008 12:13:07
Shit happens
 
Nikos
Po wczorajszym turnieju nie jestem zbyt zadowolony i proponuje by na turniejach w malych klubach jak np Kaper ograniczyć liczbe osob i zamykać liste o 19.00 a nie ze ktos przychodzi prawie o 20 i gra..na moje to bezsens.Niektórzy na mecz czekali 3 godziny i jak tu cos grac jesli gra sie 1 mecz a nastepny czeka nawet 2 godziny i sie nic nie rzuca.Rozumiem wiekszosc tak miala wiec niby powinno byc to sprawiedliwe jednak potem wypada sie z rytmu i poziom gry tez jest gorszy grających zawodników...Nalezy te sprawe przemyslec i nie zapisywac nikogo w przód.Pozdrawiam Nikoś
 
Osa
Nikoś - nikt nie zmusza Cię abyś przychodził na turnieje. Nie możemy ograniczać liczby zawodników - to by oznaczało, że kto przyjdzie pierwszy ten zagra?
Np. ograniczyć liczbę zawodników do 32? Mogłoby dojść do takiej sytuacji, że przychodzisz o 18:30 na turniej i dowiadujesz się, że nie zagrasz bo nie ma już miejsc.
Takie turnieje, jak wczoraj z Kaperku, zdarzają się. I nie było to spowodowane liczbą zawodników - po prostu większość spotkań kończyła się wynikiem 2:1 i to niekoniecznie w 4-5 rundzie. Dlatego tak to wszystko długo trwało.
A turniej zaczął się o 19:20 - weź pod uwagę, że trochę czasu zajmuje fakt, że wszystkich trzeba uwzględnić w rozpisce na papierze, a to zajmuje więcej czasu, niż wpisanie graczy do laptopa
 
Ania
Dokładnie Osa tak jak mówisz, nie zawsze jest tak jakby sie chciało. A ci co przyszli ok. 20tej byli wcześniej zapisani niż wszyscy bo telefonicznie. I to nie przez nich sie spowolnił turniej, tylko przez wasze wałęsanie się wkoło, a to piwko, a to siku a to jeszcze coś, i jeszcze gry 2-1 do 10 kolejki. Wszystkieminuty razem wzięte dają taki właśnie czas turnieju.
Co do ograniczania - nie da się, nie mozna zabronic ludziom grania, i chociażby nie wiem jak mi czy MAriowi się nie chciało to taka praca, jak przyjdzie tyle luda trza siedzie i koniec. Nie ma to toamto.
Ja proponuję więcej samodyscypliny. Jak wszyscy nie beda sie szwendac tylko w tempo podchodzic do grania to bedzie baaaardzoooo dobrze.
Ania
 
BL@DY
a to jeszcze trening bo długo siedziałem, a dokoła prowadzacego 10 osób pytających kiedy graja, a to ide po jedzenie, a to po picie, szczać, kupe, cyca.

Dart to sport jak każdy inny, brak dyscypliny prowadzi do rozmydlania i babulenia.
 
mihu
W tabelach każdej ligi został dodany terminarz pozwalający w prosty i co najważniejsze szybki sposób zobaczyć kiedy i z kim gramy.
Myślę że ułatwi to życie wszystkim ligowiczom Smile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.39 5,865,078 unikalne wizyty