Zobacz temat
 Drukuj temat
Dyskusja na temat regulaminu, turniejów i inne....
Mariusz
Podpisuję się pod tym co napisał David. Pozdrawiam
Edytowane przez samowar dnia 12.01.2014 12:49:44
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Lasuch
David dobrze gada, polać mu! Również w pełni zgadzam się z jego wypowiedzią!
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
woyti180
Statystyczny darter po tym jak odpadnie z turnieju, pyta o zajęte miejsce i idzie do domu. Kto zostaje? Najlepsi. Czyli kto? Przede wszystkim darterzy z Torunia.

tak trzymaj DAWID
polać muGrin
 
BL@DY
Jeżeli konstruktywną dyskusja sprowadza się do polać mu, a propozycji brak znaczy że jest dobrze jak jest? To pytam po co krytyka, z nudów, dla zabawy, ...bo tak? Ech...
 
michalw
w lidze gram niecałe 2 lata. Na turnieje indywidualne zacząłem chodzić dopiero w tym sezonie, dlatego nie mam doświadczenia z lat ubiegłych. Chciałem tylko napisać że doceniam to co robią administratorzy/operator ligi. I akceptuje postanowienia. Dla mnie informacja o tym ze c/amator będzie rozgrywany do pewnego momentu 301OO jest tylko kolejną dodatkową motywacją aby zajść w turnieju jak najwyżej i tym samym spędzić więcej czasu przy tarczy.

Nie będzie takiego regulaminu ktory wszystkim dogodzi. Myślę ze trzeba się pogodzić z tym ze na ten sezon nie został regulamin stworzony. Nie podchodzić do tego zbyt emocjonalnie bo zawsze będzie chodziło o zabawę. No i jednocześnie wszelkie ustalenia, przemyślenia wykorzystać już do sporządzenia regulaminu na kolejny sezon. Zbyt duże zmiany w tym sezonie będą tylko powodowały złe emocje.

to sa tylko moje przemyślenia, przypominam ze jestem z Wami krótko i mogę się mylić

pozdro dla wszystkich ;-)
 
czarny
Widzę, że najbardziej reformować turnieje dla c/ niezrzeszeni chcą ludzie którzy w nich nie grają! Sad
andr2ej 08rem5k1
 
qlimax
michalw napisał(a):

Chciałem tylko napisać że doceniam to co robią administratorzy/operator ligi. I akceptuje postanowienia. Dla mnie informacja o tym ze c/amator będzie rozgrywany do pewnego momentu 301OO jest tylko kolejną dodatkową motywacją aby zajść w turnieju jak najwyżej i tym samym spędzić więcej czasu przy tarczy.

Nie będzie takiego regulaminu ktory wszystkim dogodzi. Myślę ze trzeba się pogodzić z tym ze na ten sezon nie został regulamin stworzony. Nie podchodzić do tego zbyt emocjonalnie bo zawsze będzie chodziło o zabawę. No i jednocześnie wszelkie ustalenia, przemyślenia wykorzystać już do sporządzenia regulaminu na kolejny sezon. Zbyt duże zmiany w tym sezonie będą tylko powodowały złe emocje....
pozdro dla wszystkich ;-)


To Co napisałeś + To co wyjaśnił Dawid to bardzo dobre podsumowanie ;
a już w piwiarni zobaczymy na żywo jak sie sprawdzą nowe ustalenia

Game On!!Grin
Edytowane przez qlimax dnia 11.01.2014 14:17:32
Hardstyle_live!
 
pieniek
Uważam, że bardzo dobrym pomysłem będzie nie zabieranie zwycięskiej drużyny z klasy C na mistrzostwa. Ponieważ przeglądając składy obecnych C-ligowców, to raczej niezbyt wyrównane szanse mają prawdziwi amatorzy aby o to powalczyć.
 
Krzysztofy
a w klasie b to już sami zawodowcy graja nich się zgłoszą do Federacji BDO skoro uważają się za takich świetnych graczy zacznijcie reformować klasę B a c zostawcie w spokoju Tylko grajmy na równych zasadach albo 501 wszyscy albo 301 wszyscy Uważam nikt z nas grających nie jest zawodowcem tylko wszyscy są amatorami może poza paroma wyjątkami sami wiecie o kim mowa
 
michalw
pooli napisał(a):

Uważam, że bardzo dobrym pomysłem będzie nie zabieranie zwycięskiej drużyny z klasy C na mistrzostwa. Ponieważ przeglądając składy obecnych C-ligowców, to raczej niezbyt wyrównane szanse mają prawdziwi amatorzy aby o to powalczyć.


