Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA C
 Drukuj temat
Podsumowanie I Rundy klasy C
Kapsel
Jeśli ktoś ma ochote wypowiedzieć się, wyrazić opinię, skomentować przebieg i wyniki I Rundy to zapraszamSmile
Edytowane przez Kapsel dnia 07.11.2008 15:15:14
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
czarny
poczekaj kapsel bo jeszcze pare meczow zaleglych zostalo... choc nie powinno sie wiele zmienic.

Admin: A czy ja ci każe teraz cos pisac poczekaj na zalegle mecze i wtedy napisz
Edytowane przez Kapsel dnia 07.11.2008 19:57:04
andr2ej 08rem5k1
 
DaveN
osobiście uważam, że tak jak przypuszczałem pierwsza trójka jest przeze mnie trafiona. pozostałe drużyny będące w środku w tabeli zgodnie z oczekiwaniami raz lepiej raz gorzej. jak widać z przebiegu, zespoły potrafią zagrać bardzo dobry mecz, by w następnym tygodniu mieć mecz nieudany. wg mnie największy progres formy jak na razie widać w zespole Scoutów. tymbardziej, że w zespole są osoby, których raczej nie spotyka się na turniejach indywidualnych. natomiast najwięszym rozczarowaniem jest dla mnie słaba forma "dziewczyn" z Azyla. tymbardziej ich przegrana z zespołem Piwiarni na początku sezonu. znam tam prawie cały zespół (mowa o Azylkach) i poziom kilku osób z tego zespołu mógłby przypuszczać, iż na półmetku będą miały większą zdobycz punktową... pozostałe mecze przeważnie na styku i z podobnym arsenałem, co jak na 301 SO od czasu do czasu może zaowocować jakąś małą niespodzianką... również wyżej widziałem zespół Chillout, w którym jest kilku graczy rzucających na przyzwoitym poziomie. oprócz pierwszej trójki, najrówniej grającym i zawsze groźnym jest zespół Kapra, który "wychowany" na starszej drużynie w każdym meczu może ostro namieszać i jak pokazali stracili najmniej punktów. tyle z mojej strony. mam nadzieję, że runda rewanżowa będzie równie ciekawa i że uda nam się na koniec sezonu znaleźć na tym tak zwanym "najgorszym miejscu"
Edytowane przez DaveN dnia 07.11.2008 17:04:41
nothing is difficult for me...
 
Krzysztofy
uwazam podobnie jak DaveN zasakakuje zespół Scautów na plus natomiast na minius zaskoczenie to zespół piwiarni karolina na turniejach gra a na lidze nie potrafi Rzeżnik tez portafi grać uczył mnie grac w lotki a teraz uczeń przerósł mistrza Natomiast wacajac do merlina 2 to byly pare wpadek ale ogólnie uwazam ze nie jest żle mam nadzieje ze osiągniemy załozony cel czyli 4 miejsce w lidze
 
Kapsel
No to teraz jaSmile

Obserwując przebieg pierwszej rundy nasuwają mi sie następujące wnioski:

- pierwsza trójka pozostanie bez zmian i jej przewaga nad resztą zespołów bedzie rosła. Naprawde bedzie szkoda tej drużyny, która nie uzyska awansu do klasy B ponieważ uważam, że wszystkie trzy zespoły zasługują na grę w wyższej klasie rozgrywkowej. Dodatkowo daje małą przewagę drużynie VDT, gdyż mają zdecydowanego lidera w osobie Marcina Michałowskiego, który jest praktycznie nieomylny i nie zawodzi zespołu
- jeśli na MP pojadą 4 drużyny to oprócz w/w moim zdaniem pojedzie Kaper ponieważ jest to najbardziej równy zespól z pozostałych i poza porażkami z pierwszą trójka nie ma wpadek
- no i teraz zaczyna sie meksyk, dalsza kolejność może być przerózna. Doświadczone zespoły Oczko II( któremu zdarzają sie zaskakujące wpadki) i Afery powinien przewodzi środkowi tabeli. Poźniej bym obstawił Merlina, który ma naprawde wyrównany i dobry skład dość czesto nie wykorzystuje swojego potencjału. Miejsca od 8 do 11 sądząc z gry zajmą Zamek Pub, Chillout, PRL (aż mnie dziwi ich niska pozycja w tabeli po tym jak zagrali z nami) i wreszcie Scouty, które jeśli będą sie tak rozwijać jak do tej pory mogą przewodzi tej grupie drużyn.
- pozostałe dwa zespoly Piwiarnii i Azyla zdecydowanie odstają od reszty i niestety wydaje mi sie, że jedyne punkty jakie mogą zdobyć to w pojedynku między sobą.

Generalnie myśle, że pierwsza runda klasy C była ciekawa i pełna emocjonujących pojedynków. Życzę wszystkim powodzenia i dozobaczenia przy tarczySmile
Edytowane przez Kapsel dnia 09.11.2008 19:25:50
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
Osa
Klasa C ma to do siebie, że jest pełna niespodzianek.
Pierwsze 3 drużyny mają wielki potencjał i naprawdę będzie szkoda mi tej drużyny, która będzie musiała pozostać w klasie C (mam nadzieję, że to nie będziemy my Pfft ) Jeśli żadna z drużyn się nie potknie to wszystko rozstrzygnie się podczas spotkań między tą trójką. Być może o awansie będą decydować małe punkty...

Zagadką jest kto jeszcze poza pierwszą trójką pojedzie na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Najbardziej doświadczoną drużyną jest Kaper II. Ale nie lekceważyłbym Afery czy Merlina II. Jeśli Merlin II będzie grał tak jak z nami to naprawdę mają szansę jechać na DMP. Pod warunkiem, że nie będą głupio tracić punktów, co niestety zdarzało im się w tym sezonie...

Środek tabeli to również zagadka. Obstawiałbym tam Chillout PRL czy Zamek. Ale to też nigdy nie wiadomo. Czasem miejsce w tabeli nie pokazuje potencjału drużyny. Przykładem jest PRL. Zagrali bardzo dobry mecz z Londonem. Przegrali co prawda ale tylko jednym legiem. Jeśli będą grać tak dalej to mogą sprawić nie jedną niespodziankę.

Tabelę będą zamykać The Piwiarnia oraz Azyl II. Dziewczyny z Azyla z meczu na mecz grają coraz lepiej i kto wie jak będzie wyglądał rewanż z drużyną z Piwiarni.

Runda rewanżowa zapowiada się bardzo ciekawie i jeszcze wiele może się wydarzyć.
 
Q-mac
Podobno z C Klasy jedzie sześć drużyn na MP. A co do podsumowania C klasy drużyna z Unisławia mogła by grać także w A i by sobie radziła (nie wiem co prawda jak grają pozostale osoby w tej druzynie ale oceniam po tym jak grają Marcin i Marek oraz po tym co slyszalem jak kiedyś grali kiedy ja jeszcze nie grałem Pfft ) Natomiast London i 180 Trip spokojnie mogą powalczyć w B klasie w pszyszłości (patrząc na to jacy zawodnicy w tych drużynach grają) Czyli w skórcie oceniam że Vega wygra C klase London z Tripem będą waczyć o drugie miejsce. Czwarte nie będę oryginalny zajmie pewnie Kaper (w którym jak w poprzednim sezonie czegoś zabraknie aby wejść wyżej) Reszta to już loteria kilka zespołów na wyrównanym poziomie. Ostatnie dwa miejsca zajmą Piwiarnia i Azyl. Niestety nie gram w tej lidze oceniam to na podstawie turniejów indywidualnych, wyników i statystyk. Wink
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,865,413 unikalne wizyty