Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA B
 Drukuj temat
Sprawy techniczne, stan maszyn itd..
mihu
W tym temacie proponuję wpisywać informacje dotyczące stanu maszyn i ogólnie spraw technicznych związanych z ligą.
 
mihu
Maszyna w Merlinie na górnej sali po lewej wymaga serwisu. Często gęsto nie zalicza lotek Sad
 
Matlaw
Trip, 3 czyli 2 od lewej. Nie liczy 12, 5, 9
Miałeś szkodę na pojeździe w ostatnich 3 latach?
Dostałeś odszkodowanie? Chcesz więcej? i to za DARMO?
www.szkody-rzeczowe.com.pl
ZAPRASZAM Smile
 
http://www.szkody-rzeczowe.com.pl
Stefciuuu
mihu napisał(a):

Maszyna w Merlinie na górnej sali po lewej wymaga serwisu. Często gęsto nie zalicza lotek Sad


na naszym pierwszym meczu rzuciłem 20 i 60 i... trzeciej lotki nie musiałem dorzucać bo już było 140 na liczniku... Smile
 
Qba12
Przed turniejem warto sprawdzić wszystkie tripowe . Druga od prawej zalicza , na różne wartości rzuty po oponach.
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
samowar
Mi tam w ogóle maszyny nie zaliczają tego co chciałbym rzucić Smile
Shit happens
 
MAczeta
Siemka ->sprawa do operatora wynikowego ;p Przeczytaj jeszcze raz ostatni protokol jack - browar bo pomyliles wynik w druga stroneGrin oczywiscie wyniki masz na pozdrawiam i czekam na szybka korekte;]
 
BL@DY
Wyniki proszę wklepywać na stronę z poziomu konwertera, wklejając do odpowiedniego tematu.
 
mihu
Stan maszyny w MERLINIE = JEDNA WIELKA MASAKRA. Dziury w polach 60, 33. Nie wiem ile lotek nie było zaliczanych ale sporo. Ogólnie rundy w, których lotki nie wypadały bądź wszystkie były zaliczane prawidłowo można policzyć na palcach jednej ręki. Na dole sytuacja wygląda podobnie.. Zresztą od zawsze wiadomo, że gramy u góry.

Zresztą kolega Piotr zrobił fotki i zgłaszał zaistniałą sytuację..
 
IrekF
Nie tylko maszyny w Merlinie nadają się do przeglądu. Podczas wczorajszego meczu w Oczku maszyna też zaczęła wydziwiać cuda, ale na szczęście jest dodatkowy automat i na nim dokończyliśmy mecz.
 
LisQu23
Wiatrakowa - zamiast triple 20 jest jedna wielka dziura na całe pole
 
Kamil96
Tak jak Irek pisze, maszyna albo "mówiła", że D3 zblokowany, albo nie zaliczała lotek. Jeden rzucił, nie zaliczyło nic, dwóch kolejnych rzuciło i zaliczało po ileś tam (choć tyle nie było Wink )
 
Matlaw
potwierdzam wiatrakową, nalicza 60 na 20, i nie wiadomo dlaczego dużo częściej gospodarzom Smile Smile Smile
Miałeś szkodę na pojeździe w ostatnich 3 latach?
Dostałeś odszkodowanie? Chcesz więcej? i to za DARMO?
www.szkody-rzeczowe.com.pl
ZAPRASZAM Smile
 
http://www.szkody-rzeczowe.com.pl
LisQu23
Mamy cheaty Smile a tak poważnie to mi chodziło o tą przy barze bo na niej zazwyczaj gramy. A razem gralismy na pietrze na awaryjnej Smile)
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,852,438 unikalne wizyty