Nazwiska nie grają. Nie wiesz kto będzie na jakim poziomie w czerwcu.
 
pieniek
Zgadza się nazwiska nie grają, jedynie doświadczenie bardzo procentuje. Nie wiem też jak kto będzie grał w czerwcu, ale do czerwca można sobie jakiś tam zapas wypracować i obliczyć co przegrać co wygrać.

Tak to niestety wygląda i jak napisał Dawid wcześniej matematyka w tym sporcie występuje nie tylko przy tarczy.

Amator prawdziwy nie będzie liczył ponieważ gra żeby wygrać i mieć z tego przyjemność, to taki miły dreszczyk jak zaczyna fajnie wychodzić jakby ktoś nie pamiętał Smile
 
Osa
Pooli - wygranie ligi nie gwarantuje wyjazdu na Mistrzostwa Europy. Wyjazd wywalcza się w turnieju finałowym - a tam nie ma co kombinować bo jedna porażka może oznaczać pożegnanie się z turniejem.

Wizir - dyskusja jest na temat turniejów indywidualnych. Ligi nikt nie chce reformować. W lidze będziemy grać 501 i to się nie zmieni.
 
Masakra Blues
Pooli ! A kto to są "prawdziwi amatorzy" coś jak "prawdziwi Polacy " Smile
Zbyszek
 
Kamil96
Uważam nikt z nas grających nie jest zawodowcem tylko wszyscy są amatorami może poza paroma wyjątkami sami wiecie o kim mowa


Skoro wszyscy, to grajmy wszyscy razem i nie będzie mowy o żadnej dyskryminacji. Wink
 
tommycat85
Powrót do grania bez podziałów byłby świetny, ale chyba największym problemem jest to, że tylko kilka lokali jest w stanie pomieścić maszyny dla wszystkich graczy chętnych do gry, tak więc klubowe turnieje w mniejszych pubach poszłyby w zapomnienie... Niemniej ja osobiście marzę o prawdziwych Kujawsko-Pomorskich Mistrzostwach Par, czyli wszyscy grają razem i niech wygrają najlepsi. Rzecz jasna uszanuję decyzję podjętą przez osoby 'władne'
as cool as a prized marrow
 
Osa
Tak w ramach odświeżenia tematu - jakiś czas temu zacząłem tworzyć regulamin rozgrywek indywidualnych na przyszły sezon. Oto jego fragment dotyczący chyba najbardziej drażliwej kwestii:

5. Uczestnicy turniejów
5.1. Do turniejów klasy open może przystąpić każdy zawodnik bez różnicy na klasę rozgrywek.
5.2. Do turniejów klasy C/niezrzeszeni mogą przystąpić tylko zawodnicy z klasy C oraz zawodnicy niezrzeszeni za wyjątkiem:
- zawodników, którzy kiedykolwiek i jakkolwiek (drużynowo bądź indywidualnie) zakwalifikowali się na zawody Mistrzostw Europy / Mistrzostw Świata.
- grał w najwyższej klasie rozgrywkowej (klasa A bądź B Grand Prix) przez więcej niż jeden sezon
- bierze czynny udział w rozgrywkach ligowych dłużej niż 3 lata. Odstępstwo mają zawodnicy, którzy nigdy nie grali w wyższej niż C klasie rozgrywkowej.

Proszę o opinie na temat takich zapisów w regulaminie
Edytowane przez Osa dnia 14.02.2014 19:42:09
 
Banan
Bardzo ciekawe zapisy jestem za!
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Osa
Przed rozpoczęciem nowego sezonu można by stworzyć listę zawodników, którzy nie mają prawa brać udziału w turniejach klasy C/niezrzeszeni. Co sezon można by uzupełniać taką listę o nowych zawodników.
 
Banan
I myślę że jeżeli będą dofinansowania na wyjazd to tylko najlepsi czyli A i każdy będzie tam chciał być Smile i walczyć o A klasę to by załatwiło parę tematów a reszta zespołów niech gra sobie o pucharki lub coś Smile
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Osa
To jest zapis odnośnie turniejów indywidualnych. Za regulamin ligowy też niedługo się zabiorę - kilka punktów trzeba zmienić
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.39 5,864,953 unikalne wizyty